INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…koja sočna kruška!



u ovakvom crobeksu mislim da ingra moze na 20-30 kuna
to bi bilo negdje 3000-4500 kn prije splita

Nema šanse, pa mr. Blue ju je prodao prije par tjedana po 130, pa on ne ulazi u nju dok ne padne na 10-15 kuna.

ja ne kazem nista za fundamente jer sam ju kupovao i na 30,40,50k al prodao sve na vrijeme

kazem da je doslo do stvaranje sektorskog crobeksa
tko je čitao mojnovac i kolegu presvetloga moze se sjetiti njegovih tablica

ovo vise nema veze ni sa tehničkom

ovo je čista igra zavrtimo još jedan krug za ekipu koja čuči s miljonima u cashu

treba se oboružati strpljenjem onoga tko nije u marginu

Postanite Eu-robovi


***obrisano***

jedni prodaju, drugi kupuju. obzirom na žestok pad INGR par dana za redom, a bez fundamentalnih ili poslovnih razloga za takav pad, danas pred kraj dana i sutra za očekivati je odbijanac na 70 kn

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Pa završit čemo na cjeni takvoj da čemo 1dionicu INGRE mjenjat za 1 dionicu Pounja trikotaže

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO




u ovakvom crobeksu mislim da ingra moze na 20-30 kuna
to bi bilo negdje 3000-4500 kn prije splita

Nema šanse, pa mr. Blue ju je prodao prije par tjedana po 130, pa on ne ulazi u nju dok ne padne na 10-15 kuna.

ja ne kazem nista za fundamente jer sam ju kupovao i na 30,40,50k al prodao sve na vrijeme

kazem da je doslo do stvaranje sektorskog crobeksa
tko je čitao mojnovac i kolegu presvetloga moze se sjetiti njegovih tablica

ovo vise nema veze ni sa tehničkom

ovo je čista igra zavrtimo još jedan krug za ekipu koja čuči s miljonima u cashu

treba se oboružati strpljenjem onoga tko nije u marginu
[/quote]

Definiraj prodaju na vrijeme?

1. Jel to na vrijeme kao mr. blue koji ju kupi po 130 (kao) i onda proda po 125? I tak 100 puta
2. Jel to ko crni ivo ili garfield ili kak se zovu svi ti likovi na crobex 5000+?
3. Jel to kao ja kojem je ulaz u zabu bio na 10k+, pa nadokupio još toliko na 300, pa sve prodo na 190?
4. Jel to kao oni koji uopće nisu prodali?
5. Kaj to znači na vrijeme?

Ja neznam zašto vi mislite da ovo ima veze s nekom zavjerom.
Meni je jasno zašto to ekipa misli ipak smo prošli nezgodna vremena prvobitne akumulacije kapitala.
No ajmo realno, nek netko sad ide braniti ingru na 100 nečega, koliko mu love treba, pa ne mogu ti fondovi štampat lovu, netko im treba UPLATITI na ovaj ili onaj način, i kad otprilike znaš koliko love dobijaš svaki mjesec tako i ulažeš. Isto tako onaj koji ulaže u fond zna kako će fond ulagat i shodno tome izabere takav fond.
Pa vi pogledajte tko je vani propao. Investicijske banke. To slijedi i našim fondovima, bar nekim srednjim i većini manjih.
I kak bi ja sad trebao ulagati kad znam da ako je nešto neminovno to je njihovo zatvaranje. Realno ekipa je izvukla lovu iz tih fondova i oni samo životare. No taj dio smo odradili do 2000 bodova.
Al ovaj dio od 2000 do 1500 mislim da je čista špekulacija, no s velikom vjerojatnošću do još većeg pada zbog problema u državi. Ovaj drugi pad je tek pokrenut punom snagom kad se vidlo da je stanje u državi banana, tj. kad su nam to rekli. Jer prije smo imali neke odbijance, a sad je odbijanac ak ne padnemo 4 %.
Pa ljudi moji bilo jučer na radiju 101 kak je prošlo godinu dana od izbora i puštali su govore ekipe s vlasti.
E kaj je ta ekipa pričala, pa nama danas cvjetaju ruže samo to ne vidimo od crvenila u očima uzrokovanog učestalim plakanjem zbog gubitaka na burzi.

vidim da su svi ovdje pesimisti i da nitko ne razmišlja o kupnji. To je dobro, znači da će uskoro nastupiti promjena trenda na INGR jer će svi što dramatiiziraju ili se boje danas izaći van i predati dionice u čvrste ruke

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


…koja sočna kruška!

… a koji drugi komentar sam mogla imati na ovu sprdačinu s ovom dionicom? Pada, nažalost, najviše od svih građevinara. Bio je to samo ispušni ventil!!!


vidim da su svi ovdje pesimisti i da nitko ne razmišlja o kupnji. To je dobro, znači da će uskoro nastupiti promjena trenda na INGR jer će svi što dramatiiziraju ili se boje danas izaći van i predati dionice u čvrste ruke

[lol]

Mrak su im stanovi na Srebrenjaku još da imam 700.000-800.000 eura navali narode još malo pa prodano [thumbsup]

INGR po ovoj cijeni nije precijenjena, to sigurno ne. sad je pala na nekih 15% od svog ATH i može se razmišljati polako o ulasku u nju. nisam očekivao da će pad biti ovako brz, ali istini za volju na malom je prometu. još ću malo pratiti kretanje cijene, ali mislim da ću danas početi s kupnjom jer u dodatni veći pad ispod 60 kn u ovoj godini ne vjerujem

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

Boktemazo, uskoro ću morati aktivirati 10000 kn!

Hell is Empty and all the Devils are Here

ja ću ipak danas uzeti 25% na ovoj razini, a sa ostalim čekati da se ostvare crne prognoze…da ipak smanjim prerani ulaz 96-114….

Kune nisu problem, kuna nema

New Report

Close