INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



kako se nakalemio dasa na ask s 1425kom i istodobno kupuje na bidu s 400kom. joj.

Moš mislit. Ovo je balon koji se još itekako mora ispuhati. Kao i IGH. Cijelo tržište je vraćeno na početak 2006 odnosno sredina/kraj 2005 a IGH i Ingra su još debelo u 2007. Uz sve gafove koji se događaju oko te dvije firme prostora za pad itekako ima. I dogoditi će se vjerojatno.
[/quote]

Ima tu prostora itekako za daljnji pad, čak i slobodnim stilom, mnogi bi se mogli naći zatečenim.

i sad je ovo normalno
sad je i ingra pocela pucat na malim prometima 🙁

Good artists copy. Great artists steal.



kako se nakalemio dasa na ask s 1425kom i istodobno kupuje na bidu s 400kom. joj.

Moš mislit. Ovo je balon koji se još itekako mora ispuhati. Kao i IGH. Cijelo tržište je vraćeno na početak 2006 odnosno sredina/kraj 2005 a IGH i Ingra su još debelo u 2007. Uz sve gafove koji se događaju oko te dvije firme prostora za pad itekako ima. I dogoditi će se vjerojatno.
[/quote]




kako se nakalemio dasa na ask s 1425kom i istodobno kupuje na bidu s 400kom. joj.

Moš mislit. Ovo je balon koji se još itekako mora ispuhati. Kao i IGH. Cijelo tržište je vraćeno na početak 2006 odnosno sredina/kraj 2005 a IGH i Ingra su još debelo u 2007. Uz sve gafove koji se događaju oko te dvije firme prostora za pad itekako ima. I dogoditi će se vjerojatno.
[/quote]

Ima tu prostora itekako za daljnji pad, čak i slobodnim stilom, mnogi bi se mogli naći zatečenim.

[/quote]

[lol] [lol] Sad su svi pametni ko Sanader ljetos kad je rekao da nema više jeftinih energenata i "analitičari" koji su tvrdili da je pitanje dana kada će nafta na 200$ [lol] [lol]

na ingr-ra danas liparenje a do petka kad krene panika bit ce daj sta das…..vec vidjeno tisucu puta…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Držim te za riječ

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


molim, i drugi put [lol]
ma opičio bih sad 1 i sebi zbog dokupa na 95 kn ali ne mogu pa budi ljubazan i zvekni ti 1
INGR nam je u blokadi, sad si razmišljam da opalim po bidu sa svime što imam čim se odblokira i zatim se postavim na 65-70 kn na kupnju [embarass]

Pričekaj pa to uradi sutra kada će malo porasti! Barem ćeš biti u manjem minusu, a svejedno će dalje padati!!! To ti je moj savjet! Pozdrav



molim, i drugi put [lol]
ma opičio bih sad 1 i sebi zbog dokupa na 95 kn ali ne mogu pa budi ljubazan i zvekni ti 1
INGR nam je u blokadi, sad si razmišljam da opalim po bidu sa svime što imam čim se odblokira i zatim se postavim na 65-70 kn na kupnju [embarass]

hm….. maximum 50 kuma
[/quote]
Da, ali tek poslije Nove godine!

danas je dan smrti tzv tržišta kapitala a ingra je samo jedan od žrtava
sve to možemo zahvaliti našoj državici koja izvlači pare preko tk
a sve smo im to mi dopustili

svi smo se ponekad zanijeli stavili neki suludi niski il visoki target s pokojim neuritičnim targetom al ovo sad vec prelazi granice normalnoga

sretno nam svima otvaraju se vrata pakla

Postanite Eu-robovi



Probati ću za 10000 kn kupiti 300 dionica INGR. To nisam niti sanjati mogao

to ćeš samo sanjati…
[/quote]

zašto si takosiguran u to ?
sve je moguće ovih dana.
meni se sve više ćini da čemo po onoj staroj
"Ab ovo"

Good artists copy. Great artists steal.




Probati ću za 10000 kn kupiti 300 dionica INGR. To nisam niti sanjati mogao

to ćeš samo sanjati…
[/quote]

zašto si takosiguran u to ?
sve je moguće ovih dana.
meni se sve više ćini da čemo po onoj staroj
"Ab ovo"

[/quote]
sve je moguče
ja ne vidim ovome kraj??????!!!!!!!

evo danas još malo pada i kad crobex ide gori , krasno

Jel mi može netko razjasniti ovaj potop danas? Pa više su zatukli INGR nego IGH…

Ingra pada zbog IGH koliko god to nevjerovatno zvučalo. Sutra i mi idemo u prvih pola sata u blokadu, skupa s njima. Konačno malo odmora nam slijedi, ludi su ljudi više.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close