INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Za IGH i INGR ne treba brinuti jer rade velike infrastrukturne projekte, a vrlo su aktivni i u inozemstvu. Ove budalaštine o INGR na 70 kn neću uopće komentirati iako ne bi uopče imao ništa protiv jer bih još i ubacio kredit za to. Drugi građevinci koji su orjentirani na stanogradnju mogli bi imati teškoća oko likvidnosti, ali IGH i INGR sigurno nisu u toj skupini, pogotovo što se velike (a ugovorene)infrastrukturne i suprastrukturne investicije protežu kroz godine, a do tada će i ova kriza već biti prošlost [thumbsup]

Čovijek je izrazio svoje skromno mišljenje. Ja se više ne usuđujem prognozirati više ništa , niti ja nisam mislio da INGR-a može ispod 200kn pa smo je gledali već na 100kn tako da mene nebi više ništa čudilo da je vidimo i na 70kn . Zadnjih dana totalno je nestala potpora kupnje i lagano ali sigurno ronimo prema dole….

na 4300 sve prodajem...

neki dan sam razovarao s jednim poljakom o organizaciji idućeg Eura.
Kaže da je njihova Vlada počela objavljivat oglase u Britanskim novinama da se bauštelci koji su otišli u EU vrate u Poljsku jer ih čeka puno radnih mjesta. Jedini je problem što se ovima ne vraća nazad. A infrastuktura im je ko naša poslje rata. 50 km autoputa i to je to. A ostalo je oko 3 godine do roka

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


neki dan sam razovarao s jednim poljakom o organizaciji idućeg Eura.
Kaže da je njihova Vlada počela objavljivat oglase u Britanskim novinama da se bauštelci koji su otišli u EU vrate u Poljsku jer ih čeka puno radnih mjesta. Jedini je problem što se ovima ne vraća nazad. A infrastuktura im je ko naša poslje rata. 50 km autoputa i to je to. A ostalo je oko 3 godine do roka

—dali se to Ingri nude poslovi ili je samo mali drukić?

Kune nisu problem, kuna nema

Neće biti problema ni za INGR ni za IGH kao firme, a što će biti s cijenom dionica ovisi o jadnicima kojima pucaju margini pa moraju silom prodavati. Ako Amerika danas dobro zatvori, sutra bi mogao odbijanac i vani i kod nas. [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

– nema problema za firme kao takve
– ali ako crobex ide dole, idu i ingr i igh među prvima dole
– to je jednostavno tako

– osnovno pitanje je da li će crobex i dalje dole?

– I hate this game!

Pozdrav!


– nema problema za firme kao takve
– ali ako crobex ide dole, idu i ingr i igh među prvima dole
– to je jednostavno tako

– osnovno pitanje je da li će crobex i dalje dole?

– I hate this game!

Pozdrav!

Ivana8 [smiley]

p.s. da li ti je Ivana7 na tvojoj listi prijatelja ?

na 4300 sve prodajem...

Može li netko staviti mišljenje zašto je danas Ingra jedina dionicaod likvidnijih sa porastom cijene?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Može li netko staviti mišljenje zašto je danas Ingra jedina dionicaod likvidnijih sa porastom cijene?

ja bih stavio ali ja nisam netko ja sam nitko (i nista)
pofuk


Može li netko staviti mišljenje zašto je danas Ingra jedina dionicaod likvidnijih sa porastom cijene?

Ne kužim neki su i pored zdravih očiju slijepi. Ak je ovo rast odlično, da bar sve tak rastu.

18.11.2008 104,88 107,48 99,10 107,30 102,13 1,69 373 33.357 3.406.679,51
17.11.2008 114,14 114,14 105,11 105,52 107,77 -7,56 288 22.363 2.410.011,82
14.11.2008 118,97 118,97 113,00 114,15 115,08 0,93 231 19.905 2.290.628,15

Podcrtano su zadnje cijene, boldano prosječne.

Neznam kak se to zove, al mi se čini da je netko spomenuo šminkanje ili nešto slično.
No nema veze apsolutno si ti u pravu i čim nekaj poraste, pa makar i relativno mr. zimzi ak mr.blue je opet kod svojih starih trikova ili ti drukova kupi kupi danas, a sutra nepitaj zakaj glava boli.

Pozdrav i nadam se da će biti u budućnosti biti još ovkvih veselih retoričkih pitanja.

Kad je od najlikvidnijih najviše padala nisi to pitao ???

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

kaj mislite dal bi se moglo dogodit da ova dionica rukne na 50 kn,čisto onak bezveze pitam


Kad je od najlikvidnijih najviše padala nisi to pitao ???

oprostite ali Vi imate odlicno pamcenje ako smem da primetim
pofuk

New Report

Close