INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ebiga ja danas malo kupovao pa što bude
možda ću ubrzo zaplakat [lol]

dan je pametniji od noći


dali se sadašnja cijena množi sa 250 da se dobije odnos prema staroj cijeni…sory nisamm dosada pratio INGR…

150


dali se sadašnja cijena množi sa 250 da se dobije odnos prema staroj cijeni…sory nisamm dosada pratio INGR…

150

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

hvala kolege crna guja i nokla….najlakše se smijati nama neupućenima…

Kune nisu problem, kuna nema


hvala kolege crna guja i nokla….najlakše se smijati nama neupućenima…

Yes we can….[lol]

Da sam bar ja bio donedavno neupućen, no bio sam upućen – pa sam si kupio jednu dionicu INGR kada je roknula sa 65.000 na 44.000 i kontao kako sam doooobro prošao…, no to je ipak fasada pa sad ovako izgledam… [cry]



hvala kolege crna guja i nokla….najlakše se smijati nama neupućenima…

Yes we can….[lol]

Da sam bar ja bio donedavno neupućen, no bio sam upućen – pa sam si kupio jednu dionicu INGR kada je roknula sa 65.000 na 44.000 i kontao kako sam doooobro prošao…, no to je ipak fasada pa sad ovako izgledam… [cry]
[/quote]

Eto, i ja sam dobro "upućen" kupovao lijepu količinu ingrice po 155 tj po 23 500, i mislio si kako sam dobro proša. Upućeni Sappy ju je kupovao po 44 000 i mislio kako je dobro proša jer su je još upućeniji ( i to upućeni u naše penzije) plaćali po 65 000. Znači, mi "upućeni" kupovali smo INGR-R-A od 23 500- 60 000, a siroti neupućeni loto je danas ima kolik oš po 113 tj po 17 000, daklem 4 puta manje od najupućenijh. E hebem ti ja takvu "upućenost" i "neupućenost" i predlažem brisanje te riječi iz rječnika hrvatskog jezika
[angry]

Onda bi svi trebali tako izgledat.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Eto, i ja sam dobro "upućen" kupovao lijepu količinu ingrice po 155 tj po 23 500, i mislio si kako sam dobro proša. Upućeni Sappy ju je kupovao po 44 000 i mislio kako je dobro proša jer su je još upućeniji ( i to upućeni u naše penzije) plaćali po 65 000. Znači, mi "upućeni" kupovali smo INGR-R-A od 23 500- 60 000, a siroti neupućeni loto je danas ima kolik oš po 113 tj po 17 000, daklem 4 puta manje od najupućenijh. E hebem ti ja takvu "upućenost" i "neupućenost" i predlažem brisanje te riječi iz rječnika hrvatskog jezika
[angry]

Jaoooo…, kupio sam je ja nedavno i po 123 kn i mislim da sam je "trenutno" preplatio… jer ima onih kojima je i 113 dovoljno…
Pitanje je da li kupiti još pa smanjiti prosjek….ha….!!??

Sad bi mi trebao jedan smajli koji lupa glavom o nešto…


Pitanje je da li kupiti još pa smanjiti prosjek….ha….!!??

Sad bi mi trebao jedan smajli koji lupa glavom o nešto…

Ovakav? Bilo bi super da Vjeko nešto slično ubaci da možemo izražavati frustracije
[img]http://www.fotorola.com/uploads/ad7b02b351.gif[/img]

Mislim da kupovanje pri razlici manjoj od -10% nije dovoljno za bitno smanjenje prosjeka ako se već odlučiš na takvu varijantu investiranja.

Znači moram čekati bar oko 100 kn…
Dobar smajli, no da je bar malko veći…

nisam se nadao da ću isprovocirati diskusiju ..nisam se u trenu mogao sjetiti po koliko je djeljena cijena dionice….ipak sam simbolično danas zagrizao, pa ako padne na predviđeni target od 60 kuna opet dobro…..nečemo svi biti sretnici da uhvatimo na dnu…

Kune nisu problem, kuna nema

nakon dužeg vaganja i gledanja, danas sam se i ja uključio u ovu dionicu kupnjom 1/3 planirane količine. drugi tjedan kupit ću još 1/3, a za ostatak čekati eventualan pad ispod 110. ovdje su ipak fondovi jaki i vratit će to oni ove godine barem na 150 kn. meni dovoljno [wink]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

New Report

Close