INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Realnost je ovakva

A budućnost? S obzirom na krizu u svijetu i tako to….

When speculation has done its worst, two and two still make four.



7.11.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa

3. PBZ D.D. 484.307 6,46 Skrb. račun -6582

Ovo je već opasno, nastavi li taj prodavati, a obzirom na količinu koju ima, lako je moguće da INGR idući tjedan testira 100 kn
[/quote]

taj skrbnički je majka svih PBZ OIF-ova, a znamo da je nekad perjanica PBZ Equity debelo unutra, prošli mjesec je istovarivao ATPL do nemilosti, sad izgleda kreće INGR. Dobro je dok ne udara znatno po bidu, to znači da još uvijek ima i više nego dovoljno zainteresiranih da otkupe velike pakete. Bez panike i bespotrebnih zazivanja 100-tke…

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Realnost je ovakva

A budućnost? S obzirom na krizu u svijetu i tako to….
[/quote]

Ma pusti "tog" lika, on i mr. Blue samo postaju, usudit ću se reći, godinama poznate brojke, pa ti vrapca arena se gradi godinu dana, mora da nekaj ne valja s njom kad je ingra pala koliko 4-5 puta.

Ak nemaš nekaj novo nemoj to niti stavljati, kak je rekao mr. blue, pa kaj se čudiš kaj ne raste, kad ga ekipa pita kak nekaj nije raslo kad on posta "dobru" vijest", TO JE VEĆ UKALKULIRANO U CIJENU, samo pitanje je, može li niže? :-)) Može mr.Blue dok god drukate ti i tvoja "elipa", ili kako vas zovu vojska Zimzelena.



7.11.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa

3. PBZ D.D. 484.307 6,46 Skrb. račun -6582

Ovo je već opasno, nastavi li taj prodavati, a obzirom na količinu koju ima, lako je moguće da INGR idući tjedan testira 100 kn
[/quote]

Od dana 15.05.2008 pa do danas promjena u vlasničkoj strukturi se dogodila
jedino kod PBZ D.D i SOCIETE GENERALE-SPLITA BANKA D.D./ALLIANZ ZB
D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND i to u postocima PBZ -0.64% i
SPLITSKA BANKA +0,54%! Tako da je malo vjerovatno da sada počnu prodavati u velikim količinama.

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."




7.11.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa

3. PBZ D.D. 484.307 6,46 Skrb. račun -6582

Ovo je već opasno, nastavi li taj prodavati, a obzirom na količinu koju ima, lako je moguće da INGR idući tjedan testira 100 kn
[/quote]

taj skrbnički je majka svih PBZ OIF-ova, a znamo da je nekad perjanica PBZ Equity debelo unutra, prošli mjesec je istovarivao ATPL do nemilosti, sad izgleda kreće INGR. Dobro je dok ne udara znatno po bidu, to znači da još uvijek ima i više nego dovoljno zainteresiranih da otkupe velike pakete. Bez panike i bespotrebnih zazivanja 100-tke…
[/quote]
Ja sam je kupijo po 33000 kn, pa sam mislio da sam pametan. Nije mi jasno kako se osječaju oni koji su je kupili po 60000kn. A PBZ je nije jeftino platija





7.11.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa

3. PBZ D.D. 484.307 6,46 Skrb. račun -6582

Ovo je već opasno, nastavi li taj prodavati, a obzirom na količinu koju ima, lako je moguće da INGR idući tjedan testira 100 kn
[/quote]

taj skrbnički je majka svih PBZ OIF-ova, a znamo da je nekad perjanica PBZ Equity debelo unutra, prošli mjesec je istovarivao ATPL do nemilosti, sad izgleda kreće INGR. Dobro je dok ne udara znatno po bidu, to znači da još uvijek ima i više nego dovoljno zainteresiranih da otkupe velike pakete. Bez panike i bespotrebnih zazivanja 100-tke…
[/quote]
Ja sam je kupijo po 33000 kn, pa sam mislio da sam pametan. Nije mi jasno kako se osječaju oni koji su je kupili po 60000kn. A PBZ je nije jeftino platija
[/quote]

Možemo si dati ruku ….. [cry]

na 4300 sve prodajem...

uh,ubija nas ova nelikvidnost
na sku raspon od 4 kune
oko 3%

Good artists copy. Great artists steal.

Evo sviježih snimki ..

http://www.index.hr/sport/clanak/video-arena-zagreb-dva-mjeseca-do-pocetka-spa/409715.aspx

lijepo…

smanjuje se minus.......

bio sam jučer kod arene
izgleda močno,al su urbanisti usrali sa onim košnicama oko arene
još kad dođe novi trgovački centar arena će se utopiti u svom tom betonu

Good artists copy. Great artists steal.

dali se sadašnja cijena množi sa 250 da se dobije odnos prema staroj cijeni…sory nisamm dosada pratio INGR…

Kune nisu problem, kuna nema


dali se sadašnja cijena množi sa 250 da se dobije odnos prema staroj cijeni…sory nisamm dosada pratio INGR…

ostavi se ti burze…. [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



dali se sadašnja cijena množi sa 250 da se dobije odnos prema staroj cijeni…sory nisamm dosada pratio INGR…

ostavi se ti burze…. [bye]
[/quote]
zašto? i kladionica me ide….gdje je lova tu sam i ja…..

Kune nisu problem, kuna nema

New Report

Close