INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Prerijetko se vide poruke kada treba prodati, pa imam tri pitanja, ako ima hrabrih da odgovore:
Da li je trebalo INGRU jucer prodati?
Treba li je danas prodati?
Ili na kraju: Treba li ju sutra prodati?

tada sam postavio ovo pitanje. Matrix90, Asko, Blueman i Bijela555 su mi odgovorili NE, Ksafaric pola/pola, a Vipy DA. Sad postavljam isto pitanje, ponovno ako ima hrabrih:
Da li je trebalo INGRU jucer prodati?
Da li je trebalo danas prodati?
Treba li ju sutra prodati?
[/quote]
Ja sam prodao danas po 129 i očekujem sutra ujutro oštar pad!

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."



Prerijetko se vide poruke kada treba prodati, pa imam tri pitanja, ako ima hrabrih da odgovore:
Da li je trebalo INGRU jucer prodati?
Treba li je danas prodati?
Ili na kraju: Treba li ju sutra prodati?

tada sam postavio ovo pitanje. Matrix90, Asko, Blueman i Bijela555 su mi odgovorili NE, Ksafaric pola/pola, a Vipy DA. Sad postavljam isto pitanje, ponovno ako ima hrabrih:
Da li je trebalo INGRU jucer prodati?
Da li je trebalo danas prodati?
Treba li ju sutra prodati?
[/quote]
pitaj Plavog i napravi obrnuto
pofukov duh
p.s. nemoj nikada slusati sta ti ja savjetujem jer je moje najvece dostignuce u zivotu sta su me proglasili u vise navrata za lucky luzera



Prerijetko se vide poruke kada treba prodati, pa imam tri pitanja, ako ima hrabrih da odgovore:
Da li je trebalo INGRU jucer prodati?
Treba li je danas prodati?
Ili na kraju: Treba li ju sutra prodati?

tada sam postavio ovo pitanje. Matrix90, Asko, Blueman i Bijela555 su mi odgovorili NE, Ksafaric pola/pola, a Vipy DA. Sad postavljam isto pitanje, ponovno ako ima hrabrih:
Da li je trebalo INGRU jucer prodati?
Da li je trebalo danas prodati?
Treba li ju sutra prodati?
[/quote]

Nisam ti rekao da kupujes ili ne kupujes nego nataknuo kako je to dobra inv., a to što izvlačiš iz konteksta kao svi novinari, to je tvoj problem.

Molim savjet iskusnijih trejdera na ovoj dionici
Dal da stanem na bid na 80 i kusur kuna ili je to previsoko
[undecid] Unaprijed zahvaljujem

Gojko Mrnjačević-Jaruga

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA



Prerijetko se vide poruke kada treba prodati, pa imam tri pitanja, ako ima hrabrih da odgovore:
Da li je trebalo INGRU jucer prodati?
Treba li je danas prodati?
Ili na kraju: Treba li ju sutra prodati?

tada sam postavio ovo pitanje. Matrix90, Asko, Blueman i Bijela555 su mi odgovorili NE, Ksafaric pola/pola, a Vipy DA. Sad postavljam isto pitanje, ponovno ako ima hrabrih:
Da li je trebalo INGRU jucer prodati?
Da li je trebalo danas prodati?
Treba li ju sutra prodati?
[/quote]
ne vjerujem da sam ja rekao da treba kupiti ili prodati neku dionicu, to nikad ne kazem, jer nikad ne dajem savjete za kupnju ili prodaju i ne zelim razmisljati o nekom da sam mu nesto krivo rekao
na 150 str nisam nasao takav tekst,
[angry]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE




Prerijetko se vide poruke kada treba prodati, pa imam tri pitanja, ako ima hrabrih da odgovore:
Da li je trebalo INGRU jucer prodati?
Treba li je danas prodati?
Ili na kraju: Treba li ju sutra prodati?

tada sam postavio ovo pitanje. Matrix90, Asko, Blueman i Bijela555 su mi odgovorili NE, Ksafaric pola/pola, a Vipy DA. Sad postavljam isto pitanje, ponovno ako ima hrabrih:
Da li je trebalo INGRU jucer prodati?
Da li je trebalo danas prodati?
Treba li ju sutra prodati?
[/quote]
ne vjerujem da sam ja rekao da treba kupiti ili prodati neku dionicu, to nikad ne kazem, jer nikad ne dajem savjete za kupnju ili prodaju i ne zelim razmisljati o nekom da sam mu nesto krivo rekao
na 150 str nisam nasao takav tekst,
[angry]
[/quote]

ups omaklo Ti se…


"/> Prerijetko se vide poruke kada treba prodati, pa imam tri pitanja, ako ima hrabrih da odgovore: Da li je trebalo INGRU jucer prodati? Treba li je danas prodati? Ili na kraju: Treba li ju sutra prodati?

1. Da, meni [smiley2]
Haahahahahha

strana 300 (ovisno o postavkama foruma)

Heaven or Las Vegas

bio similey i hhhahhahahaaa,
nist ozbiljno,
evo javno se ispricavam ako nije neko shvatio salu [kiss]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Može INGRA sagraditi sve stadione za Evropsko prvenstvo u nogometu u Ukrajini,ali čini mi se da ni to ne pomaže!! [embarass]


Molim savjet iskusnijih trejdera na ovoj dionici
Dal da stanem na bid na 80 i kusur kuna ili je to previsoko
[undecid] Unaprijed zahvaljujem

Gojko Mrnjačević-Jaruga

[lol] rasporedi se od 90 prema 70, desetak naloga… pa šta prodje prodje.. ako prodje sve eto ti prosjeka od 80 [lol]

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Može INGRA sagraditi sve stadione za Evropsko prvenstvo u nogometu u Ukrajini,ali čini mi se da ni to ne pomaže!! [embarass]

Čemu to ne pomaže?
[rolleyes]

Pa ne pomaže ničemu,jer nikakve vijesti o dobrom poslovanju bilo koje naše firme ne daju rezultat na Burzi!! [embarass]


Čak su i obveznice ingre u minusu 5 %, dakle…..ulažite u znanje ulažite u Ingru…..
Jel tako kolega Matrica…..
Bez obzira kaj bu dionica za 1-2 tjedna vredila 60-70 k……
[lol] [thumbsup]

na temelju cega tvrdite da ce za tjedan ili dva cijena biti oko 60 kn? Mozete mi to malo objasniti? Da se razumijemo, ja ne tvrdim da je nemoguce, samo me zanima kako ste Vi dosli do tog zakljucka.

Hvala

Cuore Sportivo

New Report

Close