INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


O čemu vi to…

O kesten kolačima po 30 kn [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Trenutno je situacija na TK takva da bi ja osobno radije kupio 2 kesten kolača
kod Ivice i Marice za 60 kuna !
[lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Trenutno je situacija na TK takva da bi ja osobno radije kupio 2 kesten kolača
kod Ivice i Marice za 60 kuna !
[lol]

Pazi da ti zločesta vještica Burza i to ne popapa!! [angry]

Da nije Ingra isto postala brodar???

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Ingra među kandidatima za gradnju stadiona u Ukrajini

Predstavnici gradskih vlasti Lavova za Reuters su izjavili kako pregovaraju s novim graditeljima stadiona iz Hrvatske, ali i Italije, Turske, Njemačke i Španjolske. Potkraj rujna ukrajinsko izaslanstvo predvođeno gradonačelnikom Lavova Andrijem Sadovijem posjetilo je gradilište rukometne dvorane Arene Zagreb na zagrebačkom Laništu, koju javno-privatnim partnerstvom grade Ingra i Trigranit, Grad Zagreb i Vlada.

Bili su zadivljeni brzinom gradnje Arene Zagreb. Održali smo sastanak o gradnji njihova nogometnog stadiona i potvrdili smo im da ga možemo sagraditi – rekao nam je danas Danko Družijanić, glasnogovornik Ingre. Pregovori se, dodao je Družijanić, nastavljaju, čelnike Lavova posebno je dojmilo to što je za gradnju sportske dvorane Arene Zagreb potrebno tek 500 dana.

Hoteli, zračna luka…

S obzirom na to da je Ukrajina domaćin Eura 2012., iznimno smo zainteresirani za vaše potencijale u projektiranju i izgradnji – rekao je tada gradonačelnik Andrij Sadovij.

http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3187698/index.do;jsessionid=260CE27D064DFC150A38140871D14451.2

I ovo će uskoro u ponor iz kojeg nema više povratka kao i atpl , čini mi se……
Žao mi je kaj neki likovi ko npr matrix još uvijek žive u svom svijetu kaj se tiće ingre……

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Kolega prije svega dobar dan.
Što se tiče ponora, ne znam što je za Vas ponor, no siguran sam da ne znate što je ponor, kao niti ja, stoga visokešpekulacije ostavite kompetentnijima, koji su doživjeli i proživjeli nekoliko tržišnih korekcija.

S druge strane prostor i mjesto, te konstantni rast kvalitete i kvantitete Ingrinih radova doprinosi u značajnoj mjeri i omogućava bolje uvjete i kvalitetu procesa, koji pak odgovaraju aktivnostima same kompanije. Bogato i raznovrsno iskustvo, te razvoj raznih oblika aktivnosti omogućava bolju procjenu i napredak osovine budućeg razvoja sustava obrazovanja kadrova koji je prilagođen tržišnim potrebama Istočne Europe

I za kraj jedna diplomatska: Briga i raznovrsno iskustvo započinju proces koji ima za cilj usavršavanje raznih obilika utjecaja organizacija.

Ulažite u Crobex, ulažite u Ingru

Što se tiče ponora, ne znam što je za Vas ponor,

Vrlo izgledan pad do 60 kn

Ulažite u Crobex, ulažite u Ingru

Oću evo samo što nisam, samo kad bu krobex 1800 a ingra 60 kn

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Jel posjedujete kristalnu kuglu ili koriste mehanuzme kontinuiranog spredinga?
U najmanju ruku smiješno je očekivati ovakve izjave od korisnika koji nije moderiran, a piše nešto što, kako sam naveo i u prošlom postu visokošpekulativno i bez čvrstih argumenata.

Želite li kupiti, slobodno se ukrcajte između skrivenih naloga.

Ulažite u Crobex ulažite u Ingru

Ja smatram da je dno ingre u najgorem scenariju negdje oko 30 kuna. Priznajem da sam kupio u rasponu oko 140 kuna, ali sam pogriješio. Srećom 95 posto sam u kešu, a ovih 40 000 što sam ulupo po tim cijenama neka stoji, neću prodavat. Ali ovisno o scenariju, ako sp, crobeks i ingra krenu odrađivat 5 val ove korekcije onda bi u ovom naletu mogli kupovat ingre po 90 kuna, i to je razina na kojoj ću je ja čekat. Ali samo sa 20 ak posto keša, justi in case… ovo postaje morbidno već polako.. [undecid]

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Prerijetko se vide poruke kada treba prodati, pa imam tri pitanja, ako ima hrabrih da odgovore:
Da li je trebalo INGRU jucer prodati?
Treba li je danas prodati?
Ili na kraju: Treba li ju sutra prodati?

tada sam postavio ovo pitanje. Matrix90, Asko, Blueman i Bijela555 su mi odgovorili NE, Ksafaric pola/pola, a Vipy DA. Sad postavljam isto pitanje, ponovno ako ima hrabrih:
Da li je trebalo INGRU jucer prodati?
Da li je trebalo danas prodati?
Treba li ju sutra prodati?

Ne znam ni sam. Jednostavno nisam siguran. Ako mi ne treba lova ne bih prodavao. S druge strane nekako sam uvjeren u daljni pad koji nema veze sa poslovanjem firme nego sentimentom na tržištu i mojim subjektivnim osjećajima.Sorry, ali ovo više nema veze sa razumom i fundamentima. Pokušaj nešto doznati od Vlada i ostalih dečki na TA…dosad se sve odvija prema njihovim targetima…nažalost.

New Report

Close