INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Podaci sa poslovnog na tickeru INGRE pokazuju da je P/E dionice 0,12. Koliki je stvarni P/E na ovoj cijeni, ako netko ima taj podatak?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

N/A A company with no earnings has an undefined P/E ratio. By convention, companies with losses (negative earnings) are usually treated as having an undefined P/E ratio, although a negative P/E ratio can be mathematically determined.
0–10 Either the stock is undervalued or the company’s earnings are thought to be in decline. Alternatively, current earnings may be substantially above historic trends or the company may have profited from selling assets.
10–17 For many companies a P/E ratio in this range may be considered fair value.
17–25 Either the stock is overvalued or the company’s earnings have increased since the last earnings figure was published. The stock may also be a growth stock with earnings expected to increase substantially in future.
25+ A company whose shares have a very high P/E may have high expected future growth in earnings or the stock may be the subject of a speculative bubble.


… Kada je napravljen stock split na Konzumu njegov P/E je bio oko 80 ako ne i vise što po meni ukazuje da je bio precjenjen zato i toliki pad nakon toga a Ingri je bio oko 23.

Nisam baš pratio INGR te nisam upoznat s detaljima pa ako mi netko može odgovoriti- kojoj cijeni Ingre prije stock splita odgovara sadašnja cijena nakon splita? Znači zanima me da li je sadašnjih 200 kn prije bilo 30.000 kn ili …?

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL



… Kada je napravljen stock split na Konzumu njegov P/E je bio oko 80 ako ne i vise što po meni ukazuje da je bio precjenjen zato i toliki pad nakon toga a Ingri je bio oko 23.

Nisam baš pratio INGR te nisam upoznat s detaljima pa ako mi netko može odgovoriti- kojoj cijeni Ingre prije stock splita odgovara sadašnja cijena nakon splita? Znači zanima me da li je sadašnjih 200 kn prije bilo 30.000 kn ili …?
[/quote]
1=150
150*200=30000 🙂

mi smo ipak zemlja slučaj


Podaci sa poslovnog na tickeru INGRE pokazuju da je P/E dionice 0,12. Koliki je stvarni P/E na ovoj cijeni, ako netko ima taj podatak?

ttm 18,89
2007 21,17

Heaven or Las Vegas

. [bye] 197.10 , krasno [embarass]

Najbolje ponude [ INGR-R-A ] Kupnja Cijena
49 205,50
266 202,00
17 201,99
12 201,05
29 200,50
10 200,02
2 200,01
100 200,00
80 198,02
4 198,01
Cijena Prodaja
205,97 37
207,50 30
207,90 60
207,95 50
208,98 8
209,90 50
209,99 100
210,00 150
211,89 48
211,90 400

Za sve one koji su sumnjali! [smiley]

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."

ingra moja procjena da do 160 roni…pogledajte koliko je love ukrcano u ingru od 14 04 2008 i par dana prije i poslje…pa podjeli sa 150 ,koliko je to komada? stock -split jedina solucija da se izvuce lova iz ingre,u ovo doba niske likvidnosti drugog nacina nema…sjetite se koliko su se iskrcavali na knzm…mjesecima i koliko je cjena pala…¸rasprodaja ,i opet sisanje malih…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ingra moja procjena da do 160 roni…pogledajte koliko je love ukrcano u ingru od 14 04 2008 i par dana prije i poslje…pa podjeli sa 150 ,koliko je to komada? stock -split jedina solucija da se izvuce lova iz ingre,u ovo doba niske likvidnosti drugog nacina nema…sjetite se koliko su se iskrcavali na knzm…mjesecima i koliko je cjena pala…¸rasprodaja ,i opet sisanje malih…

Vidim ja da ti voliš pisati bez argumenata i znanje te je stvarno na niskoj razini ako ga uopće ima pa ti evo neke podatke kada uspoređuješ KONZUM i INGRU kod cijepanja dionica

KONZUM P/E 80

INGRA P/E 23

Jel ti znaš šta ovo znači, ako želiš ja ti mogu objasniti na privat da ne zatrpavamo temu a i da se ti javno ne blamiraš.

Ulažite u znanje kolega a ne u otvaranje nickova

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



ingra moja procjena da do 160 roni…pogledajte koliko je love ukrcano u ingru od 14 04 2008 i par dana prije i poslje…pa podjeli sa 150 ,koliko je to komada? stock -split jedina solucija da se izvuce lova iz ingre,u ovo doba niske likvidnosti drugog nacina nema…sjetite se koliko su se iskrcavali na knzm…mjesecima i koliko je cjena pala…¸rasprodaja ,i opet sisanje malih…

Vidim ja da ti voliš pisati bez argumenata i znanje te je stvarno na niskoj razini ako ga uopće ima pa ti evo neke podatke kada uspoređuješ KONZUM i INGRU kod cijepanja dionica

KONZUM P/E 80

INGRA P/E 23

Jel ti znaš šta ovo znači, ako želiš ja ti mogu objasniti na privat da ne zatrpavamo temu a i da se ti javno ne blamiraš.

Ulažite u znanje kolega a ne u otvaranje nickova
[/quote]
trenutno traje rasprodaja…a p/e i fundamenti itd…se mogu objesit macku o rep…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

jaaaako puno miliona mora izac iz ingre…a na cjeni od 32000 (koliko se cvrljila dugo vremena) i prodane 3 dionice na dan nemoguce…….znamo cija je ingra….zna se…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kada kreće isplata dividende?

New Report

Close