INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




matrix, kaj se događa? spamaš forum plaćenim oglasom starim 6 mjeseci.
Vaš link

Kolega, na uvid dajem ostalim kolegama da je potražnja za ingrinim kvalitetnim stanovima velika usprkos visokoj cijeni.
Prodaju se stanovi najčešće osobama visoke platežne moći, starosti između 35-60.g.
Deban odlično obavlja posao PR, te konkretnim činjenicama omogućuje uvid u sadašnje stanje kompanije, te naravno u buduće investicijske projekte.
[/quote]
Jesi skužio datume? Ova tvoja "nova objava za medije", odnosno "plaćeni oglas", datira s početka veljače 2008.
Imaš i na: Vaš link
Pa je moj komentar: Ako su se tada odlično prodavali, a Deban tada reče da jesu, kako je onda broj prodanih porastao samo 3%. Sa 50% na 53% (vidi: ingra-nekretnine.hr), a stanovi se bolje prodaju što je rok useljenja bliži. A kad smo kod roka useljenja, probili su ga za dva mjeseca, pa je sada rok: rujan 2008. Ima li to kakve veze s neprodanim stanovima, za kojima je potražnja velika, a i odlično se prodaju? Da ironiziram: tempom prodaje zadnjih 6 mjeseci trebati će im skoro 8 godina da utope sve stanove. To je velika potražnja? Šta je onda mala..
[/quote]

Kolega ne trebate se Vi brinuti za moj razum.
Što se tiče stanova; potražnja za stanovima takve pozicije je velika.
Presudnu ulogu naravno će imati osoba koja si može priuštiti cjelokupnu investiciju, što ovisi o pojedincu.
U svakom slučaju lijepa investicija Ingre za još bolje buduće poslovne rezultate.

Jel bi mogla Ingra gradit postrojenje LNG terminala na Krku kad se vlada umilostivi i odabere lokaciju?
Paralelno bi valjda trebala objaviti koje to hrvatske tvrtke ulaze u međunarodni konzorcij Adria LNG i u kojem postotku.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


mala potražnja je kad ti prodaješ nekretninu a nitko niti ne zove…………….pa nakon nekog vremena ideš provjeravati da ti nije telefon isključen

kuiš?

Sančo evo 100, zbog telefona jasno

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ništa od toga u skoro vrijeme. Nažalost

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Iskreno , maximalno sam razočaran nakom ovog splita , dobro tuga je na cijeloj burzi ali ipak !!!
Možda su moja očekivaja bila nerealna [bye]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=21151
čemu ovo?


http://www.zse.hr/default.aspx?id=21151
čemu ovo?

Za završetak Arene – u predviđenim rokovima. [smiley] [smiley] [smiley]

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

ZATO ŠTO IMAJU JAKO PUNO GOTOVINE!!!!!! [bye]

INGRA polugodište završila s 55,6 milijuna kuna dobiti

Kompanija Ingra prvo je ovogodišnje polugodište završila s 55,6 milijuna kuna neto dobiti, što je 18,2 posto više nego u istom lanjskom razdoblju, pokazuje konsolidirano financijsko izvješće te kompanije koje prenosi Zagrebačka burza.

Iz Ingre u komentaru izvješća ističu da im se pojačan obujam realizacije po investicijskim projektima odrazio i na strukturu profitabilnosti, te da i dalje bilježe značajan porast operativne profitabilnosti.Operativna dobit prije oporezivanja iznosila je 63,27 milijuna kuna, a dobit nakon oporezivanja 55,62 milijuna kuna, navode iz Ingre.Prema podacima iz izvješća, ukupni su prihodi Ingre u iznosu 484,11 milijun kuna veći za 40,2 posto.Ostvareni prihodi najvećim se dijelom odnose na prihode iz redovnog poslovanja i oni su iznosili 467,62 milijuna kuna i u odnosu na prvo polugodište lani veći su za 50,6 posto.

Na trenutnu realizaciju najviše se odražava visok operativni angažman na domaćim investicijskim projektima u kojima se Grupa pojavljuje kao i izvođač i investitor, a zabilježen je i značajan porast inozemnih prihoda od ostvarene realizacije na tradicionalnim tržištima, navode iz Ingre.Prema podacima iz izvješća, prihod Ingre na domaćem tržištu u prvih šest mjeseci iznosio je 467,6 milijuna kuna, što je 157,1 milijun kuna više nego u isto vrijeme lani, dok su prihodi na inozemnom tržištu u iznosu 82,3 milijuna kuna veći za nešto više od 14 milijuna kuna.Ukupni rashodi Ingre u prvom su polugodištu iznosili 420,8 milijuna kuna i u odnosu na isto razdoblje lani veći su za 43,8 posto.Operativni troškovi kreću se u granicama planiranih, a najznačajniji udio u tim troškovima imaju kooperantske i projektantske usluge što je, kako objašnjavaju iz Ingre, s aspekta pojačanih investicijskih aktivnosti i očekivano.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=52621


Svi stanovi su već odavno prodani a kako kažu iz INGRE imaju trenutno upita za još najmanje toliko stanova, ali da ne mogu trenutno udovoljiti svim zainteresiranim jer imaju toliko projekata da jednostavno ne stignu na sve strane a to pokazuju i rezultati koji su više nego impresivni i ovih par drukera to ne mogu promjeniti usprkos velikom trudu.

hihi, ima tko će im udovoljiti..(vidi indg)

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

auufff, tek sad vidim kako je pala ova ingra… ja mislio da će na 20 000 ali na 200 se nisam nadao ni u najcrnjim scenarijima [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


auufff, tek sad vidim kako je pala ova ingra… ja mislio da će na 20 000 ali na 200 se nisam nadao ni u najcrnjim scenarijima [lol]

…Jel` se ti zajebavaš ili si se probudio iz "ljetnog" sna… [cool]

New Report

Close