INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


i ja imam dionice Ingre, ali izjave glasnogovornika kako kupaca ima mnogo ne znače baš ništa, nije rekao da je prodano, a sve statistike govore da je prodaja stanova "stala", iako ovo jesu ajmo reći elitni stanovi pa je i moguće da će ih prodati

http://www.ingra-nekretnine.hr/

matrix, kaj se događa? spamaš forum plaćenim oglasom starim 6 mjeseci.
Vaš link
Ili će ipak bit da se stanovi "super" prodaju, a kupaca ima "mnogo", kao što Deban kaže :))))

Jel netko zna kolika je K/P?


matrix, kaj se događa? spamaš forum plaćenim oglasom starim 6 mjeseci.
Vaš link
Ili će ipak bit da se stanovi "super" prodaju, a kupaca ima "mnogo", kao što Deban kaže :))))

Kolega, na uvid dajem ostalim kolegama da je potražnja za ingrinim kvalitetnim stanovima velika usprkos visokoj cijeni.
Prodaju se stanovi najčešće osobama visoke platežne moći, starosti između 35-60.g.
Deban odlično obavlja posao PR, te konkretnim činjenicama omogućuje uvid u sadašnje stanje kompanije, te naravno u buduće investicijske projekte.



matrix, kaj se događa? spamaš forum plaćenim oglasom starim 6 mjeseci.
Vaš link

Kolega, na uvid dajem ostalim kolegama da je potražnja za ingrinim kvalitetnim stanovima velika usprkos visokoj cijeni.
Prodaju se stanovi najčešće osobama visoke platežne moći, starosti između 35-60.g.
Deban odlično obavlja posao PR, te konkretnim činjenicama omogućuje uvid u sadašnje stanje kompanije, te naravno u buduće investicijske projekte.
[/quote]
Jesi skužio datume? Ova tvoja "nova objava za medije", odnosno "plaćeni oglas", datira s početka veljače 2008.
Imaš i na: Vaš link
Pa je moj komentar: Ako su se tada odlično prodavali, a Deban tada reče da jesu, kako je onda broj prodanih porastao samo 3%. Sa 50% na 53% (vidi: ingra-nekretnine.hr), a stanovi se bolje prodaju što je rok useljenja bliži. A kad smo kod roka useljenja, probili su ga za dva mjeseca, pa je sada rok: rujan 2008. Ima li to kakve veze s neprodanim stanovima, za kojima je potražnja velika, a i odlično se prodaju? Da ironiziram: tempom prodaje zadnjih 6 mjeseci trebati će im skoro 8 godina da utope sve stanove. To je velika potražnja? Šta je onda mala..

mala potražnja je kad ti prodaješ nekretninu a nitko niti ne zove…………….pa nakon nekog vremena ideš provjeravati da ti nije telefon isključen

kuiš?

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Svi stanovi su već odavno prodani a kako kažu iz INGRE imaju trenutno upita za još najmanje toliko stanova, ali da ne mogu trenutno udovoljiti svim zainteresiranim jer imaju toliko projekata da jednostavno ne stignu na sve strane a to pokazuju i rezultati koji su više nego impresivni i ovih par drukera to ne mogu promjeniti usprkos velikom trudu.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

kolega sampras…

http://www.ingra-nekretnine.hr/

s obzirom da me ingra više ne zanima baš jer su mi njeni rezultati poslovanja poznati do 2156 do kada ih je cca uprava obznanila da bi što bolje utopila dionice zainteresirala su me čisto vaša prepucavanja oko stanova!

budući da sam i sam nedavno prodavao jedan stan i znam koliko ga je teško bilo utopit jer je stvarno prodaja stala otišo sam na navedeni web da malo proučim materiju…

ili su u ingri ludi pa prodaju stanove koji su odavno prodani ili vaše mišljenje ne drži vodu, a koliko vidim i potkrijepljeno je apsolutno ničime! [smiley]


Svi stanovi su već odavno prodani a kako kažu iz INGRE imaju trenutno upita za još najmanje toliko stanova, ali da ne mogu trenutno udovoljiti svim zainteresiranim jer imaju toliko projekata da jednostavno ne stignu na sve strane a to pokazuju i rezultati koji su više nego impresivni i ovih par drukera to ne mogu promjeniti usprkos velikom trudu.

Ovo nije istina,prodaja ide slabo sukladno trendu,nazovite pa pitajte.Mislim da ovo od kolege Samprasa nije u redu.

Ja sam zvao i provjerio svi stanovi su prodani a ako mi ne vjerujete nazovite vi pa da vidimo šta će vama reći ali mislim da im nije u interesu odbijati potencijalnog kupca mada ja to i nisam bio.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Ovo je zadnje što se može naći o poslovanju ove kompanije priznaćete doista impresivno

Impresivan porast dobiti Ingre

Zagrebačka Ingra u prvih je šest mjeseci ove godine ostvarila dobit nakon oporezivanja u iznosu 54,78 milijuna kuna, što je 25,5-postotni porast u odnosu na isto razdoblje prošle godine, priopćeno je iz Ingre.

Ukupni prihodi Ingre u prvih šest mjeseci iznosili su 426,9 milijuna kuna. U odnosu na isto razdoblje prošle godine operativni prihodi porasli su za 118,65 milijuna kuna ili 41 posto.

Ukupni rashodi iznosili su 364,7 milijuna kuna, što znači da se na 100 kuna rashoda ostvaruje 117,05 kuna prihoda, kaže se u priopćenju.

Dodaje se da na trenutačnu realizaciju najviše utječu domaći projekti među kojima se ističe izgradnja Arene Zagreb.

Ingra istodobno bilježi i rast inozemnih prihoda. Tako je zabilježen orast kvartalni pinozemne realizacije od 133,58 posto, dok opći porast inozemne realizacije u odnosu na isto razdoblje prošle godine iznosi 35 posto.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Ja sam zvao i provjerio svi stanovi su prodani a ako mi ne vjerujete nazovite vi pa da vidimo šta će vama reći ali mislim da im nije u interesu odbijati potencijalnog kupca mada ja to i nisam bio.

nazvat ću iz puke znatiželje ako se sjetim, no po meni je onda puno veći problem od prodanih il neprodanih stanova neažurnost spomenutog vrlo bitnog weba, neozbiljnost, lažno informiranje i više nego balkanski pristup!

nadam se da nisu prodani! [smiley]

New Report

Close