INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


može sančo da dođe ispod 125 kn. onda bi je uzeo za sve pare koje imama

to si ti rekao, a ne ja………………..ja predviđam da ne može niže od 190-200kn[bye]

i pazi, još jedan takav navlakački post pa ću te tužiti plavome ( hihihi )

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


jesam li rekao da ćemo moći kupovati po 210kn ( a uskoro i niže ) ???

može li bolje?


Bravo kolega Kucilo tj. Sančo , evo upravo sam malo popunio portfelj po 209,10 .
Not bad Price za ovog dragulja naše burze .

Zna li netko kada bi trebala sjesti dividenda od Ingre?

14.04.2008.

Stock split Konzuma i Ingre jednostavno se nije desio u pravom trenutku.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Počelo se laganini pretakati lovu iz INE. Neki na vrijeme izlaze iz INE da im blue chipovi ne uteknu ali naravno prije toga su malo posijali paniku.[cool] [thumbsup]


Stock split Konzuma i Ingre jednostavno se nije desio u pravom trenutku.

meni ko naručeni.
još sma mali, al se sad bar mogu pravit velik.


Počelo se laganini pretakati lovu iz INE. Neki na vrijeme izlaze iz INE da im blue chipovi ne uteknu ali naravno prije toga su malo posijali paniku.[cool] [thumbsup]

hihi…………..baš to sam krajem dana i ja to pomislio [rolleyes]……….ali pričekajmo još dva-tri dana do konačnog zaključka

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

danas bi mogli malo zaroniti, ali od ponedeljka UP

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

obrana ingre na 212 zar ingra treba obranu? [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


danas bi mogli malo zaroniti, ali od ponedeljka UP

[thumbsup] raste , raste [lol]

Ingra gradi 16 vila

Ingra na zagrebačkom Srebrnjaku, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Zagrebu, gradi 16 urbanih vila sa 67 stanova, a četvorni metar luksuznog stana s brojnim tehnološkim novitetima stoji između 3400 i 3600 eura.

Ingrin projekt urbanih vila atraktivan je zbog lokacije, točnije blizine Kvaternikova trga i centra grada, mira, tišine i zelenog pojasa u blizini.

Vrhunska oprema

No, s obzirom na to da su urbane vile opremljene novitetima poput ugrađenih električnih grijača za otapanje snijega i leda na terasama, magnetskog razbijača kamenca i hidrauličnog sustava platformi u garaži, mnogim su imućnim biznismenima vile Srebrnjak trenutačno najpoželjnije nekretnine za kupnju. Nekim su kupcima za kupnju stana u novom elitnom mini naselju presudni faktori sustav ‘pametni dom’ i razina opremljenos

Kupci

Unatoč visokoj cijeni, kupaca ima mnogo, kaže Danko Deban, glasnogovornik Ingre.

Svaki je stan pripremljen za uvođenje sustava tako što su postavljene predinstalacije za njegovo postavljanje. U svim su vilama provučeni i optički kabeli koji omogućavaju mnogo veći protok podataka od klasične žičane, bakrene infrastrukture. Optički kabeli jedna su od inovacija koje je Ingra u svojim projektima postavila kao standard, sa željom da kupcima stanova pruži veće mogućnosti prihvaćanja novih tehnologija koje im olakšavaju život – kaže Danko Deban, glasnogovornik Ingre dodajući kako unatoč visokoj cijeni ima mnogo kupaca, a riječ je uglavnom o ljudima u dobi od 35 do 60 godina, više platežne moći.

Stanovi su veličine od 52 do 212 četvornih metara. Trenutačno se na Srebrnjaku dovršava gradnja 16 urbanih vila, koja je počela u listopadu 2006. godine.

Važan adut vila na Srebrnjaku je vrhunska oprema. Vanjska stolarija je od drveta boje wenge koja je s vanjske strane zaštićena aluminijskom oblogom radi lakšeg održavanja.

Ostakljena je izo-staklom, sa zaštitom od sunca, a u svim su prostorijama ugrađene rolete na elektropogon s daljinskim upravljanjem. Ulazna vrata u stanove su protuprovalna s cilindrom s pet ključeva i kodnom karticom koja je programirana da otključava i hodnik i stan

i ja imam dionice Ingre, ali izjave glasnogovornika kako kupaca ima mnogo ne znače baš ništa, nije rekao da je prodano, a sve statistike govore da je prodaja stanova "stala", iako ovo jesu ajmo reći elitni stanovi pa je i moguće da će ih prodati

New Report

Close