INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ljudi splita se na 150. Znači imaš jednu sad odjednom imaš 150. To je prava zarada 🙂
Kad će to biti. Pa vjerojatno još ove godine. Dokap ako ga bude biti će sa splitanim dionicama.


graditelj je napisao da će biti cijena 213,a to znači da će biti splitano po cijeni od prije nekoliko dana.i šta sam tu pogriješio?

daj ti meni objasni kakve veze ima tržišna cijena sa splitom dionice?

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Ja govorim o periodu evidencije nove / najnovije /kupljene dionice , i datumu koji odredi Hanfa, ništa drugo,ako se u međuvremenu desi promjena…ništa me drugo ne zanima..kupim danas,
sutra je split, a gdje se onda ta jedna nađe..? kod brokera, SDA, Hanfi..ako nema frke, otkud
onda 3+1 ? drugo me ne zanima..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

split nije u nadleznosti Hanfe. ovisi kad ce se isti provesti u SDA. no to ti ne treba biti bitno, jer ti se ne moze nista lose dogoditi kad god kupis. ako kupis danas, a sutra bude split, automatski imas broj splitanih dionica. nece ti pobjec, bez brige.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

pa naravno da tržišna cijena ima veze sa splitanjem.pa neće splitati sa 40 000 ili sa ATH.

ovdje se čak niti nominalna ne mijenja – jer je nema [huh]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

majko bozja, sasko svaka cast na trudu. Ljudi split je samo sadasnju cijenu podjeli sa 150 i amen, nebitno je kad se proveodi. zemi to zdravo za gotovo i bok.
znaci ako je cijena dionice danas npr 45000 onda sutra pocinje sa 0% na 300 kn, a ako je 30000 sutra pocinje sa 0% na 200 kn.
Amen

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Od juče neko drži skriveni nalog na 32ooo, koliko se god kupi još uvijek ima

eto, više prometa a INGRI nego na INI…. [smiley]

Pessimism Is Your Friend

Šta je ovo bilo na kraju

32.115,00 27 867.105,00 31.7.2008 15:58:28

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Netko poklopio skriveni nalog ali nije do kraja (skriveni je bio na 1 kom ). Jel prati netko top 10 da vidimo tko se toliko krca zadnjih dana na 32K. [bye]


Netko poklopio skriveni nalog ali nije do kraja (skriveni je bio na 1 kom ). Jel prati netko top 10 da vidimo tko se toliko krca zadnjih dana na 32K. [bye]

Nije to bio skriveni nalog sa po jednom dionicom jer da je bio to bi se vidjelo na transakcijama one bi bile razdvojene a ne ovako u komadu.

Prije mislim da je bila neka dogovorena transakcija.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close