INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


matrixe s obzirom na broj ingri, tehnika, igh i ostalih u portfelju oš nam se pohvalit koliko si od ht u nazovimo to minus? [smiley]

U minusu sam na svim tržištima osim USA-a i UK.
Micex,LJSE,Ukrse i ZSE su pali dosta na vrijednosti, no dok ne prodaš kolega nisi zaradio/izgubio, tako da se ne tješim kao vi u marginima, već dalje napredujem usavršavam sposobnosti i uživam u životu.
Cifra koju sam ‘ izgubio ‘( nazovimo to tako, jer ti gledaš samo trenutno stanje, ikao nisam ništa izgubio dok nisam prodao ) jednaka je onoj koju velika većina neće vidjeti u životu; ne želim ispasti grub, no to je istina, makar ponovo kazujem da nisi izgubio ništa dok nisi prodao, zar ne?

Nego kako je na ZŠEM-u?
Jesi li još uvijek najstariji u grupi?
Jesi si priskrbio auto na kraju svega, jer koliko se sjećam o nekoj mazdi si govorio?

Nevjerojatno kakva se sada teza hoče podvaliti , kao Arena će biti knjižena sa gubitkom?
A najjači argument o tome je jer nitko ne zna izračunnati kolika je zarada.

Ajde ne piši bedastoće, pa to trebaš biti zaposlenik Ingre da bi podastro takav podatak , pogledajte malo kolike su cijene ostalih dvorani u HR , a kolika je cijena ove Arene.
Nevjerojatno kakvim se sve podvalama čovjek neće poslužiti.

Inaće , vidim da se opet uključilo par novih nickova na ovoj temi starog nam poznanika , lako se prokuži , bez obzira što mi njegovi bliski kolege pošalju svako malo inside info…

Savjet: Ne otvarati više od jednog nicka istog dana, preočito je i skuži se..

Da li se Pančo odblokirao, nadam se da je uspjela taktika , stavljati na temi kupnja prodaja podatke sa ZSE, pa se što prije odblokirati,pametno. Jel da pofuk??

Nego..je li Vi znate da nam ulaze strateški partneri u vlasništvo uskoro..i to ne bilo tko.., ne pratim toliko u zadnje vrijeme,

Pozdrav sa polja agruma..

[tongue]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nevjerojatno kakvim se sve podvalama čovjek neće poslužiti.

[tongue]


kak se čovjek može ne složiti s ovim

voit Ime munaa, Alien


Nevjerojatno kakvim se sve podvalama čovjek neće poslužiti.

[tongue]


kak se čovjek može ne složiti s ovim
[/quote]

OK kolega.
Nego odkud vam inspiracija za multi-nick?

pofuk ovde
sorry kaj gnjavim al bih molio da me ne mjesate sa sancom ,makar bih volio da sam ja on jer sam ga i licno upozno i covek je nadasve simpatican a stovise susretljiv i oce pomoc i objasnit u vezi dionica za razliku od nekih
pofuk

mjenjam tri ingre za hondu civic

stankeco

To su osnove računovodstva koje ti ne razumiješ kao što se vidi.

O ma jeli a sa čime sam to fulao moli te
[/quote]

Nisam te htio uvrijediti,nisi fulao već ne razumiješ.
Takav je moj zaključak nakon tvog posta.
Malo je neobično da se predstavljaš kao dioničar Ingre,a postovi su negativni?

F i g h t T h e P o w e r ! ! !


pofuk ovde
sorry kaj gnjavim al bih molio da me ne mjesate sa sancom ,makar bih volio da sam ja on jer sam ga i licno upozno i covek je nadasve simpatican a stovise susretljiv i oce pomoc i objasnit u vezi dionica za razliku od nekih
pofuk

ma daj…………..još ćeš plavog kaputića uvjeriti da nismo dva nicka jedne te iste osobe, hihihi

bolje ga je ostaviti u raljama paranoje

btw je li tko izračunao kolika će biti šteta za ingru od one srušene dizalice?? ………..samo nemojte negirati odgovornost za štetni događaj kao ekipa iz tehnike [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



pofuk ovde
sorry kaj gnjavim al bih molio da me ne mjesate sa sancom ,makar bih volio da sam ja on jer sam ga i licno upozno i covek je nadasve simpatican a stovise susretljiv i oce pomoc i objasnit u vezi dionica za razliku od nekih
pofuk

ma daj…………..još ćeš plavog kaputića uvjeriti da nismo dva nicka jedne te iste osobe, hihihi

bolje ga je ostaviti u raljama paranoje

btw je li tko izračunao kolika će biti šteta za ingru od one srušene dizalice?? ………..samo nemojte negirati odgovornost za štetni događaj kao ekipa iz tehnike [lol]
[/quote]

Ja sam cuo da je sve nastalo zbog brzopletosti i kašnjenja, gori pod nogama a na kraju bu ak Bog da jedva 0 po mojim racunima [wink]

1. krivo racunas
2. dizalica je pala ne zbog brzopletosti vec zbog obilnih kisa kojima se smeksalo tlo i dovelo u nestabilnost pri dizanju rebra
3. dizalica je od podizvodjaca, postoje police osiguranja pri gradjevini; premoija na ovo obicno iznosi oko 100K EURA sto je sigurno vec placeno. Ovo ulazi u osiguranje.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Pitanje za MATRIX90,
obzirom da je minus na dionici INGR-R-A velik, i nikako se ne smanjuje ponovno pitam:

1. Kad će Skupština sa Odlukom o dividendi
2. Hoće lli na ovoj Skupštini biti Odluka o " cijepanju " dionica Ingre, i koje su još bitne
Odluke u planu , a tiču se dobrobiti malih investitora..

Dobrobit Uprave me, kao što znate iz mojih prijašnjih javljanja – ne zanima..
Hvala na odgovoru

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Pitanje za MATRIX90,
obzirom da je minus na dionici INGR-R-A velik, i nikako se ne smanjuje ponovno pitam:

1. Kad će Skupština sa Odlukom o dividendi
2. Hoće lli na ovoj Skupštini biti Odluka o " cijepanju " dionica Ingre, i koje su još bitne
Odluke u planu , a tiču se dobrobiti malih investitora..

Dobrobit Uprave me, kao što znate iz mojih prijašnjih javljanja – ne zanima..
Hvala na odgovoru

Sve gore navedeno biti će aktualno na skupštini 21.07.08.

New Report

Close