INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pred kraj rokanje po asku, to mi se sviđa. Sutra stizanje ostalih građevinaraca. [thumbsup]


Pred kraj rokanje po asku, to mi se sviđa. Sutra stizanje ostalih građevinaraca. [thumbsup]

[shocked] [shocked] [shocked]
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM





Ova je dionica nažalost pravi odraz bolesne burzovne euuforije koja je vladala u Hrvatskoj posljednjih godina, no nema velikog straha za cijenu, fondovi su unutra utukli pare i sada je htjeli-ne htjeli moraju održavati. Možete se vi pozivati na kreativna FI, može se svaka negativna vijest nastojat prikriti medijskim desantom, mogu raditi političke veze, može diša posuđivati lovu od sumnjivih tipova, lovu uložiti u dionice a za dug davati u zalog firmine dionice a 2006. po gradu onda vikati da to ide na 20000kn ali to je tako, npr. samo jedno prisustvovanje dogovoru sa podizvođačima svakome bi bilo dovoljno da dobije stvarnu sliku.

Oprosti, ali koja je poanata tvoga posta?
[/quote]

pa ta da cijena ne prati stvarno stanje stvari, ali opet, nije jedina na našem marketu, možda će se samo jednoga dana isticati kao primjer do kuda može ići euforija
[/quote]

frogy, po tebi, cijena mora gore ili dolje?
[/quote]

cijena bi po stvarnim pokazateljima i stvarnom stanju trebala dolje, ali zbog razloga koje sam već spomenuo ako bude padala biti će to zbog općeg sentimenta na tržištu






Ova je dionica nažalost pravi odraz bolesne burzovne euuforije koja je vladala u Hrvatskoj posljednjih godina, no nema velikog straha za cijenu, fondovi su unutra utukli pare i sada je htjeli-ne htjeli moraju održavati. Možete se vi pozivati na kreativna FI, može se svaka negativna vijest nastojat prikriti medijskim desantom, mogu raditi političke veze, može diša posuđivati lovu od sumnjivih tipova, lovu uložiti u dionice a za dug davati u zalog firmine dionice a 2006. po gradu onda vikati da to ide na 20000kn ali to je tako, npr. samo jedno prisustvovanje dogovoru sa podizvođačima svakome bi bilo dovoljno da dobije stvarnu sliku.

Oprosti, ali koja je poanata tvoga posta?
[/quote]

pa ta da cijena ne prati stvarno stanje stvari, ali opet, nije jedina na našem marketu, možda će se samo jednoga dana isticati kao primjer do kuda može ići euforija
[/quote]

frogy, po tebi, cijena mora gore ili dolje?
[/quote]

cijena bi po stvarnim pokazateljima i stvarnom stanju trebala dolje, ali zbog razloga koje sam već spomenuo ako bude padala biti će to zbog općeg sentimenta na tržištu
[/quote]

Ne ovisi to o nama malima već o fondovima.
Misliš li da su mali skidali danas pred kraj skrivene naloge na asku. [wink]

Frogy, po kojim pokazateljima bi cijena trebala dolje???

Ne pisi sto ne kuzis…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

mikimaki-i mislio sam na fondove, čitaj pažljivije moje prethodne postove
blueman-znam ja STVARNU situaciju u Ingri bolje nego ti, ovaj komad papira koji se zove FI može poslužiti za nešto drugo…hmhm

Ok, ajde onda reci vise…
Znam ja ovo znam ja ono…reci javno..
Techman na JDPL sve lijepo kaze pa svidjalo se to nekome ili ne..
Ovako znam ja situaciju jer kao da si rekao da nemas pojma..

Koliko je steta pada dizalice?
Da li je to radi kise u ZG po kojemu je zemljiste olabavljeno.
Da li Ingra kao izvodjac a Laniste d.o.o. kao narucitelj ima osiguranje, ima sigurno.
Da li to pokriva osiguranje.
kolika je polica po projektu od 100 mil EUR.
Oko 200 tis eura su otprilike takve police.

Da li ce se trebati raditi novo rebro.
Koliko ih kosta tona betona??

Reci nesto a ne laprdaj bezveze…

kada odgovoris na ovo javi se …

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ok, ajde onda reci vise…
Znam ja ovo znam ja ono…reci javno..
Techman na JDPL sve lijepo kaze pa svidjalo se to nekome ili ne..
Ovako znam ja situaciju jer kao da si rekao da nemas pojma..

Koliko je steta pada dizalice?
Da li je to radi kise u ZG po kojemu je zemljiste olabavljeno.
Da li Ingra kao izvodjac a Laniste d.o.o. kao narucitelj ima osiguranje, ima sigurno.
Da li to pokriva osiguranje.
kolika je polica po projektu od 100 mil EUR.
Oko 200 tis eura su otprilike takve police.

Da li ce se trebati raditi novo rebro.
Koliko ih kosta tona betona??

Reci nesto a ne laprdaj bezveze…

kada odgovoris na ovo javi se …

ne laprdaj ti, Ingra je tipičan produkt Ostojinog financijskog inženjeringa, kiosk firma temeljena na blefu, raspitaj se malo…nemaš pojma a pričaš, zapravo je nevjerojatno što se uz malo drukanja napravi

ne laprdaj ti, Ingra je tipičan produkt Ostojinog financijskog inženjeringa, kiosk firma temeljena na blefu, raspitaj se malo…nemaš pojma a pričaš, zapravo je nevjerojatno što se uz malo drukanja napravi

bio sam par puta u INGRI, mozda bih usao opet, ako mozes objasni mi zasto ne bih trebao..
hvala!

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


ne laprdaj ti, Ingra je tipičan produkt Ostojinog financijskog inženjeringa, kiosk firma temeljena na blefu, raspitaj se malo…nemaš pojma a pričaš, zapravo je nevjerojatno što se uz malo drukanja napravi

bio sam par puta u INGRI, mozda bih usao opet, ako mozes objasni mi zasto ne bih trebao..
hvala!

[/quote]

a unutra si kao ulazio zbog fundamenata, sigurno…da je tako i ostao bi unutra, ulazi si zato što je to bila vruća dionica i jer si očekivao špekulativan rast kao i 99% ljudi koji pišu na forumu, svi smo mi špekulanti…želim reći da ni ne pokušavam baciti pogled na FI jer sve je to čisti blef, meni je još uvijek fascinantno koju su igru Ostoja i Kostrenčić odigrali na temelju smiješnog FI tamo u 9-10. mj. 2006, malo drukanja po gradu od strane diše, malo drukanja od brokera, pokoja lijepa sa fond managerima, malo muda pod bubrege odnosno dokapitalizaciju upakirati u IPO, čarobni naziv u tadašnjoj špekulativnoj masi i to je to, mirovinci unutra a ne znaju ni kako ni zašto…a onda potezi za anale vodećih: sudjelovanje u dokapitalizaciji, prodaja trezoru dionica iz dokapitalizacije…ma sve ljepše od ljepšeg, prekrasno

Pa sta onda ne kazes to Novoselcu, Stimcu i svima.
Mirovinski fondovi imaju stotine milijuna unutra.
Ako je to istina svaki penzioner ce popusiti dosta.

Budi junacina pa javi ljudima.
Biti ces frogy "spasitelj hrvatskih penzija"

Tako ce te zvati u drustvu.
Bit ces omiljen medju zenama.

Opet sam te pitao.
Navedi mi tocno sto i kako…
Ovako laprdanje je kao da si rekao da imas milijun kuna a znam da nemas niti pola od toga

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep



Ok, ajde onda reci vise…
Znam ja ovo znam ja ono…reci javno..
Techman na JDPL sve lijepo kaze pa svidjalo se to nekome ili ne..
Ovako znam ja situaciju jer kao da si rekao da nemas pojma..

Koliko je steta pada dizalice?
Da li je to radi kise u ZG po kojemu je zemljiste olabavljeno.
Da li Ingra kao izvodjac a Laniste d.o.o. kao narucitelj ima osiguranje, ima sigurno.
Da li to pokriva osiguranje.
kolika je polica po projektu od 100 mil EUR.
Oko 200 tis eura su otprilike takve police.

Da li ce se trebati raditi novo rebro.
Koliko ih kosta tona betona??

Reci nesto a ne laprdaj bezveze…

kada odgovoris na ovo javi se …

ne laprdaj ti, Ingra je tipičan produkt Ostojinog financijskog inženjeringa, kiosk firma temeljena na blefu, raspitaj se malo…nemaš pojma a pričaš, zapravo je nevjerojatno što se uz malo drukanja napravi
[/quote]

Kolega o čemu pričate?
O kakvome financijskome inžinjeringu govorite?
U potpunosti sam siguran da stvarnu priču o Ostoji ne znate, a maximalno što biste mogli znati je prikazano na str SN holding-a ili 2-3 članka u Nacionalu iz 2003.g, stoga te molim da se ne gluparaš , osim ako imaš kvalitetnu i provjerenu informaciju.
Blef? Koji blef? Ne razumijem? Bacio bi okladu, da ako te dovedem pred Oppenheim-a i Ludviger-icu od straha bi se ti kolega popiškio u gaće.
Vjeruj mi u svemu treba imati dobar PR i marketing no, stvarno pretjeruješ.

Nego, volio bi da odgovoriš na pitanja koja ti je blueman postavio,jer sloviš kao opasan headhunter.
Što se tiče analize IngreL; blueman je najkompetentnija osoba na ovoj temi, stoga bi preporučio da se njega prati, osim, ako ne želiš/želite slušati nagađanja ostalih-malih-provokatora.

New Report

Close