INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad je split stok ?

na 4300 sve prodajem...


Kad je split stok ?

izgleda da je počeo

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Kad je split stok ?

Misliš Zagreb viski?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

21.07 će se znati sigurno jer je tada okupljanje vračara

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!



Kad je split stok ?

izgleda da je počeo
[/quote]

Hahahaha….prema stanju na burzi ovo mi se čini najboljim odgovorom:-)

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Koji stock-split, ne trkeljajte bezveze, nema to veze s ovim padom….
Onda i i Igh i sve drugo pada zbog splita kaj ne… [lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........



Kad je split stok ?

izgleda da je počeo[/quote]
takozvani banana split

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

A gdje su nam kolege Plavi, matrix, blumen, sampras??? [rolleyes]

postavio isto pitanje prije par dana, ni traga ni glasa. Odjel za marketing je otišao na durge dionice
Nešto nije bilo ni tebe

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


A gdje su nam kolege Plavi, matrix, blumen, sampras??? [rolleyes]

Pretpostavljam da prva trojica rade, zar ne , pa ne mogu pisati non-stop na svim temama.
Pretpostavljam da si na burzi, pa imaš vremena pisati, što je u jednu ruku korisno, a u drugu; gubitak vremena.

Što se tiče Ingre ima par zanimljivih pojedinosti koje nemam namjeru iznositi na forum, ali u svakom slučaju preporučujem buy&hold.


A gdje su nam kolege Plavi, matrix, blumen, sampras??? [rolleyes]

za plavog znam gdje je………………….za ostale nemam pojma……………..a lijepo im je govorio onaj nightrider ( RIB, djeco, RIB, biti će toga i ispod 32k ) [wink]

nego gdje je onaj naš kolega šafarić ( to mene brine )??

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



A gdje su nam kolege Plavi, matrix, blumen, sampras??? [rolleyes]

Pretpostavljam da prva trojica rade, zar ne , pa ne mogu pisati non-stop na svim temama.
Pretpostavljam da si na burzi, pa imaš vremena pisati, što je u jednu ruku korisno, a u drugu; gubitak vremena.

Što se tiče Ingre ima par zanimljivih pojedinosti koje nemam namjeru iznositi na forum, ali u svakom slučaju preporučujem buy&hold.
[/quote]
a ja imam par zanimljivih pojedinosti koje govore u prilog sell and run away pa si sad ti misli
increible (kako bi rekli spanjolci) koji komentar

New Report

Close