INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo tada su OIF-ovi bili krcati lovom.

Nema nam plavog već dugo na forumu. Zati i curi INGRA. Ako se uskoro ne pojavi, ode to opet ispod 30 k.

daj ne navlači ljude. Samo mi reci di si to pročito, čuo da je dokapitalizacija dobra?!?
I da kada je bila dokapitalizacija onda su bila neka druga vremena zato nemoj to mješat?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


wtf jesi ti napuš.n ili kaj ???

[lol]

Prvo očito je da nemaš pojma o VBM i na koji način je najeftinije i najbolje prikupt novce, a meni je to posao zato ne mlati praznu salmu.
Ako tvrdiš suprotno onda mi please reci gdi točno si to pročitao ili smatraš da znaš bolje od ljudi koj se bave sa načinima financiranja projekata

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

K/P 26/195 kom.
Ne izgleda obećavajuće.
Fondovi su branili par dana kad je došla vijest o split stocku, a sad su prepustili slobodnom padu.

Mirovinci više neće uložiti ni lipu u INGRU. Preskupa je a oni još jednom udri po dokapitalizaciji i stock splitu.Cijena će kroz par dana pasti ispod 30.000 kuna, a sjetimo se samo na koliko je Apoksiomen procijenio kad je bila na 65.000 kuna. [bye] 26 komada na kupnji. Ne miriše dobro.

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR

Na koliko ju je procijenio?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nađi, uloži u znanje. [pray]

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR


Mirovinci više neće uložiti ni lipu u INGRU. Preskupa je a oni još jednom udri po dokapitalizaciji i stock splitu.Cijena će kroz par dana pasti ispod 30.000 kuna, a sjetimo se samo na koliko je Apoksiomen procijenio kad je bila na 65.000 kuna. [bye] 26 komada na kupnji. Ne miriše dobro.

joj kad te plavi spazi………………nahebo si……….odmah će ti napisati koliko ima komada do 70k [proud] ……..a taman je došla do mog naloga [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Sančo molim te jesi došao u top 10 naloga ili si blizu ???

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR


Sančo molim te jesi došao u top 10 naloga ili si blizu ???

među prva četiri sam [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

danas nam dolazi težak dan……ingra će nakon splita dionica sigurno pasti jer je neće htjeti nitko kupiti.to nije zbog toga što je loša dionica već je psihologija burze takva tj okruženje.bolje je trenutno biti u novcu nego kupiti dobru dionicu koju možete kupiti po još povoljnijoj cijeni.puno sreće svima.

New Report

Close