INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupci su se donekle iskazali tek u slučaju Ingre (ZSE:INGR-R-A), čija dokapitalizacija polako gura cijenu uzlaznom putanjom. Dionice su danas dogurale do 37.899 kuna (najviše u posljednja četiri tjedna), no solidan rast cijene bio je praćen s tek 1,5 milijuna kuna prometa, ne odudarajući previše od prevladavajuće letargije.
http://www.seebiz.eu/hr/burze/ingra-medu-zapazenijim-dobitnicima,18077.html

Evo ga MACD je probijen, a znamo šta to znači!

[thumbsup]

14.04.2008.

dakako da je isplativo onima koji su je kupili po 25000 ,a vama po 45 nije sigurno…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

što se tiče dijeljenja dionice INGREu omjeru 1:150 mišljenja su podijeljena pa ću ja reći i svoje.ako se promatra likvidnost same dionice vidi se da se dnevno proda oko 60-tak dionica.glavni uzrok je cijena.kada dionica bude dostupnaa malim investitorima porast će znatno likvidnost ove dionice tj veliki broj ljudi će je moći i htjeti kupiti.samim time cijena će porasti, u početku više a onda će se vratiti pa će u konaćnici porasti oko 20%.tvrtka je odlučila usput plasirati još dionica tj povećati temeljni kapital i to mi nije drago jer postoji zakon ponude i potražnje.nije određena ni nominalna vrijednost dionice jer ni oni ne znaju šta se može desiti.po meni,jedan dobar ugovoren posao može učvrstiti i povećati likvidnost dionice da ne bude priča kao kod konzuma.promjene u konzumu se nisu desile preko noći,tj cijena je skočila ali nije naglo pala na sadašnju cijenu.

Da li mi se to čini ili je skriveni nalog na kupnji Ingre?

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

evo jedna rečenica iz texta s tog linka…"Nadalje, predlaže se da se jedna redovna dionica na ime oznake INGR-R-A, bez nominalnog iznosa, dijeli na 150 dionica bez nominalnog iznosa!"

molio bih da netko pojasni,što znači ovo "bez nominalnog iznosa".
danke

Sa par dionica svaki dan sruše cijenu za 2-5 %, eto danas sa 800 000 kn prometa cijena DOWN
za 5 %…..trenutna cijena 32 000 kn ???????????????

[lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Evo ga MACD je probijen, a znamo šta to znači!

[thumbsup]

To DEFINITIVNO NIJE ISTINA.
Signalne linije su daleko jedna od druge.


oprez kolege…prijevara smrdi….skocit ce cjena…naglo …oprez…..sjetite se konzuma,,,,

Na konzumu nakon split- stocka pada cijena već tjednima. Sa 400 kn na trentnih 272kn.
Kakva prijevara kolega, objasnite?

DA STE SLUŠALI BARONA, SAD BI BILI U PLUSU.....

split-stock ništa ne znači.
Mene brine da će skupština izglasati mogućnost dokapitalizacije od 150mil kn bez
prava prvootkupa postojećih dioničara.
Ja dioničar, a pravo dokapitalizacije po ko zna kojoj cijeni će imati netko drugi.
Opet neke mućke.

Ma uvijek je nekoga neko tu prevario i stalno se ljudi nekome žale, pa ako je tako onda neka nazovu plavi telefon i plaču tamo.

mislim da je krajnji čas da se neki ljudi zapitaju zakaj baš stalno oni gube…

Čakam vas sve kao i uvijek ispod 26 500.

Unaprijed hvala,
a za sve one koji mi sada počnu objašnjaivati da sam lud i da je ovo zabadave i da niko neće prodavat, da će fondovi branit i sl. sve sam to čuo u 10 mjesecu, a i zapitajte se di je odijel marketinga sa ove dionice nestao i zašto se više konstantno ne postaju vrhunske vjesti o Areni i Mavrovu.
dobro da njih moderatori ne moderiraju jer bi tako naivci bil zakinuti za dobre ideje.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


split-stock ništa ne znači.
Mene brine da će skupština izglasati mogućnost dokapitalizacije od 150mil kn bez
prava prvootkupa postojećih dioničara.
Ja dioničar, a pravo dokapitalizacije po ko zna kojoj cijeni će imati netko drugi.
Opet neke mućke.

ne vjerujem u takvo što. dokapitalizacija će sigurno ići po cijeni iznad 3x xxx kuna. Odnosno ekvivalentu te cijene nakon stock splita.

Nije split-stock nego stock split
Stock split….dobro jer dionica postaje dostupna širem krugu investitora
Dokapitalizacija …..još bolje
Meni se čini da je trenutna situacija takva kakva je zbog toga jer fondovi hoće da prije navedenih događaja a koji su jako dobri za samu firmu, da dionice pređu u njihove ruke…
Pa znamo kakva je bila pomama za dionicama Ingre kod prošle dokapitalizacije po 35 000 kn, kad su dionice mogli dobit samo fondovi….i nakon čega je dionica u kratkom vremenu narasla na 62 000 kn….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close