INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

(642)
Uprava INGRE d.d. na svojoj sjednici održanoj 11. lipnja 2008. sazvala je

GLAVNU SKUPŠTINU
dioničkog društva INGRA, Zagreb, Alexandera von Humboldta 4b, za 21. srpnja 2008. (ponedjeljak) u 12 sati, koja će se održati u sjedištu Društva u Zagrebu, Alexandera von Humboldta 4b (velika dvorana, V. kat).
Predlaže se
Dnevni red:
1. Izbor predsjednika i zamjenika predsjednika Glavne skupštine.
2. Razmatranje izvješća Uprave o stanju Društva za 2007. godinu, konsolidiranog izvješća Uprave o stanju Društva za 2007. godinu, izvješća Nadzornog odbora o obavljenom nadzoru za 2007. godinu, godišnjih financijskih izvješća za 2007. godinu te konsolidiranih godišnjih financijskih izvješća za 2007. godinu.
3. Prihvaćanje izvješća revizora Društva o obavljenoj reviziji za 2007. godinu.
4. Donošenje odluke o upotrebi dobiti za 2007. godinu.
5. Davanje razrješnice članovima Uprave za 2007. godinu.
6. Davanje razrješnice članovima Nadzornog odbora za 2007. godinu.
7. Izbor članova Nadzornog odbora.
8. Donošenje odluke o povećanju temeljnog kapitala Društva iz sredstava Društva i podjeli dionica.
9. Usvajanje izmjena Statuta Društva.
10. Donošenje odluke o odobrenom temeljnom kapitalu.
11. Usvajanje izmjena Statuta Društva.
12. Imenovanje revizora za 2008. godinu.

http://www.nn.hr/Pokaz.asp?dok=%2Foglasi%2F2008%2Fobavijest%2F18069obavijest0000642%2Ehtml


Ma pazite tu ima tolko prostora za odigrat igru tako da me cijena od 300 kn nebi začudila, pa što mislite zašto je sastanak, da ih se pita za dozvolu????, ista stvar kao i kod konzuma Pump and dump tako da ja vjerujem da će i preko u samom startu, a poslje je samo stvar tržišta jer ako bude oko 11 mjeseca pitanje je dal bu jako padala nazad…

Znači split-stock tek u 11. mj 2008?

"NARAVNO POSLIJE SVAKOG RASTA SLIJEDI KAPITALIZACIJA....." JFK

ukoliko se u 7om mjesecu na skupštini potvrdi cjepanje dionica kad će se ono dogoditi? ili se i to određuje na skupštini?

mislim da neće bit nekog prevelikog pumpanja jer će investitori vođeni prijašnjim događajima oko konzuma npr. u tom periodu prodavati što će itekako neutralizirati neko preveliko pumpanje..

... otišli su bikovi uzalud ...

zna li tko kako će se ovaj split odrazit na postojeće vlasnike??

Neko me voli sa ovim jedinicama hahaha,

Kolega malo sam više teoretiziro, tj kada bi ja išao radit stock split. Nigdje i ničim nemogu ni potvrditi ni demantirati jeli je to tako, samo držim se svoje teze već duže vrijeme da dok amerika ne izabere novog predsjdnika nebu ovo ni gore ni dole puno (CROBEX)

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


zna li tko kako će se ovaj split odrazit na postojeće vlasnike??

u jednom pogledu pozitivno, imat će ih 150 puta više

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

kad bi se trebao provest ovaj stock split?
i jel se nalozi mjenjaju automatski ili mora svako svoj ručno…znam da je kod knzm bilo na prodaji po 55 000.


kad bi se trebao provest ovaj stock split?
i jel se nalozi mjenjaju automatski ili mora svako svoj ručno…znam da je kod knzm bilo na prodaji po 55 000.

Dobar dan! Treba neko vrijeme dok se sustav prilagodi,to se događa unutar prvog trgovinskog dana nakon provedbe stock-splita.

oprez kolege…prijevara smrdi….skocit ce cjena…naglo …oprez…..sjetite se konzuma,,,,

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.poslovni.hr/82950.aspx

dividenda…, stock-split, povećanje temeljnog kapitala…, lijepo…

evo jedna rečenica iz texta s tog linka…"Nadalje, predlaže se da se jedna redovna dionica na ime oznake INGR-R-A, bez nominalnog iznosa, dijeli na 150 dionica bez nominalnog iznosa!"

molio bih da netko pojasni,što znači ovo "bez nominalnog iznosa".
danke

Sudeći prema grafu izgleda da se ponavlja situacija iz 9-10 mj prošle god. Grafovi gotovo identični a nakon današnjeg porasta siječe se MACD krivulja što ukazuje na rastući trend.

Izgleda da samo što nije eksplodirala!

14.04.2008.

New Report

Close