INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo tu je mala analiza , naravno da je današnje stanje puno bolje jer se dosta toga povrh protrgovalo:

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=582&pg=611

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

INGRA dotakla gornji Bollinger. Oprez.
Odbijanac slijedi uskoro. Već su se većina dionica odbila prošli tjedan. [shocked]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


INGRA dotakla gornji Bollinger. Oprez. Odbijanac slijedi uskoro. Već su se većina dionica odbila prošli tjedan. [shocked]

[lol] [lol] [rolleyes]

[color=blue]INGRA za sedam milijuna eura preuzela makedonsko Mavrovo[/color]

[color=black]Zagrebačka tvrtka INGRA preuzela je makedonsku građevinsku tvrtku Mavrovo za 7 milijuna eura, a usporedo sa restrukturiranjem Mavrova stručnjaci obje kompanije pripremaju ponudu za izgradnju velike brane u Alžiru[/color]

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=44367


[color=blue]INGRA za sedam milijuna eura preuzela makedonsko Mavrovo[/color]

[color=black]Zagrebačka tvrtka INGRA preuzela je makedonsku građevinsku tvrtku Mavrovo za 7 milijuna eura, a usporedo sa restrukturiranjem Mavrova stručnjaci obje kompanije pripremaju ponudu za izgradnju velike brane u Alžiru[/color]

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=44367

ne zaboravi da je automatski i preuzela dug od 20 milja ojra,zato je firma bila jeftina.Poznajuci Ingru to ce se za par godina srediti a tada[rolleyes]

nemam je igrao se snjom i jedinim gradjevinarom i tesko se opekao,nazalost[embarass]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


[rolleyes] nemam je igrao se snjom i jedinim gradjevinarom i tesko se opekao,nazalost[embarass]

Šta hočeš …… to je odlična firma naročito ako i kad …… Opehaimer odlući da prodaje svoje dionice
onda ide i na 100 000 Kn ( sjeti se šta je bilo na 60 000 kn ) …..


Oznaka Industrija P/E P/BV P/Sales ROA % ROE % Market Capitalization
INGR Graditeljstvo 33,27 2,95 3,20 1,17 8,87 1.765.161.830

Kolega Von Braun sada sam tek naletio na ovu tvoju fundamentalnu a., pa mi se čini da nije sve baš točno.
Po datumu predpostavljam da je rađena po zadnjoj cijeni po petka 35770kn.

TTM
Osnovni pokazatelji
Trenutna Cijena 35770
Broj dionica 48.935 (oduzete trezorske)

EPS 1.531,95
SPS 16.723,74
Bv 12.668,58
MkCap 1.750.404.950
EBIT 90.835.000
EBITDA 93.487.000
EV 2.505.141.950
P/E 23,35
P/S 2,14
P/Bv 2,82
P/EBIT 19,27
P/EBITDA 18,72
EV/EBITDA 26,80

Pokazatelji profitabilnosti
Prinos na vlastiti kapital (ROE) 14,65%
Prinos na imovinu (ROA) 6,74%
Neto profitna marža 9,16%
Bruto profitna marža 11,10%

Tko je kupio Ingru na cca 24 fino je omastio brk,svaka čast znalcima ,trenutno grabimo prema 40k i ne vidim razlog zašto bi iz pete brzine ubacili u rikverc!Odnosno svatko tko misli suprotno bilo bi poželjno da iznese i argument ,a ne paušalne fraze…[thumbsup]

POKRET OTPORA


Tko je kupio Ingru na cca 24 fino je omastio brk,svaka čast znalcima ,trenutno grabimo prema 40k i ne vidim razlog zašto bi iz pete brzine ubacili u rikverc!Odnosno svatko tko misli suprotno bilo bi poželjno da iznese i argument ,a ne paušalne fraze…[thumbsup]

Pa zar ti nije dovoljan razlog to što je burza u Turkmenistanu i Venezueli danas u minusu 0,002%, a istovremeno je ingra dotakla gornji bollinger[embarass]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

ha,ha ,o da toga se nisam sijetio…[thumbsup]

POKRET OTPORA


Svojevremeno si lijepo pisao o INGR: http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=582&pg=638 quote=Baron] INGRa je jedini građevinar bez mrlje u dosjeu sa sjajnih GFI-em i koji je bezrazložno potonuo. Vidjeli smo podršku u petak, a u ponedjeljak će biti još veća. Vidi se da je kad krene polako onda slijedi eksplozija.
A što se tiče mirovinaca, ajde mi pronađi ijednu dionicu u HR gdje su toliko uložili na tako ” visokim cijenama”? Nema. Nije isto kupiti dionice za milijun kuna na ATH , ili za stotine milijuna kuna. To je ipak velika razlika. [kiss]
[/quote]

možeš li malo potkrojepiti promjenama na sda top10, da vidimo kada su kupovane velike količine i od kogamožda su isti kupovali i na 7000 , pa im je ulaz opet manji od 40 oookn
***obrisano***


INGRA dotakla gornji Bollinger. Oprez. Odbijanac slijedi uskoro. Već su se većina dionica odbila prošli tjedan. [shocked]

danas ih brzo prodaj jer ne znam da li ćeš sutra stići, a ja svoje ne prodajem samo se postavljam na kupnji, pa ajd nek padne, jer će opet gore[shocked]

New Report

Close