INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega , dajte mi ako moze odgovorite po kojoj su cijeni radnici dobili dionice, nekako svi zaobilazite ovo pitance?[proud][shocked]

Nemam pojma, valjda o nominali.
Svejedno.
Zasto te to zanima???
Sta nisu te stavili na listu???

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ja bum pričekal još malo pa se možda postavim na 1000-2000 kn.još ću dobro razmislit

sramota je za dionicu u prvoj kotaciji da još nemamo godišenje konsolidirano izvješće…

to nije odlika transparentne firme (evo za HT imamo već i 1.kvartal konsolidiani..)

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !


sramota je za dionicu u prvoj kotaciji da još nemamo godišenje konsolidirano izvješće… to nije odlika transparentne firme (evo za HT imamo već i 1.kvartal konsolidiani..)

Očito si slabo informiran.
Istraži malo, prije nego kazeš bedastoću.

..pa dobro hoće li itko suvislo odgovorit zašto još nema konsolidiranih??

zna li netko?

plavi? matrix? blue?


..pa dobro hoće li itko suvislo odgovorit zašto još nema konsolidiranih??

zna li netko?

plavi? matrix? blue?


Rok je 15.5., ni ne treba ih bit prije tog datuma!


..pa dobro hoće li itko suvislo odgovorit zašto još nema konsolidiranih?? zna li netko? plavi? matrix? blue?

[color=blue]Strpljen-spašen.[/color]

rok za godišnji konsolidirani GFI je 15.4.
za prvi kvartal je 15.5.

[bye][bye]

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

Od kud vam da je konsolidirano lose??
Jel vi to baratate inside informacijama??

Da li ste svjesni da su vasi postovi od nedavno ukoliko pisete o inside informacijama javno na forumu krivicno djelo??

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


rok za godišnji konsolidirani GFI je 15.4. za prvi kvartal je 15.5. [bye][bye]

Ponovno ti kažem, istraži.

Što da istraži, rok je 45 dana od završetka tromjesječja, što znači do 15.05..

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

da dedline je 15.05 99.99% sam siguran pa zato ne vidim di je tu problem

Mislim da će biti sranja ako ga ne dostave do petka

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close