INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

3 dobre vijesti u 20 dana i ništa

– izlazak iz pred stečaja

– kupovina vlastitih dionica

– ulazak u Crobex

 

i cijena pala

Alabrale, 14.09.2023. u 15:43

3 dobre vijesti u 20 dana i ništa

– izlazak iz pred stečaja

– kupovina vlastitih dionica

– ulazak u Crobex

 

i cijena pala

Čekaju… nadaju se ući niže. A realna šansa dividende dogodine već. Čekaju i gledaju 😁 Hoće uprava poništiti dionice, hoće još kupovati? Kad (ne ako) dođe iduća vijest, pa iduća, pa iduća …. mislim da će mi biti dobro

Problem ingre je što ovdje nema zainteresiranih za kupnju. Samo onih koji bi prodali ali su ostali zarobljeni još davnih dana i plaćali dionicu malo više od 3eura.

Ne vidim zašto bi netko iz top 10 dizao cijenu na 4e ili sama ingra. Pa bolje da otkupljuje dalje po 3 eura. Nego da bacaju novac.

Jedina vijest koja se ovdje čeka je isplata dividende. A da će ugovoriti neki posao to se više nitko i ne nada.

Pa oni imaju najsigurniji prihod – najam arene.

 

uskoro10kn, 15.09.2023. u 09:02

Problem ingre je što ovdje nema zainteresiranih za kupnju. Samo onih koji bi prodali ali su ostali zarobljeni još davnih dana i plaćali dionicu malo više od 3eura.

Ne vidim zašto bi netko iz top 10 dizao cijenu na 4e ili sama ingra. Pa bolje da otkupljuje dalje po 3 eura. Nego da bacaju novac.

Jedina vijest koja se ovdje čeka je isplata dividende. A da će ugovoriti neki posao to se više nitko i ne nada.

ostaje zanmljivo zašto su prvi dioničar i 9 dioničar prodali po 3.1 bez obzira na veliku dobit skoro da je trebalo pričekati 6 – 8 mjeseci do isplate dividende

Nema problema









INGRSEDLAR JOSIP4,115

Ingra iz PSN-a u uzlet s dva kraka: energetika i urbani razvoj

“Uz to, velike smo napore u proteklom razdoblju usmjerili i na odnose s dioničarima i investicijskom javnosti, a tako ćemo i nastaviti”, kaže Deban.

 

iz članka

Dobra im je fora ovo. Projekti koji donose benefit široj društvenoj zajednici. To mi smrdi na:

1. manji probit dioničarima

2. bilo bi lijepo da nam država pomogne.

 

Uglavnom, ništa dobro po meni 🙂

ledsamurai, 20.09.2023. u 14:15

Dobra im je fora ovo. Projekti koji donose benefit široj društvenoj zajednici. To mi smrdi na:

1. manji probit dioničarima

2. bilo bi lijepo da nam država pomogne.

miriši mi na stadion Maksimir -to bi moglo biti -“benefit široj društvenoj zajednici ” –

ne znam samo kako će nadzornik Armanda to progutati s obzirom da je zadrti hajdukovac

Uglavnom, ništa dobro po meni 🙂

 

ledsamurai, 20.09.2023. u 14:15

Dobra im je fora ovo. Projekti koji donose benefit široj društvenoj zajednici. To mi smrdi na:

1. manji probit dioničarima

2. bilo bi lijepo da nam država pomogne.

 

a nije moglo gore za dioničare od zadnjih 15 godina….

 

Uglavnom, ništa dobro po meni 🙂

 

krenilo zestoko danas ….

New Report

Close