INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Je moguće da su mogućnosti beskonačne al to nikom nije cilj.moje viđenje da je jedini cilj smanjiti broj zaposlenika i dioničara na minimum.(broj zaposlenih se prepolovio. Krenulo se i sa otkupom dionica) Živjeti od održavanja arene jer rastom inflacije taj iznos je dobrano narastao i smanjivati dug koliko god se može i na kraju posljednjih par  godina podjeliti milione koji će ostajati od  kredita za arenu kada duga više ne bude.

Ne pratim baš previše u zadnje vrijeme. Ingri je još uvijek jedini biznis jedan lucky ugovor ili su počeli nešto konkretno raditi?

Jer ako im i dalje cijeli investicijski potencijal leži na Areni, takve priče su moguće samo na Balkanu.

Alabrale, 31.08.2023. u 00:59

 





misterno, 30.08.2023. u 11:42



 

Prašina se digla, sve je mutno .. hoće li poništiti ili nagraditi? Hoće li kupovati na birzi direktno do 19ak milijuna kuna? Ide li dogodine neka dividendica (idealno u visini barem 25 posto mojeg ulaza)? Ne čini mi se ko sell on news trenutak, više prilika za ulaz. Ali vrijeme jedino pokaže tko je u pravu.

 



 

 

odakle informacija za ovih 19m kuna..

 

Prošlogodišnja zadržana dobit. Sjećate se nije isplaćena dividenda vjerojatno jer je bila predstečajna na snazi još

Znamo kako stoje sa plaćanjem. Moraju plaćati!

misterno, 31.08.2023. u 13:55

 





Alabrale, 31.08.2023. u 00:59



 

 





misterno, 30.08.2023. u 11:42



 

 

Prašina se digla, sve je mutno .. hoće li poništiti ili nagraditi? Hoće li kupovati na birzi direktno do 19ak milijuna kuna? Ide li dogodine neka dividendica (idealno u visini barem 25 posto mojeg ulaza)? Ne čini mi se ko sell on news trenutak, više prilika za ulaz. Ali vrijeme jedino pokaže tko je u pravu.

 

 



 

 

odakle informacija za ovih 19m kuna..

 

 



 

Prošlogodišnja zadržana dobit. Sjećate se nije isplaćena dividenda vjerojatno jer je bila predstečajna na snazi još

 

malo je opasno istrošiti sav novac na otkup… di su elektrane. i ostali projekti + ne znamo kako zagreb i država stoje po pitanju plaćanja…

Alabrale, 01.09.2023. u 09:01

 





misterno, 31.08.2023. u 13:55



 

 





Alabrale, 31.08.2023. u 00:59



 

 

 





misterno, 30.08.2023. u 11:42



 

 

 

Prašina se digla, sve je mutno .. hoće li poništiti ili nagraditi? Hoće li kupovati na birzi direktno do 19ak milijuna kuna? Ide li dogodine neka dividendica (idealno u visini barem 25 posto mojeg ulaza)? Ne čini mi se ko sell on news trenutak, više prilika za ulaz. Ali vrijeme jedino pokaže tko je u pravu.

 

 

 



 

 

odakle informacija za ovih 19m kuna..

 

 

 



 

Prošlogodišnja zadržana dobit. Sjećate se nije isplaćena dividenda vjerojatno jer je bila predstečajna na snazi još

 



 

 

malo je opasno istrošiti sav novac na otkup… di su elektrane. i ostali projekti + ne znamo kako zagreb i država stoje po pitanju plaćanja…

Znači ove godine nisu zaradili ništa iako izvješća prikazuju dobit? Prošlogodišnja zadržana dobit je sav novacs kojim raspolažu iako su zaradili još? 😁

novi raspored u top 10..

Uvrštenih dionica 13.5 milijuna. Zar ih nije bilo 15 milijuna +

mark12, 05.09.2023. u 09:57

Uvrštenih dionica 13.5 milijuna. Zar ih nije bilo 15 milijuna +

Nije bilo 15 + M

Zar i u crobex

https://zse.hr/hr/revizija-dionickih-indeksa-2682/2682

harpun, 06.09.2023. u 15:47

Zar i u crobex

https://zse.hr/hr/revizija-dionickih-indeksa-2682/2682

je li otvoren sad put fondovima da se nakon dividende malo ukljuće u trgovinu

Slabo nam se Wave777 javlja. Sedlar ne kupuje pa stagniramo.

New Report

Close