INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moglo bi se bolje reći: nije valjda netko izašao baš sad kad su stvari postale puno jasnije i čišće nego ikad dosad i kad se vidi dokle visoko će ovo ići?

Gotovo sav teren za dividendu upravo pripremljen.

Pa zar nije taj paket prodao prvi vlasnik, po pisanju na forumu. Da li će i od vas kupiti, pitajte ih.

 

Prašina se digla, sve je mutno .. hoće li poništiti ili nagraditi? Hoće li kupovati na birzi direktno do 19ak milijuna kuna? Ide li dogodine neka dividendica (idealno u visini barem 25 posto mojeg ulaza)? Ne čini mi se ko sell on news trenutak, više prilika za ulaz. Ali vrijeme jedino pokaže tko je u pravu.

Kolega je to ranije bio objasnio:

”Uprava je angažirala nekoliko skupljača koji će onda prodati dionice uz unaprijed dogovorenu proviziju”.

Tako da je sad došlo do prebacivanja, jer tko zna da li možda imaju pripremljene kakve vijesti oko kakvog posla, pa bi cijena mogla poskočiti previše.

Treba sačekati nekoliko dana nakon ove dvije velike stvari koje su napravili i vidjeti kuda će cijena, a onda razmisljati da li ući ili ne. Ili ne još. Koliko je za vidjeti zasad se ne događa ništa. Po meni, ovo je realno dobra cijena jer je dosta ispod booka, ali uzalud dobra cijena, ako je na tržištu situacija takva da neće ići gore prema realnijoj cijeni.

Osim najma Arene, gdje oni još mogu uvećati poslovanje?

Pitanje nije gdje mogu, nego gdje ne mogu.

S vodikom su već odavno ozbiljno u igri, a znamo da je to budućnost što se tiče energije, tako da su mogućnosti beskonačne.

MANTE, 30.08.2023. u 09:45

 





Seeker, 30.08.2023. u 09:22



 

Ako zanemarimo ovo prebacivanje iz šupljeg u prazno, Trezor-TOP10 sitne prevarice…mene ipak  najviše zanima dividenda. Dugo se pričalo da će biti kad se službeno izađe iz PSN-a.

Izašli smo. Sada valja čekati.

Da mi je netko nekad rekao kako ću čekati i/ili dobiti dividendu ovdje, poslao bih ga na psihijatriju.

 



 

Mogu li mali dioničari tražiti izvanrednu skupštinu radi isplate dividende (može pola u dionicama pola u kešu)??????????

@ Mante -i to pitate baš vi koji ste član nadzornog odbora

Koliko mi je poznato, a uglavnom ništa ne znam.

Sedlar i Deban nemaju veze jedan sa drugim.

Nema trzavica između prvog dioničara i Uprave, štoviše oni igraju zajedno. Sudeći po Skupštinama.

Trezor će nastaviti kupovati, dividende će biti.

Sedlar i još nekolicina malih je uspjela stavit svojeg čovjeka u NO. Zaposlenika ERNT. Za mir u TOP10.

INGR je kao dobra meksička sapunica.

misterno, 30.08.2023. u 11:42

Prašina se digla, sve je mutno .. hoće li poništiti ili nagraditi? Hoće li kupovati na birzi direktno do 19ak milijuna kuna? Ide li dogodine neka dividendica (idealno u visini barem 25 posto mojeg ulaza)? Ne čini mi se ko sell on news trenutak, više prilika za ulaz. Ali vrijeme jedino pokaže tko je u pravu.

 

odakle informacija za ovih 19m kuna..

 

Pitanje ima li Ingra još novca na računu bez obzira na dobit iz godina i povuci potegni plaćanje zakupa arene…

Seeker, 30.08.2023. u 15:01

Koliko mi je poznato, a uglavnom ništa ne znam.

Sedlar i Deban nemaju veze jedan sa drugim.

Nema trzavica između prvog dioničara i Uprave, štoviše oni igraju zajedno. Sudeći po Skupštinama.

Trezor će nastaviti kupovati, dividende će biti.

Sedlar i još nekolicina malih je uspjela stavit svojeg čovjeka u NO. Zaposlenika ERNT. Za mir u TOP10.

INGR je kao dobra meksička sapunica.

Kažete Deban  i Sedlar nemaju veze jedan s drugim.

kako onda objašnjavate činjenicu da na sastanak s Upravom iz Splita često dolaze Ante Armanda (Mante), Jozo Ćaleta i Josip Sedlar (Alabrale). Kako to da su ti dioničari u povlaštenom položaju u odnosu na ostale.

Kažete: trezor će nastaviti kupovati , dividende će biti. i koliko vam je poznato, a uglavnom ništa ne znate.

S obzirom da ste puni neznanja, recite nam hoće li Uprava i NO razgrabiti stečene dionice među sobom ili će ih poništiti, u interesu SVIH dioničara.

 

Alabrale, 31.08.2023. u 01:02

Pitanje ima li Ingra još novca na računu bez obzira na dobit iz godina i povuci potegni plaćanje zakupa arene…

S obzirom da ste izašli, to nije vaš problem.

Vjerojatno će bankrotirati. Nemaju marke. Treba što prije prodati i pobjeći. Nije da je Arena zlatna koka. Sve je prevara.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

New Report

Close