INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bit će da je Franjo prodao. Ostao na 418.000kom

E sad još pitanje tko je podebljao svoj konto. Dali ingra već kupuje vlastite dionice?

Prodao je Franjo Herceg. Koliko sam čuo došlo je do trzavica između njega i Uprave, zato i nije dobio novi četverogodišnji mandat. O tome nam može nešto više reći Mante.

Tko je kupio? Pretpostavljam da će se naći skrbnički račun s tim brojem dionica među top 10

Čestitam Alabrale što je postao broj 3 na top listi. vjerujem da ide do 500000 kom pa zatvara sezonu.

Poprilično sam siguran da je prvi dioničar skratio. Trezor kupac.

Ispod prosječne cijene zadnjih par mjeseci a mogli su ići i do 20% iznad prijašnjeg trgovinskog dana.

Očito nisu odlučili bacati firmin novac. Što je čudno i rijetkost.

Vjerujem da će dio kupljenih dionica ići kao nagrade, dio poništiti.

Kao i dividenda ubrzo, koja će zapravo biti boljeg prinosa nakon poništenja djela dionica.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Pocelo je s kupnjom vlastitih dionica…

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/51285

👍👍👍👍👍

...

INGRA, dioničko društvo za inženjering, graditeljstvo i energetiku sa sjedištem u Zagrebu, Alexandera

von Humboldta 4/b, OIB: 14049708426 (u daljnjem tekstu: Izdavatelj), ovim putem pozivom i u smislu

članka 474. Zakona o tržištu kapitala (N.N. 65/18, 17/20, 83/21) objavljuje da je dana 29. kolovoza

2023. godine u transakciji izvršenoj na Zagrebačkoj burzi d.d. steklo 447.295 vlastitih dionica koje

dionice se kao nematerijalizirani vrijednosni papiri u Središnjem klirinškom depozitarnom društvu d.d.

vode pod oznakom INGR-R-A, ISIN: HRINGRRA0001. Dionice su stečene po cijeni od 3,10 eura (slovima:

tri eura i deset centi) po dionici.

Nakon navedenog stjecanja, Izdavatelj drži ukupno 447.295 vlastitih dionica koje čine 3,30% temeljnog

kapitala društva Izdavatelja.

INGRA d.d.

Uprava

Znaci Franjo je 231 295 proda…216 000 Ivanic Marija mozda?

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/51287

Ovo je bila kupovina

INGRA, dioničko društvo za izgradnju investicijskih objekata,

uvoz, izvoz i zastupstva sa sjedištem u Zagrebu, Alexandera von Humboldta 4/b, upisano u registar

Trgovačkog suda u Zagrebu pod matičnim brojem subjekta upisa (MBS) 080020443, OIB:

14049708426 (u daljnjem tekstu: Izdavatelj), obavještava da je gospodin Franjo Herceg iz Iloka,

Vlatka Kraljevića 31, 32236 Ilok, OIB: 75308711915, član Nadzornog odbora Izdavatelja, dana 30.

travnja 2020. godine, temeljem transakcije ostvarene izvan mjesta trgovanja, stekao ukupno 634.000

(slovima: šesto trideset četiri tisuće) redovnih dionica Izdavatelja bez nominalnog iznosa, a koje

dionice se kao nematerijalizirani vrijednosni papiri u Središnjem klirinškom depozitarnom društvu

d.d. vode pod oznakom INGR-R-A, ISIN: HRINGRRA0001 (u daljnjem tekstu: Dionice).

Dionice su stečene po cijeni u iznosu od 4,90 (slovima: četiri kune i devedeset lipa) kuna po Dionici

odnosno po cijeni u ukupnom iznosu od 3.106.600,00

uz Franju Hercega, Marija Ivanić je drugi prodavatelj. Ona je angažirana kao jedan od skupljača za Upravu. oni koji bolje poznaju situaciju i imaju prave informacije poznato im je kako je Uprava angažirala nekoliko skupljača koji će u nekom trenutku prodati dionice uz unaprijed dogovorenu proviziju. Ona je bila jedan od njih. Meni je poznato još dvoje skupljača. Vidjet ćemo kad će i njihove dionice biti prebačene.

Ako zanemarimo ovo prebacivanje iz šupljeg u prazno, Trezor-TOP10 sitne prevarice…mene ipak  najviše zanima dividenda. Dugo se pričalo da će biti kad se službeno izađe iz PSN-a.

Izašli smo. Sada valja čekati.

Da mi je netko nekad rekao kako ću čekati i/ili dobiti dividendu ovdje, poslao bih ga na psihijatriju.

Seeker, 30.08.2023. u 09:22

Ako zanemarimo ovo prebacivanje iz šupljeg u prazno, Trezor-TOP10 sitne prevarice…mene ipak  najviše zanima dividenda. Dugo se pričalo da će biti kad se službeno izađe iz PSN-a.

Izašli smo. Sada valja čekati.

Da mi je netko nekad rekao kako ću čekati i/ili dobiti dividendu ovdje, poslao bih ga na psihijatriju.

Mogu li mali dioničari tražiti izvanrednu skupštinu radi isplate dividende (može pola u dionicama pola u kešu)??????????

svaka čast, dobar im je plan bio. Top 10 je par godina kupovao i brstio sve živo, krenuli sa 3 kn, došli do ovdje i sad će ih trezor olakšati muke. Fenomenalno… i očekivano.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close