INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

štufalo me radit stih
kad to nije vjekin štih.
sve pobriše
moral najviše…
aj, vjeko, pliz, nemoj više.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

SAd vidim da je kolege Knele, a ne Krele , isprika s moje strane.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


@ Krele

Ajde ne seri ,zadnje sam kupovao , a ne prodavao i to po 29 700. Što si se zaljubio u mene? PA nisam ti ja peder.
Okani me se.[tongue]

I kupio na dan izvješće pardon, taman na vrijeme prije objave, da ne bi bilo..


na dan izvješća? pa nema izvješća kolko ja znam….mislim pravog[cry]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

zašto nitko neće napisati kaj je s kons.izvješćem i kaj je s šuškanjem o reviziji…..meni ovo smrdi na enron[cry][cry]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Knele prijatelju,
pa sto mene pitas? [kiss]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Evo kako se tema zatrpa smećem dovoljan je jedan ili dvojica i eto ga.
DA se mi vratimo temi, da li je netko izračunao koliko bi na današnji dan Ingra mogla imati ugovorenih poslova, a ne izvršenih?
K tome treba pribrojiti iugovorene poslove Mavrova.

Može li to sve netko izračunati?

Btw. 16 komada na kupnji INGR

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

dobro, kolega Balavi još nije prodao, pa njega nećemo pitati.neka trguje.
ali recite kolega ZG, zašto ste prodali i šta vas je nagnalo na to u revidiranom izvješću?

ako mozete kolegici Lanici i meni objasniti?

jer nijesam imao prilike vidjeti to đavlije konsolidirano,a mnogo me peče?

i jeli brojke zaista izgledaju, kako je naveo kolega na prethodnoj stranici?
hvala unaprijed!


Evo kako se tema zatrpa smećem dovoljan je jedan ili dvojica i eto ga. DA se mi vratimo temi, da li je netko izračunao koliko bi na današnji dan Ingra mogla imati ugovorenih poslova, a ne izvršenih? K tome treba pribrojiti iugovorene poslove Mavrova. Može li to sve netko izračunati? Btw. 16 komada na kupnji INGR

jel postoji mogućnost da su zabrljali nešt’…saaaaaa…Arenom recimo?
pa da je zbog toga zapelo na reviziji?

moze li to biti tako?

Ne znam dokle se će se ovo tolerirati, evo opet se spominje Enron.
Zadnji puta kada se spomenuo bilo je to negdje oko 20 000 kuna ako se ne varam.
Sad je već Arena problem, o bože dragi..
Kolega Knele me uvrijedio. Čovjek je 2 dana na forumu i napisao je 57 postova. Svaka čast.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


dobro, kolega Balavi još nije prodao, pa njega nećemo pitati.neka trguje. ali recite kolega ZG, zašto ste prodali i šta vas je nagnalo na to u revidiranom izvješću? ako mozete kolegici Lanici i meni objasniti? jer nijesam imao prilike vidjeti to đavlije konsolidirano,a mnogo me peče? i jeli brojke zaista izgledaju, kako je naveo kolega na prethodnoj stranici? hvala unaprijed!

Uh ovo su vec teze optuzbe,
Mozda i Ante cita,
btw,
vjeko mislim da ovo balavi nije u redu, a mislim da se odnosilo na mene,

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

kolega Plavi,

zašto ste se zajapurili?
čemu nervoza?vi ste rekali da sam krele i da serem, a ja vas samo ljubazno pitam da nam objasniti probleme sa revizijom, ako ih ima i ako znate.
a rekli ste da znate!!
lijepo ste cvrkutali o fundamentima i slali poljupce, čemu sad ovo?

nikakav Enron ne spominjem, već Arenu!!jel ide izgradnja i jeli se zaradilo i koliko ?
je li moguće da ima još nekih problema?

rekli ste da znate, ako ne znate Vi, nek objasnio kolega ZG.
jednostavno!


Ne znam dokle se će se ovo tolerirati, evo opet se spominje Enron.
Zadnji puta kada se spomenuo bilo je to negdje oko 20 000 kuna ako se ne varam.
Kolega Knele me uvrijedio. Čovjek je 2 dana na forumu i napisao je 57 postova. Svaka čast.

Ma pusti, plavi… Na ptkm nesšto pokušava ali mu vjeko briše postove.

Nego bre knele burazeru, šta je, NIJESI uspio pokupovat zemlju u CG pa sad oćeš hartije u Hrvatskoj…ccc neide to tako bre u nas rvata… Nema ti tu đabe ni u stare babe… NHF

Nego ni na jednoj temi ništa pozitivno, samo nevalja nevalja, osim valjda mlinara… Ti ili si kartman koji voli prikazivati svoje multiple ličnosti kao strance, obično ex-yu, ili si stvarno Mentenegraš pa si prodo đedovinu da kupiš malo Ingre i Petrokemije. Ajd iskreno, baš me zanima! Neka ceo svet čuje!

Lijep pozdrav

BTW Apeliram na promjenu avatara… jer… netrebam ni objašnjavat[bye]

New Report

Close