INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ok moderira me pa ću biti diplomat. Znam ja kaj je sa revizijom

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

dečki do kad mora konsolidirano izaći?[shocked]

jel postoji mogučnost da je ingra lagala u izvješću i da ne bude prošla reviziju? da li će onda cijena pasti ili će ju branit? oće li izletit ingra iz prve kotacije ili ne? molio bi nekoga da odgovori


Ok moderira me pa ću biti diplomat. Znam ja kaj je sa revizijom

recite kolega?
ja i kolega Plavi ne znamo, a zanima nas, čak muči pomalo

e ljudi fakat…zašto nema kons. izvješća za ingru? nešto se šuška da su srali i da neće proći reviziju…ak je to istina izbacit će ih iz prve kotacije i ode nam ingra na 3 znamenkasti broj. dajte to provjerite jer nebum mogo spavat danas.pliz[pray]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Ok moderira me pa ću biti diplomat. Znam ja kaj je sa revizijom

Znam i ja.[kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

zg28:

Ok moderira me pa ću biti diplomat. Znam ja kaj je sa revizijom

Znam i ja.[kiss]


pa onda napiši. ico miki kako su neki ljudi skeptični i misle da ih se stalno podjebava. ako znaš odgovor na pitanje napiši jer tu ima puno dioničara koji se na razumiju u te stvari ko ti plavi pa nam malo olakšaj živote ako znaš odgovor….nemoj bit gad

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


jel postoji mogučnost da je ingra lagala u izvješću i da ne bude prošla reviziju? da li će onda cijena pasti ili će ju branit? oće li izletit ingra iz prve kotacije ili ne? molio bi nekoga da odgovori

Da, moglo bi to na 500 kuna.
Sve je moguće. Eno već panika na burzi, bjesomučna rasprodaja dionica.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

može neki odgovor?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

pa ja bih molio kolegu Plavog da objasni ako je dosad prodao preostale dionice.
meni to baš nije kristalno jasno.
onda ću i ja izaći sa svojim podacima.ili gosp. Plavi treba još vremena?
sačekat ćemo.

ili da gosp Vipy ili Zg28 objasne?
kad već nema Bluemana.

kolega knele ja sam neki dan napiso da sam svoju sasjeko na pola sad sam jos i to skratio ovaj tjedan tako da neznam šta vam nije jasno. Mjenjo ih za INU i Dalekovod i končar.

Sretni

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

@ Krele

Ajde ne seri ,zadnje sam kupovao , a ne prodavao i to po 29 700. Što si se zaljubio u mene? PA nisam ti ja peder.
Okani me se.[tongue]

I kupio na dan izvješće pardon, taman na vrijeme prije objave, da ne bi bilo..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close