INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U biti na zaradi od 540%

mark12, 14.09.2022. u 12:51

Ja sam na zaradi od 625% i nema šanse da ih prodajem.

Čestitke na zaradi, a ovo zvuči pozitivno i motivirajuće.. neki poseban objektivan razlog ili samo osjećaj..?

Alabrale, 14.09.2022. u 07:57

 





tribal1, 13.09.2022. u 21:35



 

Dobro zboris..ali sada sam na +367% pa se nadam dovoljno zdravom razumu da je se rijesim sa zaradom.

 



 

na tu zarado vrijeme je za rješavanja dionica ako imaš + 20 000 komada

A ne, imam točno upola manje, no vjerujem da bi bilo razumno obuzdat pohlepu i smanjit broj..

Ingra ulazi u energetiku! Prvo solarna elektrana, potom ‘zeleni’ vodik

Zna li se što je s prvom fazom ovog lani najavljenog projekta, izgradnjom solarne elektrane u Ivanić gradu? To danas ima puno veću težinu/vrijednost nego kada je najavljeno..

tribal1, 14.09.2022. u 17:48

 





Alabrale, 14.09.2022. u 07:57



 

 





tribal1, 13.09.2022. u 21:35



 

 

Dobro zboris..ali sada sam na +367% pa se nadam dovoljno zdravom razumu da je se rijesim sa zaradom.

 

 



 

na tu zarado vrijeme je za rješavanja dionica ako imaš + 20 000 komada

 



 

A ne, imam točno upola manje, no vjerujem da bi bilo razumno obuzdat pohlepu i smanjit broj..

 

ako nemas sto s tim novcem pametno onda nemoj prodavati ….

 

tribal1, 14.09.2022. u 21:21

Ingra ulazi u energetiku! Prvo solarna elektrana, potom ‘zeleni’ vodik

Zna li se što je s prvom fazom ovog lani najavljenog projekta, izgradnjom solarne elektrane u Ivanić gradu? To danas ima puno veću težinu/vrijednost nego kada je najavljeno..

Ja slučajno radim u firmi koja ima infrastrukturu na tom potručju pa vas mogu izvijestiti da su prije 2 – 3 mjeseca dobili suglasnost na glavni projekt pa u ovom trenutku vjerojatno imaju građevinsku dozvolu.

Kamot, hvala na odlicnom infu, a Alabrale i Mark na dobrom hintu.. svakako jos drzim Ingru.

Nešto se sjećam da postoji donja granica cijene dionice kada mirovinski fondovi ulaze u nju ili griješim?

Koliko je ono bilo? 20 kn ili? zna li netko?

tribal1, 14.09.2022. u 17:45

 





mark12, 14.09.2022. u 12:51



 

Ja sam na zaradi od 625% i nema šanse da ih prodajem.

 



 

Čestitke na zaradi, a ovo zvuči pozitivno i motivirajuće.. neki poseban objektivan razlog ili samo osjećaj..?

Imam razlog.

Da li mirovinski fondovi imaju minimalnu cijenu prije nego uđu više u neku dionicu?

Iznos cijene dionice nema veze za mirovinske fondove.

Mislim da oni tu neće nikada ulaziti.

@mark12 ocito Vam treba novac za neku drugu dionicu ili kupujete nesto stan auto..

New Report

Close