INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

villach, 29.12.2021. u 19:56

 





Alabrale, 29.12.2021. u 18:18





 

točno je nadzorniče da ova vodeća ekipa, koju možemo nazvati Borg grupa Ingre kontrolira oko 30% dionica, a ukoliko pokušaju napraviti spajanje više dionica u jednu doživjet će u poslovnom smislu otrovnu pilulu. Dosta toga je spremno za ugledati svjetlo dana, a da ne govorim o pokretanju aktivnosti tužbe dioničara protiv te skupine. Dionice su stjecali i nelegalno, kao i vama bliski pajdaši.

vidjet ćemo razvoj događaja u narednoj godini. Bolje bi im bilo da rade na razvoju firme a ne razmišljaju kako će izvozati male dioničare.

Inače postoje 4 dioničara koji imaju više od 5 % udjela pa se samim time radi o velikim dioničarima.

Neka razmisle o svojim postupanjima, a za primjer mogu vidjeti neuspio pokušaj preuzimanja podravke od strane tadešnjeg menadžmenta i ekipe oko njih, te preuzimanje Tehnike i aktivnost Hanfe oko toga.

Hanfa jest ćorava kokoš i dosta toga  ne vidi i ne čuje, al preko nekih stvari neće moći proći bez obzira na političke veze i poznanstva

 

Moram te razočarati da ipak nisam onaj za koga me smatraš, iako bi volija da jesam….

NOVA STUDIJA: Potres potaknuo arhitekte da osmisle novu viziju Zagreba

Probijamo li danas najveću kroz godinu dana?

mark12, 30.12.2021. u 10:01

Probijamo li danas najveću kroz godinu dana?

sumnjam…nema više ovaca za šišanje koje bi skidale s aska…ali samo dajte vlastitim sredstvima udrite po asku pa možda uspijete dići desetak lipa….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

zorangutan, 30.12.2021. u 13:50

 





mark12, 30.12.2021. u 10:01



 

Probijamo li danas najveću kroz godinu dana?

 



 

sumnjam…nema više ovaca za šišanje koje bi skidale s aska…ali samo dajte vlastitim sredstvima udrite po asku pa možda uspijete dići desetak lipa….

Hvala na odgovoru.

 

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/41046

Malo su obnovili i svoju stranicu https://ingra.hr/

Dragi Ingraši svako vam dobro u 2022…..  nadamo se da ćemo nakon dugo čekanja i mi doživjeti malo mane s neba u obliku rasta dionice ingre….

 

Što možemo očekivati u 2022

– izlazak iz pred stečajne nagodbe nakon skoro 10 godina što bi bio veliki poguranac u dobivanju novih poslova

– završetak svih sporova iz prošlosti koji su uteg poslovanju

– pokretanje planova uprave iz sektora zelene energije

…….

možda da se malo zaigramo oko prognoze cijena za ovu godinu

30.12.2020 – 8.20

30.12.2021 – 12.50

30.12.2022 – ?????

 

Moja prognoza:  19.45 kn …

 

S tim da od 2.1.2023 se trguje u eurima i opet cijena ide u sitne brojke….

Alabrale, 02.01.2022. u 22:00

Dragi Ingraši svako vam dobro u 2022…..  nadamo se da ćemo nakon dugo čekanja i mi doživjeti malo mane s neba u obliku rasta dionice ingre….

 

Što možemo očekivati u 2022

– izlazak iz pred stečajne nagodbe nakon skoro 10 godina što bi bio veliki poguranac u dobivanju novih poslova

– završetak svih sporova iz prošlosti koji su uteg poslovanju

– pokretanje planova uprave iz sektora zelene energije

…….

možda da se malo zaigramo oko prognoze cijena za ovu godinu

30.12.2020 – 8.20

30.12.2021 – 12.50

30.12.2022 – ?????

 

Moja prognoza:  19.45 kn …

 

S tim da od 2.1.2023 se trguje u eurima i opet cijena ide u sitne brojke….

Sve najbolje…

30.12.2021 -> 12.60kn

Ukoliko se nastavi sa pozitvnim vijestima kao dosad, cijelu 2021, idemo debelo iznad 20kn blize 30kn…ima jos dosta otvorenih natjecaja, a novih ce biti jos vise u 2022…

Ići će to mnogo brži i više nego što to većina ovdje očekuje. Ja osobno očekujem napokon uključivanje  i institucionalnih ulagača u strukturu vlasništva jer do sada su većinom kupovale informirane fizičke osobe. A onda idu i veći prometi, naravno na višoj cijeni od ove. Oko 20 kuna će biti prelijevanje vlasništva sa fizikalaca na insttucionalce jer mi se to čini neka granica gdje će mnogi dosadašnji ulagači biti spremni prepustiti svoje udjele jačim igračima.

@Alabrale

Prognoza ti je dobra sto se tice cijene, ali vremenski mislim da ce dosta ranije.

 

Zorane reci im dokle će cijena…

New Report

Close