INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uvatio Armanda zadnji vlak.

je li oni to rade sa Švabama?

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

kvasac, 04.11.2021. u 21:19

je li oni to rade sa Švabama?

Tako je, izvođač je Ludwig Pfeiffer Hoch-und Tiefbau.

Zašto?

rex, 05.11.2021. u 09:10

 





kvasac, 04.11.2021. u 21:19



 

je li oni to rade sa Švabama?

 



 

Tako je, izvođač je Ludwig Pfeiffer Hoch-und Tiefbau.

Zašto?

Pa nema Ingraoperativu da to radi. Ingra radi pripreme, papirologiju, lobira, prikuplja dokumentaciju za natječaj, daje ponudu a onda nijemci rade. Ima u pripremi još takvih poslova. U Hrvatskoj je najtežio dio posla – dobiti posao (pogotovo ono što se financira evropskim novcem), izlobirati, zadovoljiti papirologiju,  a to Ingra najbolje radi. Izviđač je tu da sa svojom operativom odradi fizički dio posla.

eto, znači oko 90 milijuna kuna novih poslova u godinu dana, smanjen dug lani… a ona stoji… 😀

Što misli forum o tome?

 

tko se htio nakrcati se nakrcao 5 – 10 kn… i sada ceka…

Ako je od toga njihov dio 9 mil kn, puna šaka brade.

9 milijona je 85 ili  87 lipa po dionici?

Mislim da Ingra ima i dalje jake reference kad su je Nijemci angažirali na poslu od 500 milja kn

Ingra nikad nije radila za kikiriki,tako da očekujem 12 mil. dobiti na ovom poslu i mislim da sam skroman.

P/E 5 na kraju godine očekujem,jedini građevinar na burzi koji vrijedi svake lipe.

Bv 19 kn

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Veliko gradilište: Obnova 26 milijuna m2 do 2030. kroz Program ‘težak’ 11 milijardi kuna i sa tri pristupa

gdje ste nestali forumaši…..

Ovdje smo svi i čekamo dobre vijesti za Ingru

New Report

Close