INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi ovo je čudo jedno:

Trgovačko društvo INGRA d.d.
Razdoblje 2008-03

RAČUN DOBITI I GUBITKA – kumulativno
Ukupni prihodi POVEĆANI za iznos 71.584.000 + 83,03%
Ukupni rashodi POVEĆANI za iznos 67.969.000 + 105,59%
Poslovni rezultat – bruto DOBIT u iznosu 25.460.000 + 16,55%
Poslovni rezultat – neto DOBIT u iznosu 23.651.000 + 23,62%

RAČUN DOBITI I GUBITKA – tromjesečje
Ukupni prihodi POVEĆANI za iznos 71.584.000 + 83,03%
Ukupni rashodi POVEĆANI za iznos 67.969.000 + 105,59%
Poslovni rezultat – bruto DOBIT u iznosu 25.460.000 + 16,55%
Poslovni rezultat – neto DOBIT u iznosu 23.651.000 + 23,62%

BILANCA
AKTIVA
Dugotrajna imovina POVEĆANA za iznos 38.474.000 + 5,80%
Kratkotrajna imovina POVEĆANA za iznos 14.979.000 + 2,37%
Ukupno aktiva POVEĆANA za iznos 53.453.000 + 4,13%

PASIVA
Kapital i rezerve POVEĆANI za iznos 27.973.000 + 4,73%
Dugoročne obveze POVEĆANE za iznos 3.022.000 + 1,39%
Kratkoročne obveze POVEĆANE za iznos 22.458.000 + 5,12%
Ukupne obveze POVEĆANE za iznos 25.480.000 + 3,89%
Ukupno pasiva POVEĆANA za iznos 53.453.000 + 4,13%

[thumbsup][thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Plavi, daj ti nama konsolidirano izvješće, pa da vidimo kako stvari stoje..

Klanjam se do poda.

FP/E bi mogao biti oko 18.

P/EG boli glava.

Od nevjerojatnih pokazatelja, cijena je najnevjerojatnija.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Cestitam ekipi koja ima Ingru.Sa ovim izvijestajem ulazi pod veliku pozornost jer uspjevaju odrzati projekciju koju su zadali cak i prebacuju.Po meni definitivno prelazi sa holda na buy.

SAM PROTIV SVIH


Klanjam se do poda. FP/E bi mogao biti oko 18. P/EG boli glava. Od nevjerojatnih pokazatelja, cijena je najnevjerojatnija.

Što je najljepše od svega sada je sve samo operativno poslovanje financijski prihodi zanemarivi.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Bitno da su zalihe prikazali kako su prikazali i s obzirom koliko se priča o INGRI, dovoljno je reći ništa posebno koliko god mi šutjeli o tome.[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ma krasno je tolko da ja danas prodo 50 % Ingre. Sitan plus ali čovjeka veseli.
Nego majstori se sječate onog mog pitanja od prije par dana kolko im je sjelo na Žirac, a neki su rekli da nema veze i kao da je to bitno (još uvijek smatram jednu od naj jačih odgovora na cijelom forumu)
Dajte neko bacite kaj mislite o stavkama od A056 – do A087

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Kao što rekoh ČUDO!!!

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Ma krasno je tolko da ja danas prodo 50 % Ingre. Sitan plus ali čovjeka veseli. Nego majstori se sječate onog mog pitanja od prije par dana kolko im je sjelo na Žirac, a neki su rekli da nema veze i kao da je to bitno (još uvijek smatram jednu od naj jačih odgovora na cijelom forumu) Dajte neko bacite kaj mislite o stavkama od A056 – do A087

Prodao si meni možda, hvala.
Ja sam ti rekao da nije bitno , ali se više ne sjećam za što, za knjiženje se
ispostavlja račun koji je ujedno temelj za knjiženje prihoda od uporabe vlastitih
proizvoda i usluga. Što tebi nije jasno ja ne znam, ali znam da meni nije puno toga jasno kod tebe koji tvrdiš da si dioničar INGRE.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Da ti nije jasno to vjerujem.

Kolega da se ne sikiramo previše sretno i dabog da INGR na Božić bila 60000 i meni je ipak ostalo još 5 komada, pa da ne propadne

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Ma krasno je tolko da ja danas prodo 50 % Ingre. Sitan plus ali čovjeka veseli. Nego majstori se sječate onog mog pitanja od prije par dana kolko im je sjelo na Žirac, a neki su rekli da nema veze i kao da je to bitno (još uvijek smatram jednu od naj jačih odgovora na cijelom forumu) Dajte neko bacite kaj mislite o stavkama od A056 – do A087

nema gotovine u cijelom sektoru… pitanje je vremena kad ce sve kliznut dole… pa potrazivanja u odnosu na godisnje izvjesce su im porasla za 90 milja, odnosno 30% u jednom kvartalu…


Ma krasno je tolko da ja danas prodo 50 % Ingre. Sitan plus ali čovjeka veseli.
Nego majstori se sječate onog mog pitanja od prije par dana kolko im je sjelo na Žirac, a neki su rekli da nema veze i kao da je to bitno (još uvijek smatram jednu od naj jačih odgovora na cijelom forumu)
Dajte neko bacite kaj mislite o stavkama od A056 – do A087


Komentar je da nisu naplatili potrazivanja.

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close