INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…ja sam jedan od dugoročnih…od 2009 pa do 2021 sam u borbi sa Ingrom… u tom razdoblju je bila i 40 i 4 pa 10 a onda na 2… načitao smo se svakakvih drukeraja…da sam izlazio na vrijeme sad bi imao puno više…lovio sam prosjek dokupljujući niže i niže…sada je to dobro ispalo ali nije bilo lako zadnjih 10ak godina gledati jad od dionice…ne bih to nikome preporučio bez obzira na dobit nakon desetljeća…zaradio sam dosta na Ingri…nisam sve prodao ali mislim da hoću jer je dobro cijena…ne želim proći opet kroz isto…a i nije dobro biti pohlepan…

…korekcija na svim dionicama neminovna…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Kakva su očekivanja od konferencije i da li INGRA ima šanse rukovoditi obnovom, imaju li iskustva u sličnim poslovima?

@bensell

Da iskustva. To jedino i mogu raditi.

sam pao sam se ubio….

biti će zanimljivo vidjeti situaciju nakon objave rezultata jer uprava nije smjela kupovati zadnjih mjesec dana s tim da opet mogu kupovati samo kroz 3 mjesec jer u travnju su rezultati tromjesečja …

 

Ingrini dioničari imaju najrazličitiju ulaznu cijenu od 2.5 – 480 … raspon je velik i prilika za svakoga tko je bio strpljiv ….

Ako upravi bude cilj isplata dividende iz dobiti koja će se dogoditi narednih godina onda će dionica se katapultirati visi na nekih 30 kn….

 

Alabrale, 23.02.2021. u 14:41

sam pao sam se ubio….

biti će zanimljivo vidjeti situaciju nakon objave rezultata jer uprava nije smjela kupovati zadnjih mjesec dana s tim da opet mogu kupovati samo kroz 3 mjesec jer u travnju su rezultati tromjesečja …

 

Ingrini dioničari imaju najrazličitiju ulaznu cijenu od 2.5 – 480 … raspon je velik i prilika za svakoga tko je bio strpljiv ….

Ako upravi bude cilj isplata dividende iz dobiti koja će se dogoditi narednih godina onda će dionica se katapultirati visi na nekih 30 kn….

 

Kakva dividenda kolega, to dobro znate da je nemoguće dok imaju dugove i najam Arene, dakle cca 15 godina ne očekuj dividendu a pogotovo ne ako se knjigovodstveno dobivaju rezultati a ne od milijunskih poslova. No ako vi kupujete zbog dividende onda samo izvolite.

Zar nitko nije čitao ugovor u kojem piše kome pripada Arena nakon isplate najma?

Nikome. Izlazi joj rok trajanja.

redizajnlos, 23.02.2021. u 16:06

 










Zar nitko nije čitao ugovor u kojem piše kome pripada Arena nakon isplate najma?

kolko če godina imati arena kad pređe u ruke ingre? ,,,u ingri  računaju da će tada dobiti u ruke zlatnu koku al to je račun bez krčmara jer zagreb više neče imati obvezu plaćati najam niti održavanje pa će taj objekt zjapiti prazan i biti samo dodatni trošake ingre,,,ingra če na kraju moliti da im netko preuzme arenu da riješe troškova koje če im arena stvarati

Joso i dalje podebljuje svoj skrbnicki.

10tis kom u par dana.

Jeli toliko jeftino?!

Ovdje ce biti zanimljiva buducnost svakako.. članovi uprave i NO su kupovali nedavno i nitko ne prodaje unatoč rastu jer su očito ušli dugoročno s vizijom vraćanja starog sjaja ovoj kompaniji.. za sada s i vise nego uspješnih financijskim restruktiranjem i netom dodijeljenim poslom su pokazali da mogu i znaju..

Neka nastave u tom tonu na njihovo i naše zadovoljstvo.

Imam dionice Ingre i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju.

Prvo, ušli su sa prosjekom nekih 5, 6 kn.

Drugo, da oni počnu prodavati, nebi puno uspjeli prodati, dionica bi se već prvi dan prepolovila.

 

 

Na 14,xx se vidjelo da je prenapuhana-sada lagano ispuhivanje i vraćanje na realu od cca 7-8kn

Kada je izvjestaj?

New Report

Close