INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kvasac, 13.02.2021. u 20:07

Prodao, meni dosta 127%,možda ponovno uđem na 7,90 kad je bila zadnja kupnja uprave.

Sretno Ingraši!

 

Teško da bi palo na tu cijenu bez da se ne desi nešto jako loše za firmu ili za tržište… onda je i 7.9 puno…  onda mislim da može na 3-4 kn…

 

No mislim da sadašnja uprava će kupovati i na ovim cijena…. no vidjet ćemo na 28.2 kada bude izvješće….

Cijena dionice je manje bitna… bitna je količina ovih papirića…

ako ste kupili na 3 kn 10 000 komada i sada prodali po 12 kn…  ok zarada 90 000 kn čistih….  ali potencijal dugoročne ove dionice je 20 – 30 kn…

Br. 10 povecava svoju poziciju.

+3764kom

Gdje je objava na zse?

Zasto bi bila objava na ZSE????? 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Ima na SKDD.

Ako je član uprave, nadzornog odbora i sl. mora biti objava na zse. A ako nije, nemojte lagati da kupuju članovi uprave.

@lojtra

Tko je rekao da je član uprave br-10??? 🤦‍♂️

 

neki se bespotrebno opterećuju s promjenama u top 10. Puno je zanimljivije ispod 10 mjesta, što nije vidljivo javno osim ako se uzme knjiga. Zar netko doista naivno misli da objave u top 10 daju neki smjer. Kad će oni kojima je bitno htjeti da promjene u top 10 utječu na percepciju dioničara tada će za kupnju biti kasno. Tada će doći do spajanja nekih skrbničkih računa u jedan, a dioničari koji su prodali dionice će shvatiti da su bili žrtve igrokaza, nažalost prekasno. Mišljenja sam da će ova dionica ići gore sa zdravim objavama kao što su ugovaranje novih poslova, rješavanje preostalih dubioza iz prošlosti, a nešto od toga bi moglo biti vidljivo i na ovom izvješću 28.2. kada bi se rezultati financijskog restrukturiranja u zadnjem kvartalu mogli dodatno preliti u usklađenje knjigovodstvene vrijednosti, a i sam poslovni rezultati bi trebao biti bolji nego na kraju Q3.

Nemojte nasjedati na drukanje jer ne znate tko piše, Tko je dugo u ovoj dionici jako dobro zna da je tu bilo svega, no promjene u dobrom smjeru su vidljive i ako ste do sada bili strpljivi, a imate dionice strpite se još malo jer vjerujem da lošije od sadašnje situacije ne bi smjelo biti.

Zagreb ide u temeljitu obnovu? Garaže pod zemljom, micanje automobila iz centra, zeleni parkovi…

Novi u top 10 , Josip Sedlar kupio 11.2 skoro 10k komada po 12kn

normalno da je sada krenula rasprodaja kad je ogroman broj dionica godinama kupovan u rasponu od samo 3-6 kn i ovo im je fantastična zarada od 100-400% !

čemu riskirati takvu ogromnu zaradu zbog pohlepe što bi možda mogli zaraditi koji % više…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

mrcash, 15.02.2021. u 21:59

Novi u top 10 , Josip Sedlar kupio 11.2 skoro 10k komada po 12kn

lako on sad kupi nešto sitno kad je velike količine nakupovao na 4-5 kn pa mu taj dokup nimalo ne kvari prosjek kad se pribroji u masu dionica

Top 10 povećava vlasništvo – okrupnjava se ovdje. Oni koji su zadovoljni sa prinosom u kratkom vremenu, prodali su i zadovoljno glade keš. Mi ostali idemo dalje u nove “radne pobjede”. Možda bih i ja dio prodala i trejdala ali ne da mi se na godinu plaćati porez i najvjerovatnije da ću ovu svu količinu ostaviti najmanje 2 godine, upravo da izbjegnem oporezivanje jer već sada to ne bi bila mala cifra. Ne dam im ništa, ni kune. Ja sam se borila za svoj novac a država samo dere porez.

 

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

New Report

Close