INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Od knjigovodstvene cca 15kn na dalje možemo pričati o rastu

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

banana pssst

...

Prodavačima ili kupcima ?

...

pozitiva, 12.02.2021. u 11:37

Od knjigovodstvene cca 15kn na dalje možemo pričati o rastu

Stvarno mi nije jasno na koji način je za par mjeseci knjigovodstvena vrijednost narasla desetak puta. A nikakvog posla nisu imali. Preko 100milja dobiti?Jako sumljivo. Ove godine sigurno će im pasti dobit za bar 90% u odnosu na prošlu.

Ja ne kažem da neće rasti ali raste bez osnove kao što je nekad tako i padala. Za ovu situaciju ova cijena je previsoka. Kad ugovore 10x više posla i počnu ga realizirati s dobiti onda bi cijena trebala biti ovakva. Jer ovo je ipak 400% u odnosu na manje od godinu dana

zoro, 12.02.2021. u 20:31

Ja ne kažem da neće rasti ali raste bez osnove kao što je nekad tako i padala. Za ovu situaciju ova cijena je previsoka. Kad ugovore 10x više posla i počnu ga realizirati s dobiti onda bi cijena trebala biti ovakva. Jer ovo je ipak 400% u odnosu na manje od godinu dana

 

Malo se bolje informirajte kad ne znate kako je knjigovodstvena vrijednost porasla, sve je objavljeno na ZSE…nevjerojatno kako je ekipi krivo sto jedna dionica  raste a oni sa strane to gledaju i cude se…ubuduce bolje pratite neke signale koji su ovdje vise nego ociti bili da ce doci do rasta…sretno vam sa daljnim ulaganjem

Ingru su digli iz teškog ponora, sve rade da se firma vrati u dane stare slave.

Stalo im je i to se vidi..

Imam dionica, da ih nemam isto bi želio da ide gore radi svih koji čekju više od 10 godina da se trgne sa nule..

Sretno svima i uživajte u daljnjem rastu!

Imao sam veliku namjeru izaci na 10 kasnije na 11,a sad na 12. Ali sam trenutno toliko siguran u jos veci rast, da ce mi moj portfelj ovdje biti jedan od boljih , ako ne i najbolji prirast u mom dosadašnjem ulaganju.

 

ma vidi ti to, bv narastao na 15 kuna a neki tu pišu i da je sa ovim zadnjim isteklim garancijama i preko dvajest

 

baš juhu za njih, sada mogu po starom običaju napraviti smanjenje kapitala i spajanje dionica i preostale dugove dokapitalizacijom pretvoriti u nove dionice tako da ne moram čekati još 5 godina mi taj kikiriki šta su mi još dužni pojede inflacija

 

 

 

 

 

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Wave777 pitanje za vas.

Na koji način mali dioničari mogu ostati bez svega??

Dali je to uopće moguće??

Prodao, meni dosta 127%,možda ponovno uđem na 7,90 kad je bila zadnja kupnja uprave.

Sretno Ingraši!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://lider.media/aktualno/alzir-investitor-raskinuo-ugovor-s-ingrom-vrijedan-56-milijuna-eura-29220&ved=2ahUKEwjF_c2w6unuAhV_CRAIHfLNAwsQFjADegQICxAB&usg=AOvVaw1jwDlBGZW4lGaoaNULADUm&cshid=1613321391494

Nemojmo ovo zaboraviti, o velikom cashu se radi. Tri godine je proslo, mogla bi i presuda uskoro.

New Report

Close