INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pozitiva, 10.02.2021. u 21:49

Danko Deban +50.000

Pa zar to nije stara vijest te je tek sad vidljiva  promjena

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/35096

 

Lojtra sumnjan da postoji jadnija osoba od tebe na ovom forumu…

Deban prije neki dan posjedovao 393.905, danas ih posjeduje 443.905

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Za sada mozemo konstatirati da cijena ide do knjigovodstvene.

Tu ocekujem stagnaciju.

Na prethodnoj stranici mislim ima post da Uprava sada više ne smije kupovati (zbog izvještaja koji slijedi).

Tako da to je stara objava, jučer Uprava nije mogla kupovati, niti može sve dok se ne objavi izvješće – znači cijelu veljaču.

To su cijenu dizali mali ulagači, očekujući valjda de će rasti još dalje.

Sad ćemo vidjeti što će biti dalje, sad su ovo već pristojne razine

Sad tek vidim da je netko objavio kupnju još od 23.12.2020.

Pa kako se to može raditi nije mi jasno, znači to je kupnja još od prije mjesec i pol i to je kupio po cijeni od 7,90 kn.

Ako netko kupuje na osnovu neke informacije koju netko da na ovom forumu onda bi mu bilo bolje da baci te pare u smece…ili da slusa lojtrine savjete o ulaganju, komedija…pojedinci su to objavili jer se tek jucer vidila ta promjena kao da je to neka velika steta… da da mali sad kupuju, kako da ne…

može li netko napisati po kojoj su cijeni novi dioničari kupili one velike pakete od bivšeg predsjednika uprave Openheimera, tj. po kojoj im je cijeni on prodao dionice? hvala

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Ovo napucavanje cijene opravdava se jedino time što je netko iz Uprave, vjerojatno fiktivno, kupio dionice.  Koliko Ingra ima radnika? Gdje će ih naći? Gdje joj je teška mehanizacija nužno potrebna za ono čime se bave.  Ima tu previše sasvim konkretnih pitanja.

Ingra može pogodit posao sa svojih 80 zaposlenih radnika. Isto tako ti radnici ne moraju metlu u ruke uzeti, sve mogu odraditi kooperanti.

Ingra ne neki dan objavila da su dobili posao u vrijednosto cca 5.5 miliona eura, da nemaju radnike i s čim, nebi dobili posao

zanimljiv službeni podatak sa ZSE

U posljednjih 52 tjedana


  • Najviša cijena
  • 12,40 HRK


    • Najniža cijena
    • 2,36 HRK

Ignore: KressoM, delux

Nemam Ingru i nisam nikada trgovala sa njom. Dakle, nisam prodala. Jos od kada je bila 5 kuna sam pitala da li oni rade kakve poslove. Do danas nisam dobila odgovor.

Samo se pise da kupuju clanovi uprave i kceri. Pa sto? I Bakic je kupovao Djuru na 20 kuna. Imaju financijske izvjestaje koje ne razumiju niti ljudi kojima je to posao. Lako za to da ja ne razumijem.

Ne drukam nista. Moze dolje, moze gore. Trenutno ne vidim koji su tu fundamenti za dulje ulaganje.

Sretno dionicarima.

P.S. ne znam da li sam atraktivna. Financijska savjetnica nisam pa me ne morate slusati 😉

@ mark

 

U jednom članku piše da imaju samo 20 radnika, a s bolesno visokim plaćama. Vjerojatno jedino od najma Arene.

Ovih 33 milijuna je ukupan posao sa slovencima u kojem je Ingra samo podizvođač. Koliko je to neto za Ingru?  Nekakav kiki-riki?

Samo pitam.

New Report

Close