INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je rast u zadnjim danima koliko? tek 50% ingra je znala potegnuti i 300% u 10-ak dana

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Ingra kao da je postala hrvatski Gamestop. Baš me zanima dokle ju mogu dići?

Ignore: KressoM, delux

Ne ulažu svi na jedan dan

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Tko prvi proda  ubrzo će shvatiti da je ispao magarac. Naročito ovi što prodaju sada i prelaze u Dalekovod jer kao “tamo je manje raslo”. To su gubitnička razmišljanja.

Lijep promet – cijena polako pa sigurno u pravom smjeru.

Barbosa, 09.02.2021. u 21:04

da, tu negdje na oko 60k je rađen stock-split pa je  zbog krize 2008 počeo pad a ingra dionicama  počela  pokrivati dugove od arene pretvarajući iste u kapital i dionica je naravno počela ubrzano padati jer su je ti vjerovnici odmah prodavali po daj što daš i onda neke tužbe pa blokade računa i na kraju psn…

Da dodam,jer sam u doba radio u Ingri.

Krucijalan problem je jos u to doba bio osim svjetske krize i prodavanje dionica od strane uprave.

Samo je opi ako se.ne varam prodao dinonica za nekih 100mil.i tako redom svi ispod njega.

Jer su jedne sad se ne sjecam koje god.imali cca.900mil.kn poslje poreza.

Kad je lova nestala,banke nisu htjele da ih prate kroz kredite,stala ekonomija opcenito,stala tj.bolje receno zaje.su ih oko arena i to je bio kraj za Ingru.

 

Mogo sam uci na tu kunu i nest…al kad pogledas da doslovno nista ne rade godinama i postoje iskljucivo zbog rente od arene…nepoljmivo je da dionica raste jace od DLKV …sve stima…imaju reference..imaju veze …bla bla…bla…

Medutim pratim dionicu,i zao mi je sto njsam uso na kunu…jer bi sad prodavo sigurno.

Medutim sve mi smrdi da takvih ima vise….da nebi bilo zaista bilo ko sa gamestopom.

 

Stvarno impresivan rast danas. Baš me zanima daljnji razvoj situacije, sad je već blizu booka, hoće li se uspjeti održati na ovim razinama

Treba biti oprezan sada, svašta je moguće nakon velikih oscilacija

Jel to g. Deban nadokupio?

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

pozitiva, 10.02.2021. u 20:51

Jel to g. Deban nadokupio?

Iz top 10 jedino Deban i Pejkovic rastu.

Prije 2008 kad su dosli u Ingru  jos su bili “golobradi pripravnici”

Lijepo su momci stasali… pristojni,skolovani mladici vidjelo se da u njima ima potencijala.

Medutim izlazak Opija iz cijele i(n)gre mi nije jasan.

Danko Deban +50.000

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

pozitiva, 10.02.2021. u 21:49

Danko Deban +50.000

Tako je, predsjednik Uprave dokupio 50.000 komada. Sjajan signal.

New Report

Close