INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opet se neko iskrco s 20 komada, ko da mu se radi o glavi[angry]


Alfon: ” Rok za preuzimanje Mavrova istiće -navodno do kraja ovog mjeseca ,ima il netko svježih informacija…!? [thumbsup] ” Isteklo 25.04 mislim. Preko 70%, moje procjene, mozda cak i previse..

Taman su kupovali kada je bio loše stanje tržišta , zato su i sakupili toliko.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


blueman: ” Alfon: ” Rok za preuzimanje Mavrova istiće -navodno do kraja ovog mjeseca ,ima il netko svježih informacija…!? [thumbsup] ” Isteklo 25.04 mislim. Preko 70%, moje procjene, mozda cak i previse.. ” Taman su kupovali kada je bio loše stanje tržišta , zato su i sakupili toliko.

I po 220 da su dali bi proslo ali nema veze cijena dionice, ona je tako i tako manji dio firme.
Dug je puno veci tako da jeli 2500 ili 2200 nije uopce neka razlika..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Samo neka oni što prije zaposle tu silnu radnu snagu i mehanizaciju..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

dosta komada na prodaji. Netko se iskrcava pod okriljem rasta


dosta komada na prodaji. Netko se iskrcava pod okriljem rasta

Na osnovu čega si to zaključio?

zadnjih dana cijena lagano raste, a kada se skupi dosta naloga na bidu samo se istrese 5-10 komada


robertus: ” dosta komada na prodaji. Netko se iskrcava pod okriljem rasta ” Na osnovu čega si to zaključio?

Izašlo izvješće

Taman na vrijeme dokupio , pa izašlo FI, divota jedna.
Citati iz komentara:

“U odnosu na isto razdoblje prethodne godine, u promatranom razdoblju bilježi se daljnje značajno povećanje operativnih prihoda. Operativni prihodi društva povećani su preko 104%. Porast ostvarenja poslovanja prati porast operativne dobiti društva.”

” Rekordan obujam realizacije po investicijskim projektima odrazio se i na strukturu profitabilnosti poduzeća. Tako je iskazana operativna dobit prije trenutnog poreza porasla za 123,28%. “[thumbsup][thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kaj reci.
Nema vise financijskih prhoda za dezurne kriticare.
Ja sam krcat.

Plavi, ajde reci, jel bi prodao malo VART i kupio INGRU sad??

tesko mi je..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Kaj reci. Nema vise financijskih prhoda za dezurne kriticare. Ja sam krcat. Plavi, ajde reci, jel bi prodao malo VART i kupio INGRU sad?? tesko mi je..

Ne bi VART , al bih nešto drugo.
E pa ovo je stvarno… MOŽE LI BOLJE?
[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

dobro izvješće [thumbsup]

Heaven or Las Vegas

New Report

Close