INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rekli smo što će tu biti i da više ništa nije isto s ovom tvrtkom, počeli su napokon sklapati ugovore, sad samo čekamo onaj sljedeći, pa sljedeći …

Samo teško s jednoznamenkastom cijenom dionice.

teško može ići na 100 kn… znaci da bi kapitalizacija bila 1 300 000 000 kn….

 

i da bi trebao biti 4-5 kn dividende što je već malo teze…. je bi to bilo cca 100 000 000 kn dobiti prije oporezivanja…. a da bi se to ostvarilo trebali bi ići na na 1 000 000 000 prihoda

 

Sve i svemu možemo samo zahvaliti Opiju što nam je dao priliku da se obogatimo …. a netko je iskoristio a neko nije….

Onaj koni ima 80 000+ dionica ima šansu za obogait se.. Oni sa 10 000 mogu žaliti što nisu kupovali..

Slijedeća veća kupnja uprave i povezanih osoba je na 10 kuna. Čisto da to zacementiraju.

Već u ponedjeljak će biti “dobro jutro 10 kuna”!

…do kud smo došli…naša INGRA je podizvođač…zar nisu oni mogli dobiti taj posao na natječaju…naplatiće mrvice…ajd za početak bolje i to nego ništa…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

10tka

...

I 11 danas

Ingra je znala nekad u 3 dana otići 200 % a sad se neki čude za 2%. Kolegi s onog foruma koji se hvali da je digao 157% poručuje m da se zeznuo. Treba novac zaraditi za one dane dok se gubi 99%po dionici.

stocks, 04.05.2020. u 22:05

 





jaro, 04.05.2020. u 15:44



 

navlakuša, jašta nego navlakuša

 



 

Uskoro ćete vidjeti koliko je ovo bio dobar ulaz.Lp.

…tko to nije vjerovao…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

A kada je bila 440 kunića, pa slobodnim padom na 1,4 kuna. Nadam se da će biti puno posla i da će se vratiti na fer cijenu

Mislim da je minimum bila 1,8. Ja sam kupovao po 2,2 2,5 i po 3 kn. Maksimum je bila 440 a prije stock splita 65000 kn.

I kupujem poslije svake kupnje uprave.

 

New Report

Close