INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

idealno vrijeme za kupnju ovdje je prošlo kad je cijena prešla 7 kn,a tako je na većini ZSE dionica. sad je najpametnije pare ostaviti na računu i čekati prvu jaču korekciju pa tek onda ulaziti jer na takvim jakim padovima ostvaruju se veliki profiti, a sve ostalo je samo plaćanje provizija brokerima na štetu svog portfelja. my 2 cents

Fino, fino sjela i druga rata od obveznica sad bi se mogla kupit i koja dionica….

Ako vam ovdje račune ne pomrse oni iz uprave.

Ako se približava vrijeme kakvih dobrih vijesti tu, moglo bi biti vatreno. Lupali su već značajno na iznad 9, a sad bi mogla i preskočiti na dvoznamenkaste razine.

Ovdje vam je potencijal ogromnog rasta, a ne da treba pasivno promatrati.

Ispod 9 je srušio netko tko je htio preći u brodare, inače bi sad bila točno kunu gore.

Zato skupljati dok još ima po 1 znamenku.

Rješavaju se utega zaduženosti, prodan je prostor u jednom shopping centru?


Malo se prisjetiti, i razmisliti preko vikenda, nece jos dugo biti na danasnjim razinama.


Kako je vec par puta probila granicu 9,zna se koja je slijedeca ljestvica.

17 g na burzi i čudom se čudim da je nekom trebalo pol sata lupi po asku. Kad ćete kupovati građevince ako ne sad. Tko se sjeća onih dana kad je Ingra porasla u 2,3 dana 200%? Uz 15 mil kn promet a…

Ova dionica ce vise odraditi od od svih građevinara. I to poprilicno vise.

Zadnji kvartal i ako bude losiji, 2020 je svakako u dobiti.

Jasno mi je da uprava želi još što niže dokupiti pa objaviti dobru vijest ali tko to prodaje…

mislim da ingra može puno toga odraditi u banovini daleko više nego ostale tvrtke zato što imaju velika iskustva i inženjering u brzim poslovima i izgradnji ljep pozz vidimo se xxx

ingra i nema radnika.. moze samo preko kooperanata sto je skuplje….

za obavit posao treba imati radnike a znamo tko ih ima…

dionicar, 20.01.2021. u 13:26

ingra i nema radnika.. moze samo preko kooperanata sto je skuplje….

za obavit posao treba imati radnike a znamo tko ih ima…

Upravo tako. Pa ljudi moji,ovdje se radi o solidarnosti prije svega,a ne da netko zgrne lovu,a kamo li još da ima prostora za INGRINE marže. Radit će firme koje imaju operativu i tu se nema što previše raspravljati.

ne kazem ja da se na ingri ne moze zaraditi.. menadzeri su kupovali.. ali sto se obnove i toga tice.. jedino da se tonese EKSKLUZIVNO pravo za INGRU.. ali ljudi moji ako EU daje novac.. na temelju čega ?    na kazem da nece sudjelovati…  ali glavni sumnjam da ce biti.. imaju 70 zaposlenih..  napsram nekoj Tehnici koja ima preko 300..  ili kamgradu..  da ne nabrajam dalje. a k tome radnika i nema. imam i ingru i tehniku da ne ispadne da drukam sad nesto.

Um caruje, snaga klade valja. Raditi zna svatko a treba to posložiti i raditi papirologiju. Znam ljude koji bi radije iscijepali klafter drva nego ispunili jedan obrazac. I sam sam takav. Pa zar bi ovi iz uprave bacali novce? Bogataši idu na sigurno.

New Report

Close