INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma svaka cast bluemanu i ostalima koji znaju i ne sire paniku i drukeraj i…
Ali recimo ja sam usao u Ingru i jednostavno zbog svega sto se dogadja na trzistima nisam imao zivaca pa sam izasao uz mali profit.
Nisam u poziciji biti svaki dan na burzi, a ova volatilnost me nervira.
Evo danas sam bio siguran da ce do 34k, high je 33750, znao sam da ce mi sjesti na 32 ako stavim bid ali jednostavno ne mogu ciste savjesti kupovati u ovakvim okolnostima gore-dolje.
Ovo nije drukanje nego jadanje[bye]

BEZ PANIKE, MOLIM


reko sam bez uvrede jer ja sam završio na ESMT u poslijediplomski. Fokus mi je bio na V.B.M pa vidim kada neko razumije materiju skroz a kada neko naklapa što je čuo. kažem opet bez uvrede a pogotovo ako završavate org. i man. na EFZG – u. Onada mi je sve jasno


Da sam poštar tuđih ideja [lol] ne bi se složio jer područje koje studiram i kojim se trenutno bavim su ekonomija i managment, no uza to imam i druge obaveze koje mi priskrbljuju zadovoljavajući salary fee.[lol]
e da studiras ozbiljno onda bi znao da [color=blue]ekonomija i management [/color]nemaju veze jedno s drugim tolko o ozbiljnosti tvojih komentara oko ulaganja u znanje
[/quote]

Molim te kolega da mi objasniš boldano.
Kako nemaju veze?

http://www.zsem.hr/site/index.php?option=com_content&task=view&id=187&Itemid=162&lang=hr_HR

Ja se slažem sa zgdvadesetosam, ja sam na burzi i oko nje čisti padobranac, a posebice kada je riječ o INGR.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


…ekonomija i management [/color][/b]nemaju veze jedno s drugim tolko o ozbiljnosti tvojih komentara …

Čekaj ako sam dobro svatio Ti tvrdiš da ekonomija i management nemaju jedno veze sa drugim?????
Ako je tako, tj da ti to tvrdis, stvarno više nemama komentara
A nadalje je još ljepše što studiraš na ZSEM, svak čast

Molim precizne odgovore, Hvala

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Molio bih tko zna da mi odgovori:
Da li ovih dana treba stici konsolidirano izvjesce INGRE? Tocnije danas?
Hvala

BEZ PANIKE, MOLIM


…ekonomija i management [/color][/b]nemaju veze jedno s drugim tolko o ozbiljnosti tvojih komentara … Čekaj ako sam dobro svatio Ti tvrdiš da ekonomija i management nemaju jedno veze sa drugim????? Ako je tako, tj da ti to tvrdis, stvarno više nemama komentara A nadalje je još ljepše što studiraš na ZSEM, svak čast Molim precizne odgovore, Hvala

To ne tvrdim ja, već TheStyx; samo sam ga citirao, to je odg.

nazalost moderator me obrisao naknadno (!!!) pa ne namjeravam objasnjavati svoju tvrdnju… ipak ako pogledate fakultete vani vidjet cete da man i eko nemaju veze jedno s drugim… pod eko se podrazumjeva eko teorija a management je stvar business koji je vani totalno odvojen od ekonomije


nazalost moderator me obrisao naknadno (!!!) pa ne namjeravam objasnjavati svoju tvrdnju… ipak ako pogledate fakultete vani vidjet cete da man i eko nemaju veze jedno s drugim… pod eko se podrazumjeva eko teorija a management je stvar business koji je vani totalno odvojen od ekonomije

Ekonomija i managment se u inozemstvu antipodno povezane, tj ekonomija je u sklopu managmenta i obratno, kao i u inozemstvu, tako i kod nas.


TheStyx: ” nazalost moderator me obrisao naknadno (!!!) pa ne namjeravam objasnjavati svoju tvrdnju… ipak ako pogledate fakultete vani vidjet cete da man i eko nemaju veze jedno s drugim… pod eko se podrazumjeva eko teorija a management je stvar business koji je vani totalno odvojen od ekonomije ” Ekonomija i managment se u inozemstvu antipodno povezane, tj ekonomija je u sklopu managmenta i obratno, kao i u inozemstvu, tako i kod nas.

Postoji razlika u teoriji i praksi. Ali tvrditi da su ekonomija i menadžment antipodi ili totalno odvojeni je nelogično. Antipod znači suprotnost…[rolleyes] Šta bi po tome onda bio risk menadžment, ili općenito bilo koji oblik zaštite od rizika (npr. brodari-valutni rizik)?

When speculation has done its worst, two and two still make four.


matrix90: ” TheStyx: ” nazalost moderator me obrisao naknadno (!!!) pa ne namjeravam objasnjavati svoju tvrdnju… ipak ako pogledate fakultete vani vidjet cete da man i eko nemaju veze jedno s drugim… pod eko se podrazumjeva eko teorija a management je stvar business koji je vani totalno odvojen od ekonomije ” Ekonomija i managment se u inozemstvu antipodno povezane, tj ekonomija je u sklopu managmenta i obratno, kao i u inozemstvu, tako i kod nas. ” Postoji razlika u teoriji i praksi. Ali tvrditi da su ekonomija i menadžment antipodi ili totalno odvojeni je nelogično. Antipod znači suprotnost…[rolleyes] Šta bi po tome onda bio risk menadžment, ili općenito bilo koji oblik zaštite od rizika (npr. brodari-valutni rizik)?

Antipodno su povezani SAD i recimo Europa ili SAD ili Australija, na tu interpretaciju sam mislio.
Ne vadite iz konteksta riječi, a ne znam otkud vam [color=blue]antipodno povezivanje [/color]znači odvojenost.
Pazite riječ [color=blue]antipodno povezivanje[/color].
Ne vadite antipodno iz kontexta.

Komentar na odvojenost odnosio se na drugog kolegu koji je također u citatu. Svejedno se ne slažem da su antipodno povezani, to se može tvrditi u kratkoročnim razdobljima, ali dugoročno idu ruku pod ruku zbog gospodarskih veza.

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Komentar na odvojenost odnosio se na drugog kolegu koji je također u citatu. Svejedno se ne slažem da su antipodno povezani, to se može tvrditi u kratkoročnim razdobljima, ali dugoročno idu ruku pod ruku zbog gospodarskih veza.

Ali pazi povezano riječ povezano znači da su ovisni jedan pojam o drugom, no ipak postoje određene razlike, tako da, ne znam na što si ti točno mislio.

New Report

Close