INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gos. Lojtra smatram Vas kao dugogodišnjeg iskusnog ulagača i šteta je što propuštate ovu priliku. Ovdje ulazi fizička elita i to ne bez razloga. Sad da li i Vi želite biti dio svega toga to stoji na Vašoj osobnoj procjeni. Sretno!

nina1, 26.07.2020. u 18:21

Po dostupnim podacima Ingra ima oko 80-tak zaposlenih. Moje pitanje je: Koliko je od tih 80-tak djelatnika spremno znojiti se na 30°C? Koliko bi njima trebalo za obnoviti ZG i Markuševec? Gdje bi našli potrebni broj izvršitelja kada je situacija sa kvalitetnim kadrom na domaćem tržištu katastrofalna. A to da će Ingra ili bilo koji od nekad velikih domaćih građevinskih firmi dobiti posao obnove grada, na međunarodnom natječaju, to je utopija koju čekamo još od farbanja tunela. Nakon toga CG-auto put- ćorak, Pelješki most- ćorak. Obnova željezničke infrastrukture- ćorak.

U potpunosti se slažem. Kolega

zoro, 28.07.2020. u 12:43

 





nina1, 26.07.2020. u 18:21



 

Po dostupnim podacima Ingra ima oko 80-tak zaposlenih. Moje pitanje je: Koliko je od tih 80-tak djelatnika spremno znojiti se na 30°C? Koliko bi njima trebalo za obnoviti ZG i Markuševec? Gdje bi našli potrebni broj izvršitelja kada je situacija sa kvalitetnim kadrom na domaćem tržištu katastrofalna. A to da će Ingra ili bilo koji od nekad velikih domaćih građevinskih firmi dobiti posao obnove grada, na međunarodnom natječaju, to je utopija koju čekamo još od farbanja tunela. Nakon toga CG-auto put- ćorak, Pelješki most- ćorak. Obnova željezničke infrastrukture- ćorak.

 



 

U potpunosti se slažem. Kolega

Ovo je još cijena za nedostupne informacije.

Zovi čovika zovizovi čovika

Kokice još nisu stigle,a već je počelo! 🔝 Ovdje su i reklame zanimljive! 😄

Nešto se mrda😁

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Izvješće ovdje ne bi trebalo biti uzrok rastu jer vjerojatno neće biti nimalo bolje od 1.kvartala.

Pitanje je zašto je netko  danas tako podigao cijenu?

tek je počelo ljudi moji ono što vrijedi ide i ićiće sve brže i više jer struktura inženjera dobra i koncepcija obnove koja se priprema dobro pripremljena

Za sve postoji razlog. Kao što je prije postojao razlog za pad cijene, tako danas postoji za rast cijene.

11 godina posjedujem dionicu i nikad ni jedne nisam prodao, samo sam nadokupljivao. Danas vidim da nisam pogriješio.

 

mark12, 29.07.2020. u 16:56

Za sve postoji razlog. Kao što je prije postojao razlog za pad cijene, tako danas postoji za rast cijene.

11 godina posjedujem dionicu i nikad ni jedne nisam prodao, samo sam nadokupljivao. Danas vidim da nisam pogriješio.

 

Kako lijepo od  tebe

desnokrilo, 29.07.2020. u 15:42

ok, možeš li imenovati kojega od tih inžinjera koji ćine strukturu vrijednosti dionice ingre da vidimo u kojim projektima su isti sudjelovali i koliki je bio njihov stručni doprinos a i isto tako, možeš li me uputiti na  put da neđem put prema “koncepciji obnove koja se priprema dobro pripremljena”

 

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Strpljen spasen. Mozda bude za mirovinu jednog dana😉🤩tko zna, a mozda i ne. Dok je zdravlja bit će i nekih para bar za kavu. Ne živcirajte se😉 Lp

…netko je spominjao nedavno dvoznamenkastu cijenu…nije daleko i sad je veoma moguća…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close