INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fenix, 24.07.2020. u 09:15

https://www.poslovni.hr/hrvatska/prioritet-je-osigurati-gradane-i-omoguciti-kvalitetnu-obnovu-zagreba-4240339

 

Onaj tko je kupio ulaznice sada samo treba kupiti kokice i uživati. Oni bez ulaznica će ih kupoviti na dan predstave, a zna se da je tada skuplje!! 😉😎 Ali nema veze, neće ni tada biti kasno, jer posla će biti za cijelo desetljeće.

Al ne za Ingru

fenix, 23.07.2020. u 16:24

https://www.poslovni.hr/hrvatska/od-danas-pratimo-kad-ce-vlada-poceti-smanjivati-poreze-4242721

 

Nakon izvješća 31.07.2020. ovo ide na dvoznamenkaste brojke, a do kraja godine i debelo iznad toga. Jedina kompanija u RH koja ima referenca za ovakvo nešto.

Ma na osnovu čega? Možda na misteriozan način kao što su se rješili negativnih prepreka iz prošlosti. Dug im je nekolimo puta veći od vrijednosti firme. Pitanje je i kakav im je kadar kad 10 god. ništa nisu radili. Kad ste tako sigurni pa što ne kupujete kad je sad bagatela? Ja kad bi bio tako siguran kao vi kupio bi bar 100000 kom. Da bi došla i do 10 kn moraju veliki posao dobiti i realizirati. Iskreno baš me zanima kako će prikazati 2q. Na osnovu čega bi vrijednost mogla porasti nekoliko puta. Možda samo magijom. Da misu možda magijom i dug rijršili? Što se tiče obnove to je daleko i pitanje je koliko će i dali išta dobiti. Možda kinezi dobiju. Ako nešto znate što mi neznamo onda to podjelite s nama a ne samo nagađati ode to na xx ili xxxkn. Vrlo moguće da osnuju Novu Ingru koja neće imati veze s starom?

zoro, 24.07.2020. u 19:07

 





fenix, 23.07.2020. u 16:24



 

https://www.poslovni.hr/hrvatska/od-danas-pratimo-kad-ce-vlada-poceti-smanjivati-poreze-4242721

 

Nakon izvješća 31.07.2020. ovo ide na dvoznamenkaste brojke, a do kraja godine i debelo iznad toga. Jedina kompanija u RH koja ima referenca za ovakvo nešto.

 



 

Ma na osnovu čega? Možda na misteriozan način kao što su se rješili negativnih prepreka iz prošlosti. Dug im je nekolimo puta veći od vrijednosti firme. Pitanje je i kakav im je kadar kad 10 god. ništa nisu radili. Kad ste tako sigurni pa što ne kupujete kad je sad bagatela? Ja kad bi bio tako siguran kao vi kupio bi bar 100000 kom. Da bi došla i do 10 kn moraju veliki posao dobiti i realizirati. Iskreno baš me zanima kako će prikazati 2q. Na osnovu čega bi vrijednost mogla porasti nekoliko puta. Možda samo magijom. Da misu možda magijom i dug rijršili? Što se tiče obnove to je daleko i pitanje je koliko će i dali išta dobiti. Možda kinezi dobiju. Ako nešto znate što mi neznamo onda to podjelite s nama a ne samo nagađati ode to na xx ili xxxkn. Vrlo moguće da osnuju Novu Ingru koja neće imati veze s starom?

Prvo, ne planiram je preuzet da bi kupovao nemilice. Drugo, nakon prometa od 100000kom bi dionica vjerojatno bila vec iznad 10kn. Treće, zašto bi novac davali stranim tvrtkama kada može sve ostati kod nas. Valjda smo se opametili! Četvrto,šta je sa referencama ako bi bila nova ingra? Dakle to ne ide… I zadnje,sve info su dostupne,dovoljno za zaključak! A s vama cu rado podjeliti dionice kada budu na xx,a mozda i xxxkn 😉. Ne beri brigu!

Vodeći ljudi iz uprave su ujedno i vlasnici većeg dijela dionica Ingre i po kolegi zoru oni će raditi kontra svoga ulagačkog kapitala. Zapravo cijele noći i dane smišljaju kako će obezvrijediti svoje ulaganje i svesti ga na nulu. Dobra kolega zoro!

@banana

Ma oni ce ju ocerupat iznutra i podijelit medju sobom, a lesinu ostavit ostalim dionicarima.

 

 

Rastimo zajedno...

Svi su pricali o IGH sa velikim rastom, ali ova ce dionica napraviti iznenađujuci skok.

U saborsku proceduru ide ubrzano za obnovu Zagreba, i to vec prvim danima kolovoza.

Po dostupnim podacima Ingra ima oko 80-tak zaposlenih. Moje pitanje je: Koliko je od tih 80-tak djelatnika spremno znojiti se na 30°C? Koliko bi njima trebalo za obnoviti ZG i Markuševec? Gdje bi našli potrebni broj izvršitelja kada je situacija sa kvalitetnim kadrom na domaćem tržištu katastrofalna. A to da će Ingra ili bilo koji od nekad velikih domaćih građevinskih firmi dobiti posao obnove grada, na međunarodnom natječaju, to je utopija koju čekamo još od farbanja tunela. Nakon toga CG-auto put- ćorak, Pelješki most- ćorak. Obnova željezničke infrastrukture- ćorak.

https://www.poslovni.hr/hrvatska/prvi-puta-se-velika-kolicina-javnog-novca-ulaze-i-ima-snagu-pokretanja-znacajne-promjene-4243122

 

Nije u igri samo obnova Zagreba, nego i ostali veliki projekti, a kako su iz same Ingre najavili da se planiraju okrenuti i projektima obnovljivih izvora energije, ovo je prava prilika da radove izvode naše tvrtke i samim time sav novac ostaje u državi.

https://www.poslovni.hr/hrvatska/pocinje-gradnja-najskuplje-ceste-u-hrvatskoj-kilometar-kosta-152-milijuna-kuna-4243236

Građevina se budi! Sad tko će se tu kako snaći to je sasvim druga priča. Uglavnom idućih godina posla u građevinarstvu neće nedostajati, a građevina je uvijek bila zamašnjak gospodarstva koji pokrene sve ostalo.

Parica, 25.07.2020. u 21:04

@banana

Ma oni ce ju ocerupat iznutra i podijelit medju sobom, a lesinu ostavit ostalim dionicarima.

 

 

Što želite postići takvim insinuacijama (podvalama)?

Slijedi logičan slijed stvari i novi ovogodišnji ATH. Hvala Bogu pa ovdje nema fondova da izvode svoje špekulacije i namještanja.

Ali i dionica može bez razloga otići gore.

New Report

Close