INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Veliki porast obujma građevinskih radova:

http://www.poslovni.hr/77496.aspx

Građevinari u Hrvatskoj ne miruju, štoviše njihova aktivnost sve je izraženija. Tako je obujam građevinskih radova u veljači za čak 15 posto veći u odnosu na isti mjesec prošle godine. Što se pak tiče razdoblja od siječnja do veljače, i tu je očit napredak u odnosu na 2007. godinu. Naime, u tom razdoblju došlo je do porasta građevinskih radova za prilično visokih 12,9 posto[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ne sviđa mi se ovaj nalog na 32900 kn (18 komada). Taj stoji kao osigurač da ne bi cijena krenula gore


ne sviđa mi se ovaj nalog na 32900 kn (18 komada). Taj stoji kao osigurač da ne bi cijena krenula gore

Za navucene, za gradjevinski sektor sa yahoo-a

P/E Ratio (TTM) 17.81
P/E High – Last 5 Yrs. NM 38.44
P/E Low – Last 5 Yrs. NM 11.99

Beta 0.76

Price to Sales (TTM)1.70
Price to Book (MRQ) 10.11
Price to Tangible Book (MRQ) 10.11
Price to Cash Flow (TTM) 9.14
Price to Free Cash Flow (TTM) 10.32

Industry
Sales – 5 Yr. Growth Rate 11.36

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Pitam ponovno …. KAD JE DIVIDENDA i koliko ??? Hvala na odgovoru.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

To matrix90 i blueman:

na forumu pišu svi tipovi ljudi – obrazovani, neobrazovani, navlakači gore i dolje, glupi, pametni, pošteni, nepošteni…

iako se vidi da se bavite ekonomijom i da je procjena vrijednosti kompanija vaš osnovni posao dopustite da ljudi pišu na način na koji pišu. ono što vas u posljednje vrijeme krasi je izuzetna količina samodopadnosti i bahatosti. ne znam što vas čini takvima (blueman mi se nije učinio takvim na okupljanju).

inače što se tiče INGRE, iako se radi o firmi koja ima hrpu ugovorenih poslova, strašno je veliki rizik vezan za dovršetak Arene. Rokovi su strašno nabijeni, problema je hrpa, ali kao što sam napisao, sve je trenutno u rokovima. I sami znate što bi značilo za imidž firme da se ne završi posao na vrijeme.

Ono što se meni ne sviđa je kupovina vlastitih dionica od strane trezora nakon dokapitalizacije u vrijeme dok su istovremeno prodavali članovi uprave. Koliko trezor ima sada dionica i po kojoj cijeni ih može prodati? taj novac je planiran za financiranje investicija. ima li dovoljno novca za završetak investicija i nije li dio planirane dobiti izgubljen na burzi. Možete vi sada trubiti da dionica ingre vrijedi 60.000, ali stanje na burzi nije nimalo ružičasto i ovakav trend bi mogao potrajati, ingri novac treba sada i uskoro će trezor morati prodavati dionice.


To matrix90 i blueman: na forumu pišu svi tipovi ljudi – obrazovani, neobrazovani, navlakači gore i dolje, glupi, pametni, pošteni, nepošteni… iako se vidi da se bavite ekonomijom i da je procjena vrijednosti kompanija vaš osnovni posao dopustite da ljudi pišu na način na koji pišu. ono što vas u posljednje vrijeme krasi je izuzetna količina samodopadnosti i bahatosti. ne znam što vas čini takvima (blueman mi se nije učinio takvim na okupljanju). inače što se tiče INGRE, iako se radi o firmi koja ima hrpu ugovorenih poslova, strašno je veliki rizik vezan za dovršetak Arene. Rokovi su strašno nabijeni, problema je hrpa, ali kao što sam napisao, sve je trenutno u rokovima. I sami znate što bi značilo za imidž firme da se ne završi posao na vrijeme.

kad si zadnji puta bio na Laništu? odi danas pa vidi u kojem je stadiju Arena i iznenadit ces se

Ja se baš nebi u detalje složio sa koelgom asdfgh123 jer vidi se da poznaju materiju jako dobro, ali baš da se bave tim stručno nebi se kladio. V.B.M. im baš nije profesionalno zanimanje, po mom mišljenju. Blueman još i kuži, za Matrix a neznam kaj bi rekao ali on mi više djeluje kao poštar tuđih ideja, a plavi im nje ni blizu.

Ljudi bez uvrede i ako se bavite gore navedenim stvarima molio bi da me ispravite, normalno kako matrix kaže sa činjenicama…[rolleyes][rolleyes][rolleyes]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ima ingra love, nebrini.
Koliko imaju po cash fondovima to je strasno.

Trezor je kupovao za dionice radnicima..
I nesto za obranu cijene..
NA 40K

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

pa hebote od koga su branili cijenu?

turaka, vanzemaljaca? [lol]


” kad si zadnji puta bio na Laništu? odi danas pa vidi u kojem je stadiju Arena i iznenadit ces se

Prije nekoliko dana. Nisam rekao da će zakasniti. dapače, trenutno nemaju kašnjenja ni minutu.

Nema Arena, nema prvenstva u rukometu…..pa o čemu ti laprdaš čovječe, kakvi rokovi, biće gotova 1 mjesec prije roka kolko sam ja čuo!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Nema Arena, nema prvenstva u rukometu…..pa o čemu ti laprdaš čovječe, kakvi rokovi, biće gotova 1 mjesec prije roka kolko sam ja čuo!

Još jednom. Trenutno su u planu.

New Report

Close