INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

forumas., 13.07.2020. u 15:26

Moram priznati da ni meni nije jasno na koji način se to izvodi pa da book poraste bez da se išta realno dogodi.

Ingra ima 35 kn duga po dionici. Pa me zanima po kojoj osnovi raste?

Ni meni nije jasno. Ali gledajuci trgovanje ova dionica ide preko 6. Mislio sam da je max 5. Nesto se sprema sto mi necemo doznat. Trenutno najaca dionica za trejdanje.

zoro, 13.07.2020. u 21:12

 





forumas., 13.07.2020. u 15:26



 

Moram priznati da ni meni nije jasno na koji način se to izvodi pa da book poraste bez da se išta realno dogodi.

 



 

Ingra ima 35 kn duga po dionici. Pa me zanima po kojoj osnovi raste?

Vi kupujete zato raste 😉

Misliš minus 35 kn?

zoro, 13.07.2020. u 21:12

 





forumas., 13.07.2020. u 15:26



 

Moram priznati da ni meni nije jasno na koji način se to izvodi pa da book poraste bez da se išta realno dogodi.

 



 

Ingra ima 35 kn duga po dionici. Pa me zanima po kojoj osnovi raste?

Shvatit će te kada cijena dionice bude 35 kuna! 🙂

Pa daj onda poskidaj ove naloge bar do 7kn, isplatit će ti se višestruko po tvom…

amarananab, 14.07.2020. u 11:57

 





zoro, 13.07.2020. u 21:12



 

 





forumas., 13.07.2020. u 15:26



 

 

Moram priznati da ni meni nije jasno na koji način se to izvodi pa da book poraste bez da se išta realno dogodi.

 

 



 

Ingra ima 35 kn duga po dionici. Pa me zanima po kojoj osnovi raste?

 



 

Shvatit će te kada cijena dionice bude 35 kuna! 🙂

Veoma moguće, ako spoje nekoliko dionica u jednu.

Ocigledno po trgovanju da se skuplja po asku, da toga nije dosla bi ponovno do 5.

Ingra trenutno ne vrijedi ovu razinu, a kad bude uskoro vrijedila, bit ce jos vise negoli npr danas. Cudnoviti su puti Bozji.

Pročitajte moj post od nazad 4-5 tjedana. Do kraja godine neće biti ispod predviđenog.

https://zse.hr/default.aspx?id=98700

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

forumas., 13.07.2020. u 15:26

Moram priznati da ni meni nije jasno na koji način se to izvodi pa da book poraste bez da se išta realno dogodi.

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/BABgfhjOGTmZdO14hKdw7Q==.pdf

@ZSE

Još + 3,5 kn na BV.

hhh

Proces financijskog restrukturiranja INGRA Grupe se nastavlja.


Ko kad Švarci kaže I’ll be back.

 

New Report

Close