INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ingracro, 01.07.2020. u 16:01

40-ak kompanija u kojima je zaposleno oko 2000 ljudi vodi razgovore s Ingrom o poslovnoj suradnji. Tom realizacijom stvorila bi se značajna baza građevinskih tvrtki svih struka, organizirana pod Ingrinom ‘kapom’.

Ingra u završnici procesa financijskog restrukturiranja

Možete li navesti neke od kompanija? Bar jednu? Jer firme koje su već angažirane na obnovi sigurno ne razgovaraju sa Ingrom i mogu samostalno izvoditi sve radove.

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/kbetn2Q98Gra7mxG2lddrw==.pdf

 

Znaci sad je BVPS vec preko 12kn…

Milinko86, 09.07.2020. u 22:01

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/kbetn2Q98Gra7mxG2lddrw==.pdf

 

 

Jeste li u cijenu uračunali i dugove od 446 mil kn?

Očita je želja da se nakon 10 godina ovdje nešto i pokrene.

Mislim da se do kraja mjeseca neće moći ostati imun na novu knjigovodstvenu od preko 12 kuna. Pogotovo ako ovo usporedimo sa knjigovodstvenom IGH koja je u minusu 67,60 kuna a cijena na tržištu 100 kuna. A isto tako imaju ogroman dug, dok je ovdje suprotna situacija, velika knjigovodstvena a niska cijena. Kako god, nešto se budi.

amarananab, 10.07.2020. u 09:55

Mislim da se do kraja mjeseca neće moći ostati imun na novu knjigovodstvenu od preko 12 kuna. Pogotovo ako ovo usporedimo sa knjigovodstvenom IGH koja je u minusu 67,60 kuna a cijena na tržištu 100 kuna. A isto tako imaju ogroman dug, dok je ovdje suprotna situacija, velika knjigovodstvena a niska cijena. Kako god, nešto se budi.

Izgleda da se netko ukrcao u vlakić,pa se retorika lagano mijenja 😄 IGH isto tako ima najbolje inženjere RH i aktivni su na mnogim projektima. U Ingri se zasad,manje vise desava sve sto je planirano PSN. Ove price oko posla o obnovi ZG-a su fantastične,ali uvjete bilo kakvog natjecaja teško je zadovoljiti i zdravim tvrtkama,a kamo li Ingri… Bumo videli!

amarananab, 10.07.2020. u 09:55

Mislim da se do kraja mjeseca neće moći ostati imun na novu knjigovodstvenu od preko 12 kuna. Pogotovo ako ovo usporedimo sa knjigovodstvenom IGH koja je u minusu 67,60 kuna a cijena na tržištu 100 kuna. A isto tako imaju ogroman dug, dok je ovdje suprotna situacija, velika knjigovodstvena a niska cijena. Kako god, nešto se budi.

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Tajanstvenom nagodbom Ingra riješila sve ugrožavajuće sporove





Tajanstvenom nagodbom Ingra riješila sve ugrožavajuće sporove




Autor: Suzana Varošanec , 12. srpanj 2020. u 22:00





ingracro, 13.07.2020. u 12:16

 





Tajanstvenom nagodbom Ingra riješila sve ugrožavajuće sporove




Autor: Suzana Varošanec , 12. srpanj 2020. u 22:00






 

Moš mislit. Papir svašta trpi. Firma ima deset puta veći dug od vrijednosti pa samim tim bi ttebala u stečaj a ne da joj cijena raste. Baš me zanima s kojim razlogom. Samo špekulacije bez ikakve osnove. Dok turističke dionice padaju a turizam mnogo bolji od očekivanog. Sprdnja i sramota.

Moram priznati da ni meni nije jasno na koji način se to izvodi pa da book poraste bez da se išta realno dogodi.

New Report

Close