INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

amarananab, 01.06.2020. u 11:09

 





stocks, 01.06.2020. u 08:54



 

 





amarananab, 31.05.2020. u 21:05



 

 

Jedino još ova neradnička tvrtka nije objavila FI za prvi kvartal 2020. Vjerovatno čekaju minut do ponoći da dioničari zaspu pa da se sramota nerada ne vidi do ujutro. Koji je ovo jad od tvrtke i prodavanje iste magle iz godine u godinu.

 

 



 

Jedini pravi prodavač magle ste vi !!!FI 30.06.20

 



 

Pa da ostavili su si dovoljno vremena da Vas nakrcaju bezvrijednim dionicama a i nadaju se da će im do tada ZG Holding uplatiti štogod na račun jer inače nemaju ništa prikazati kao prihod. Sumnjam da će im i do tada ovi “banditosi” iz Holdinga nešto uplatiti jer su i sami pred bankrotom.

Uprava stalno povećava svoj udio a vi tvrdite suprotno.

Vidjeli smo kako se država ponašala prema hidroelektri i vijaduktu. A da bi banditos bio bolji, čisto sumnjam.

Ponavljam, prodao sam po 4,5 kn. A po koliko ćete vi? Inače kupio po 2,5 kn.

lojtra, 01.06.2020. u 17:42

Ponavljam, prodao sam po 4,5 kn. A po koliko ćete vi? Inače kupio po 2,5 kn.

Ne zanima nikoga ni po koliko si kupia a ni po koliko si proda…

Otkud ti zna? Evo još jedan primjer: Dlkv sam kupio po 800 kn. Porastao je na 2000 kn ali nisam prodao jer je “trebao’ ići na 5000 kn. Sad je 4 kn. Iskustvo, samo iskustvo……

lojtra, 01.06.2020. u 16:32

Vidjeli smo kako se država ponašala prema hidroelektri i vijaduktu. A da bi banditos bio bolji, čisto sumnjam.

Nema on što biti bolji ili lošiji, to je irelevantno.. ugovor je potpisan, obveze su jasne kao i rokovi pa ili će platiti milom ili silom tj. ovrhom.

Ignore: KressoM, delux

Joj, što za ove na vlasti znači potpisan ugovor. S njima si oni dupe brišu.Živiš u Rh

lojtra, 02.06.2020. u 08:45

Joj, što za ove na vlasti znači potpisan ugovor. S njima si oni dupe brišu.Živiš u Rh

Prodali ste dionice na 4.50kn.

Što se vi brinete?

 

 

 

 

lojtra, 01.06.2020. u 20:02

Otkud ti zna? Evo još jedan primjer: Dlkv sam kupio po 800 kn. Porastao je na 2000 kn ali nisam prodao jer je “trebao’ ići na 5000 kn. Sad je 4 kn. Iskustvo, samo iskustvo……

Iskustvo mi govori da ćete Ingru kupovati opet 🙂 ali na ..xxkn

Nisam sve prodao. Zanimljivo mi je pratiti i dokazati neke stvari. Sad se kilavimo a što će tek biti dok vani okrenu u crveno?

lojtra, 02.06.2020. u 10:48

Nisam sve prodao. Zanimljivo mi je pratiti i dokazati neke stvari. Sad se kilavimo a što će tek biti dok vani okrenu u crveno?

Strpljenje je formula za uspjeh!!!

stocks, 03.06.2020. u 08:13

 





lojtra, 02.06.2020. u 10:48



 

Nisam sve prodao. Zanimljivo mi je pratiti i dokazati neke stvari. Sad se kilavimo a što će tek biti dok vani okrenu u crveno?

 



 

Strpljenje je formula za uspjeh!!!

Da ste kupovali dionice od 2003. g znali bi da je strpljenje formula za bankrot.Od 14 vrsta dionica koje sam tada imao još imam 6 a nijednu nisam prodao osim prfc kojeg su prisilno otkupili od mene po 10 kn. Upravo građevinari su “nestali” a kaže se da su oni prvi u oporavku. Ah koje laži..

New Report

Close