INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Znači pojednostavljeno staviš pare u dobit, koje nisi dobi na račun ili…?

Da, osnove ekonomije.
Zato se gleda cashflow kada se gleda vrijednost dionice.
Danas je efekt nula.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Kao daje to bitno…
Ovo uopće neću komentirat…. suvišno je

Kolega ja to znam, ovo je više bilo retoričko pitanje jer nisam siguran da su to neki ljudi svjesni na ovom forumu. Nego onda pitanje Vama, pošto pretpostavljam da se kužite malo više od drugih.
1. Jer Vam je to od nekud poznato i dali znate kako je ta firma završila?
2. Dajte mi recite koju valutu ima Ingra prema svojim dobavljačima?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Kao daje to bitno… Ovo uopće neću komentirat…. suvišno je
Kolega ja to znam, ovo je više bilo retoričko pitanje jer nisam siguran da su to neki ljudi svjesni na ovom forumu. Nego onda pitanje Vama, pošto pretpostavljam da se kužite malo više od drugih. 1. Jer Vam je to od nekud poznato i dali znate kako je ta firma završila? 2. Dajte mi recite koju valutu ima Ingra prema svojim dobavljačima?

1. i 2.
Ne radim u INgra, kako ih to mogao znati

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ak tako stoje stvari onda dobro.
1. Nema veze sa Ingrom
2. osnove ekonomije
,ali da ne kvarimo temu, treba nastavit sa up up up pa da izađem sa kakvom takvom zaradom.

Ingraši sretno

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Netreba sreca.
Bit ce dobro, nije Oppenheim bio bezveze sa fond managerima.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Mirovinski fondovi se konačno uključili.
Bilo je i vrijeme.

Izgleda da i dalje udaraju po asku.Vidjet ćemo sutra na stranicama sda.


Netreba sreca.
Bit ce dobro, nije Oppenheim bio bezveze sa fond managerima.

I kupuju aktivnije nakon toga 🙂 A uglavnom se kupuje po asku.Vidi se iz transakcija.

a kad bi trebalo kvartalno izać. jer zna neko koji dan?


a kad bi trebalo kvartalno izać. jer zna neko koji dan?

ne

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


a kad bi trebalo kvartalno izać. jer zna neko koji dan?

ovaj ili slijedeci tjedan,
biti ce zanimljivo….

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Evo ja se prvi put javljam do sad sam pratio …. sad me vec svrbi ….. kolege ulazio sam i na 50.000 i na 45.000 neznam ali……., ovo sve mi ne mirisi dobro kazu jedni opet na 23.000 drugi max. 16.000 kn … ja u to ne vjerujem …. a, opet svi kažu koliko AZ odlući ….. jer znamo on kupuje kad Openhaimer prodaje …… po 60000 Kn …… a, na nama malima hvata razliku što da njemu …….

Da li je ovo stvarni scenario … pa nas ovako veslaju ili je patka ….. molio bi vaša mišljenja jer mi više nije jasno …. jedino da nam Novoselac kroji sudbinu …. to je očigledno ….

Jedno stvarno bogatstvo je bogatstvo duše, ostala su dobra podložna velikim gubitcima

Ako kažu da vrijedi koliko AZ odluči, onda INGRA vrijedi, jer je AZ i dalje kupuje. stanje na dan 17. 04. je nedavno objavio Duser i tada je AZ imao +26, a ja dodajem stanje na dan 21. 04. i tu su u daljnjem plusu sa novih 19 komada.

17.4.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. OPPENHEIM IGOR 5.085 10,17 Osnovni račun
2. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 4.917 9,83 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 3.531 7,06 Skrb. račun
4. TEHNIKA D.D. 3.012 6,02 Osnovni račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.500 5,00 Skrb. račun +26
6. LUDVIGER JASNA 2.459 4,92 Osnovni račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.368 4,74 Skrb. račun +20
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.558 3,12 Skrb. račun
9. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 2,77 Osnovni račun
10. HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D. 1.142 2,28 Osnovni račun
Ukupno: 55,91

21. 04. 2008.
1. OPPENHEIM IGOR 5.085 10,17 Osnovni račun
2. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 4.917 9,83 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 3.531 7,06 Skrb. račun
4. TEHNIKA D.D. 3.012 6,02 Osnovni račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.519 5,04 Skrb. račun
6. LUDVIGER JASNA 2.459 4,92 Osnovni račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.368 4,74 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.558 3,12 Skrb. račun
9. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 2,77 Osnovni račun
10. HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D. 1.142 2,28 Osnovni račun

New Report

Close