INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zorangutan, 28.04.2020. u 11:15

fina navlakuša….baš da vidimo koliki će se upecati? 😁

Da je navlakuša za istresanje promet bi već trebao biti preko 2 Milijuna a ne ova sića od 300tis

možda se nešto događa a možda i ne.već je bilo slučajeva da neka dionica preko noći naraste bez razloga pa opet poslije padne.čak i da netko preuzima zašto bi to neko platio preko 4-5kn.

redizajnlos, 28.04.2020. u 12:18

Da nije dil sa Milanom oko obnove ZG…a tu se radi o MILIJardama, hehehe. Nebi bilo nemoguće za dobar postotak

milan je gotov i vozi zadnji krug na funkciji gradonačelnika a da ne kažem da je pod povećalom od hdz-a, oporbe do običnih građana

redizajnlos, 28.04.2020. u 12:34

 





zorangutan, 28.04.2020. u 11:15



 

fina navlakuša….baš da vidimo koliki će se upecati? 😁

 



 

Da je navlakuša za istresanje promet bi već trebao biti preko 2 Milijuna a ne ova sića od 300tis

Da je navlakuša pisao bi negdje neki članak. Ova tišina mi zvuči puno uvjerljivije.

Ovi što su maknuli 20.000 kom s aska su zapravo kupci.. Hehe

Zašto ovo raste?

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Imamo li kakve veze sa Osijek-koteksom? Pitam onako…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

redizajnlos, 28.04.2020. u 12:34

 





zorangutan, 28.04.2020. u 11:15



 

fina navlakuša….baš da vidimo koliki će se upecati? 😁

 



 

Da je navlakuša za istresanje promet bi već trebao biti preko 2 Milijuna a ne ova sića od 300tis

Ovo je stvarno čudno. Veliki igrači prvi dođu do informacija i puni su love. Pa ako netko od njih zna nešto zbog čega bi to išlo 2-3 puta gore.,zašto nije ušao sa par milijuna a ne 300000kn.Stvarno čudno. Kada bih ja znao takvu informaciju sam bi kupio  toliko dionica makar posudio pare ili digao kredit. A mogao je prije mjesec dana kupiti još povoljnije.

Prije mjesec dana se to vjerojatno još nije znalo.

A promet je za ovu dionicu zapravo daleko veći nego obično.

Vidjet ćemo što je.

Ako nešto i ima to sigurno još nije sigurno,jer da je sigurno oni koji bi to znali kupovali bi mnogo više. Prije će biti da se nešto šuška kao što je to bilo sa OPTE.ništa službeno.

Predviđam drugi val rasta danas do 5.5 kn, samo dpk istresemo burek majstore.

zoro, 29.04.2020. u 09:23

 







 

Da je navlakuša za istresanje promet bi već trebao biti preko 2 Milijuna a ne ova sića od 300tis

 



 

Ovo je stvarno čudno. Veliki igrači prvi dođu do informacija i puni su love.

 

normalno da je navlakuša, ali ne od velikih igrača nego od burekđija …zato promet i jest mali, u skladu s mogućnostima burekđija 😂

 

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close