INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim odavno se već vode zafrkancije na temu Ingre! Ali najlakše je “sirotinju” zafrkavati, mislim na dioničare… isto tako mi se čini da je i tome kraj došao. Živi bili pa vidjeli i dočekali, te divku ubirali! Ha, što će me sada popljuvati… hahahaha !!

Danas ide metla do 4, 50 nadam se. Samo dajte malo više aska, ovo je sića.

lojtra, 24.04.2020. u 09:51

ili do 3,50 .pa ti već godinama ništa ne rade.da nije arene odavno bi propali.neće ni arena do vjeka.

lojtra, 24.04.2020. u 09:51

Danas ide metla do 4, 50 nadam se. Samo dajte malo više aska, ovo je sića.

Za dobit veću količinu treba podignuti cijenu!

tjeme, 24.04.2020. u 14:02

 







Za dobit veću količinu treba podignuti cijenu!



il je jače stisuti dolje!

 

jucer je netko iz cuga kupio oko 100.000 kom INGRE i  utuko 50.000 eura …a danima kako pratim netko kupuje po asku

i ima li promjena u top 10 i koliko drže?

joka14, 24.04.2020. u 18:07

jucer je netko iz cuga kupio oko 100.000 kom INGRE i  utuko 50.000 eura …a danima kako pratim netko kupuje po asku

Mislim da je okruglo 100000 kupio. Sigurno nešto zna… Ja dokupio 1000, slaba je penzija.

tjeme, 24.04.2020. u 19:45

i ima li promjena u top 10 i koliko drže?

nema

https://net.hr/danas/hrvatska/milijuni-eura-u-igri-bandic-se-svadao-s-ingrom-oko-arene-zagreb-a-onda-je-krenuo-u-desant-direktor-je-postao-muz-sefice-holdinga/

Zadnja recenica je zanimljiva

 

Predsjednik Nadzornog odbora blisko vezan s predsjednikom Uprave


U prosincu 2019. Davor Štern iznenada napušta Nadzorni odbor, a na mjesto predsjednika NO-a izabran je Mario Aunadi Medek, inače direktor poznate PR agencije, “Media Val”, čiji je ulazak u NO Ingre u kolovozu 2019. već izazvao dosta pozornosti zbog neobičnog kombiniranja dvaju vrlo različitih poslova. Za zaposlenike Ingre ulazak Medeka u NO nije bio iznenađenje: on je dugogodišnji prijatelj Danka Debana, a posjeduje i dionice Ingre. Smatra se da sudjeluje s Debanom u projektu “preuzimanja” Ingre ali i “peglanju” informacije u medijima.

ocito ide preuzimanje.. ali s kojim novcem kada su toliko u minusu ?

dionicar

netko ima uvijek novaca …vidjet ce se jel ta vijest fake ili ima nešto al cinjenica da je kupovano par dana agresivno i to sa aska ….. bas da bi netko kupio 100.000 dionica i utuko 50.000 eura iz dosade nisam bas siguran a možda i griješim

 

New Report

Close