INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

amarananab, 11.04.2020. u 14:47

Gradski “šerif” kaže da uskoro neće imati ni za plaće a kamo li za neki tamo najam! Arena bi mogla na bubanj do kraja godine. Ali po kojoj cijeni?

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-bandic-sumnjam-da-cemo-imati-za-isplatiti-cijele-place-u-svibnju/2174155.aspx

Može po cijeni ostatka najma. Nije skupo.

lojtra, 16.04.2020. u 18:11

Vijadukt i Hidroekektra rade a nisu na burzi. I?

EVO Cror daje i dividendu.

Gdje Vijadukt radi? Zar nije likvidiran?

amarananab, 16.04.2020. u 23:34

Da to bi bilo tako kada bi živjela samo od plaće ali na svu sreću imam i drugih izvora prihoda. A Ingra je sebi dozvolila da nakon 10 godina spadne samo na prihod od Arene jer ravno toliko ništa drugo ni ne rade. Tu je ogromna razlika između njih i mene!

 

[/quote

amarananab, 16.04.2020. u 23:34

Da to bi bilo tako kada bi živjela samo od plaće ali na svu sreću imam i drugih izvora prihoda. A Ingra je sebi dozvolila da nakon 10 godina spadne samo na prihod od Arene jer ravno toliko ništa drugo ni ne rade. Tu je ogromna razlika između njih i mene!

 

Nemojte molim vas. Vi ste sposobni joćete reći  a Ingra je nesposobna? Razlika između ingre i vas je što ingra nama svima transparentno podnosi izvješća a vi se krijete iza pseudonima arabaramarabarama

Lako je podnijeti, kako Vi kažete “transparentno izvješće” kada je prihod 0. Samo u sve kolone upišeš nulu, ne treba Vam za to ni knjigovođa! 🙂

Ingra jos uvijek ima vrhunske inženjere i sposobni su projektirat i najzahtjevnije projekte a toga ce u Zagrebu u sljedećih par godina biti u izobilju ( obnova bolnica neke se mozda budu radile iz temelja ponovo, i ne samo bolnica jako puno je toga stradao u ovom potresu) I samo da znate vec se dobrano radi na pripremi projekata. Netko ce reci pisem gluposti.Ok pisem gluposti, svatko ima pravo na svoje misljenje. Ja savršeno dobro znam ovo sto sam napisao nisu gluposti.

amarananab, 18.04.2020. u 11:13

Lako je podnijeti, kako Vi kažete “transparentno izvješće” kada je prihod 0. Samo u sve kolone upišeš nulu, ne treba Vam za to ni knjigovođa! 🙂

Zapeli ste na Ingri i Dalekovodu, ne trebate mi ni govoriti o vašim dodatnim prihodima.

 

Evo vam ga sad na… Hahaha

lojtra, 20.04.2020. u 10:10

Evo vam ga sad na… Hahaha

Ovo se vidjelo iz aviona. Ima tu još prostota za rast…

Sorry, prostora. 😂

nešto znamo što se dešava?

...

Zar je to bitno? Treba kupovati u rastu a ne u padu.

Dali je ovo neki zdravi rast u doba corone?

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close