INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nikad manje transparentnosti, nikakvih info o stanju u firmi.. Čini se da je sa starom upravom otišla i INGRA. Za mene je vrijeme za izlazak, ali kupnje nema, tako da nemoš’ ni prodat. Čak je i forumašima postala nezanimljiva!


Nikad manje transparentnosti, nikakvih info o stanju u firmi.. Čini se da je sa starom upravom otišla i INGRA. Za mene je vrijeme za izlazak, ali kupnje nema, tako da nemoš' ni prodat. Čak je i forumašima postala nezanimljiva!

Prosirila se uprava, puno obecanja i stvarno do sada….
jedno veliko nista. Nadam se da ce nas razuvjeriti u ovoj godini.


Nikad manje transparentnosti, nikakvih info o stanju u firmi.. Čini se da je sa starom upravom otišla i INGRA. Za mene je vrijeme za izlazak, ali kupnje nema, tako da nemoš' ni prodat. Čak je i forumašima postala nezanimljiva!

Samo vi stavite svoje dionice na prodaju po 3.80-3.90kn, pojavit ce se kupci….

Može,nek se pojave i ja stavim


Može,nek se pojave i ja stavim

Kupnja strpljivo ceka i nece se sigurno prva pojavit na bidu..

aj barem se nesto kuha….

@Wave777 Vaš komentar sve govori.


aj barem se nesto kuha….

Napravili arenu, malo životarili po africi i to je to. Moćni Stipe im nije donio kune prihoda, a koštao ih milijune. Štern gledao kako d aase što više izvuće. Na kraju spali na fasade.. Obrt Deban i sinovi

Ako vam je to kuhanje, trebat ćete još puno strpljenja.

Jedini plus je što ih nije Tehnika potopila ali to su zasluge Oppija još dok je lucidan bio…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Vidim više nitko ni ne komentira izvješća…

Ma nema se to sta komentirat. Steta je da nisu propali kad su trebali

Želi li tko kupiti 20 000 komada van burze?

Inbox!

Konsolidirano PDF str 6 i 7, sve prsti od optimizma

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close